Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ χρησιμοποιώ εδώ και χρονια χειμώνα/καλοκαίρι την κάλβιν του κλάιν την Be http://perfumeauction.net/images/CK%20Be%20by%20Calvin%20Klein%20for%20Men.jpg

και είμαι πολύ ευχαριστημένος

και απ ότι μου λένε τα γκομενάκια μυρίζει ωραία πάνω μου σε σχέση με άλλους που την φοράνε,

αλλα μιας και μου τελειωσε έλεγα μήπως δοκίμαζα και τίποτα άλλο,

τι έχετε να προτείνεται σε κάτι αντίστοιχο?

 

αυτή η Davidoff Cool Water τι λέει?

 

καμια πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοραω κολωνιες χμχμχμχχ,πανω απο 30 χρονια...

μαλλον δικαουμαι να εχω αποψη :devil: , απο την στιγμη που η αδελφη μου ειναι αισθητικος κ δουλευε στα γνωστα καταστηματα αρωματων,κλπ, κ μια θεια στην μεγαλυτερη αντιπροσωπεια αρωματων κλπ!!!

Καποιος ρωτησε γιατι δεν μενουν πολυ να μυριζουν οι κολωνιες, μα ειναι απλο, την μυρωδια του αρωματος την συνηθιζει η μυτη κ "φαινεται" σαν να μην μυριζουν σε εμας, αλλα μυριζουν στους διπλα μας η κ στους πιο μακρινους, εαν βαλουμε μεγαλη ποσοστητα! :rolleyes:

Σιγουρα ειναι θεμα γουστου η καθε μυρωδια, αλλα σας πληροφορω οτι καποιες κολωνιες που εχουν αναφερθει στις 17 σελιδες εδω(ναι τις διαβασα προσεκτικα ολες)ειναι μεγαλυτερες κ απο μενα σε ηλικια που λεει ο λογος!

Link ειναι κατατοπιστικοτατο! κ με χρονολογιες!

Να αναφερω οτι την κολωνια που φορεσα περισοτερες απο 3 φορες(3 περιοδους) με αναλογα μπουκαλακια ηταν βεβαια η αγαπημενη μου απο το σχολειο FARHENHEIT του Dior στο καφε μπουκαλακι! Παρα πολυ δυνατη που μενει στο ρουχο οσος καιρος κ να περασει(μεχρι να πλυθει) ειναι η JOOP HOMME ροζε κ κοκκινη,και η VAN CLEEF & ARPELS μαυρο τετραγωνο μπουκαλι (αρχαια)

οι AZZARO,DRAKKAR noir,μοιαζουν παρα πολυ με την Fahrenheit- η KOUROS by YSL στο ασπρο γαλακτωδες αδιαφανες μπουκαλι ηταν επιεικως απαραδεκτη, παρα παρα μα παρα πολυ βαρια, πρεπει να μενει 1 μηνα στο δερμα κ κανει νομιζω μονο για αραβες, γιατι σε αυτους αρεσουν οι παρα πολυ βαριες κολωνιες, αρωματα!

Την Davidoff Cool Water, την χαρησα μολις την μυρισα (μου την ειχαν κανει δωρο)γιατι δεν μου ταιριαζε με τιποτα,

κ τις κολωνιες του Calvin Klein τις θεωρω χαλαρα χρυσες μετριοτητες κ νομιζω ισοδυναμες των Adidas που ομως ειναι αρκετα φθηνοτερες!

Chevignon καφε μπουκαλακι, κ KRIZIA πρασινο μπουκαλι χαλαρα αρρενωπες,οχι κατι τρελο κ ιδιαιτερο,

Αramis-old spice-pino silvester, Faberge Brut,προυπηρχαν πριν γεννηθω, κ τις θεωρω χαλαρα χαμηλης κατηγοριας, για πολυ μεγαλες ηλικιες μονο,ανω των 60-70!

 

Πολυ καλη η ΚENZO Homme Eau de Toilette(παλια πολυ) .

Απο τα πολυ καλα ονοματα στα αρωματα, οι οικοι ΑRMANI(Acqua Di Gio)-DOLCE GABBANA-BURBERRYS-CHANEL(Egoiste)-MIYAKE(L' Eau D'Issey) ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τσίμπησα και 2 ακόμα αρωματάκια....

 

Το πρώτο το θεωρώ απο τα τελειότερα που έχω βάλει, φοβερό άρωμα και μένει και πολύ ώρα.

products_111_429576257La%20nuit%201.jpg

 

Το δεύτερο, είναι σχετικά βαρύ άρωμα με πολύ ωραία μυρωδιά

Hermes%20Terre%20D%20Hermes.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ρε παιδιά κανένα άρωμα ανάλαφρο νεανικό για καθημερινή χρήση για άνοιξη-καλοκαίρι.. Έλεος με τις κολώνιες δώρο που μου θυμίζουν τον παππού μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν,το αγαπημένο μου άρωμα πάντως καιρού,που το παίρνω ξανά και ξανά και ξανά είναι αυτό :

μια δοκιμή θα σας πείσει!το έχω αγαπήσει και δεν το αλλάζω!ελαφρύ,νεανικό,γαμάτο!

PLEASURES-FOR-MEN.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν,το αγαπημένο μου άρωμα πάντως καιρού,που το παίρνω ξανά και ξανά και ξανά είναι αυτό :

μια δοκιμή θα σας πείσει!το έχω αγαπήσει και δεν το αλλάζω!ελαφρύ,νεανικό,γαμάτο!

PLEASURES-FOR-MEN.jpg

 

Απλά φοβερό άρωμα, το είχα πριν καιρό!!!! Ευτυχώς που μου το θύμησες να το τσιμπήσω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Κάτι τέτοιο ψάχνω. Να την φοράω πχ με το αθλητικό μου αλλά και παράλληλα και στον καφέ το καλοκαιράκι.

Πείτε και άλλες προτάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

πήρα που λέτε τη bvlgari black και ενα περιεργο πράγμα.. στην αρχη δε τη μυριζα σχεδον καθολου.. και μετα ολο και πιο εντονο το αρωμα της.. και γαμάτη, γλυκιά, οχι πολύ βαριά.. χειμωνιάτικη με μια δόση βανίλια κ σοκολάτα. 75ml 50€ . εχω καπνισει, εχει περασει ενα βράδυ που ψεκάστηκα, εκει αυτη.

 

Ολες οι ck που δοκίμασα, κάτι shock, eternity ήταν.. ανοιξιάτικες φθηνιάρικες οσο δε πάει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...