Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

MovingShadow : Πάντως επειδή αναφέρθηκες στα 'κυβικά' σου είμαστε σε εποχές που αυτά τα 'κυβικά' αλλάζουν ραγδαία.

Τώρα αν οι ελαφρόμυαλες οι Ελληνίδες το έχουν πάρει χαμπάρι δε το γνωρίζω, ή αν αρχίσουν να καταλαβαίνουν τι γίνεται γύρω τους και με τι ρυθμό το καταλαβαίνουν.

Συνεπώς εσύ προσωπικά για 'κυβικά' μη χαλιέσαι καθόλου , καθώς θα έχουμε και άλλες τρομερές ανακατατάξεις στην Ελληνική κοινωνία σίγουρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μπες και εσυ μεσα και αγορασε ενα iphone 5 με κασέρι, αν δεν πιάσει αυτο δεν πιανει τιποτα. Και θα εχεις να παιζεις και angry birds σε περιπτωση που γινει το fail..  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα είσαι 31 και θίχτικες κιόλας επειδή 2-3 το παρατραβήξανε πως θα φερθείς σ ένα ενδεχόμενο άκυρο από την μεριά της;

Take it easy, χαβαλέ κάνουμε. Έχω δει threads που το τρολάρισμα ξεκίνησε απ το 2ο κιόλας post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι έγινε.

Την αρχή δοάβασα.

 

Ολοι σας όσοι σας αρέσει μια  άγνωστη  γκόμενα,κοπέλα  απλά της λέτε οτι την γουστάρετε,είναι σέξυ κλπ και την ρωτάτε αν θέλουν να την κεράσετε κάτι.

 

Σε μένα οι άγνωστες  σχεδόν όλες είτε έχουν γελάσει,κολακευτηκαν ,λίγες τις κέρασα κλπ.

 

Αλλά σοβαρή κατάσταση με καμιά άγνωστη δεν είχα.

Δεν χάνετε τίποτα.Απλά μην προσβάλετε κάποια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα είσαι 31 και θίχτικες κιόλας επειδή 2-3 το παρατραβήξανε πως θα φερθείς σ ένα ενδεχόμενο άκυρο από την μεριά της;

Take it easy, χαβαλέ κάνουμε. Έχω δει threads που το τρολάρισμα ξεκίνησε απ το 2ο κιόλας post.

 

Ανδρική αλληλεγγύη λέγεται.....

 

τελευταια φορα ποτε εζμπρωξες(τσαμπα)?

 

Αυτό τώρα είναι χαβαλές ή είναι κάτι που πρέπει να μοιραστώ μαζί σας...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανδρική αλληλεγγύη λέγεται.....

 

 

Αυτό τώρα είναι χαβαλές ή είναι κάτι που πρέπει να μοιραστώ μαζί σας...?

ε κοιτα

αν γενικα δε το κατεχεις το θεμα γυναικα και ψαχνεις οδηγιες στο ιντερνετ,σημαινει οτι δεν εχεις και πολλες ελπιδες.

οποτε ξεκινα να το δουλευεις σε ευκολοτερους στοχους (μικρες και φετες) και οταν αποκτησεις εμπειρια ανεβαινεις λεβελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ανοιγει θεμα στο ινσομνια για γκομενακια στο τελος δεν σπρωχνει....

 

Και ειναι και πολλοι ρε γαμωτο.

 

Αυτος με τη γκομενα χταποδι

Ο αλλος με το ανηλικο

Ενας που δεν ηξερε πως να χωθει σε μια φιλη του

 

Τωρα αυτοι παλαμη?

 

Κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...