Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω ένα s4 από τα μαγαζιά του σκρούτζ...αν σας είναι εύκολο πείτε μου κατά την γνώμη σας πιο είναι το καλύτερο και πιο έμπιστο μαγαζί μιας και τα χρήματα είναι κάμποσα..Ποιο μαγαζί μου εξασφαλίζει ότι το κινητό είναι ευρωπαϊκό?

υ.γ. τα κινητά παραεισαγωγής από χώρες τις ευρώπης υποστηρίζουν ελληνικά σε γραφή και μενού? ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά εχω παραγγειλα απο το MMPLANET.GR, αυτο το κινητο  http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/225453-nokia-lumia-520-kitrino-detail .

Ειναι αξιοπιστο αυτο το μαγαζι ή θα μου στειλει καμια πατατα, το ξερετε το μαγαζι?

Το καλο ειναι οτι ειναι στην μεταμόρφωση και ειναι κοντα εκει που μενω...

Παντως δεν πιστευω να εχει κιτρινο lumia 520 το οποιο βγηκε περσι μεταχειρησμενο, και να μου το στειλει..., άλλα βεβαια ποτε δεν ξερεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορα απο kaiser shop το samsung mega 6,3 se 17 ωρες το ειχα αλεξανδρουπολη !!!!!καμια σχεση με τους αλλους ππου γραφουν παραδωση σε 24 ωρες και μολι παραγγειλεις και σε παρουν τηλ για επιβαιβεωση σε λενε 4-5 εργασιμες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω το lumia 920 250 euro skroutz 499 στη Vodafone...

Καλα και απο αλλα καταστηματα εχει 340 για ποιο λογο απο Vodafone συγκεκριμενα??http://www.skroutz.gr/s/2554080/Nokia-Lumia-920.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω ένα s4 από τα μαγαζιά του σκρούτζ...αν σας είναι εύκολο πείτε μου κατά την γνώμη σας πιο είναι το καλύτερο και πιο έμπιστο μαγαζί μιας και τα χρήματα είναι κάμποσα..Ποιο μαγαζί μου εξασφαλίζει ότι το κινητό είναι ευρωπαϊκό?

υ.γ. τα κινητά παραεισαγωγής από χώρες τις ευρώπης υποστηρίζουν ελληνικά σε γραφή και μενού? ευχαριστώ πολύ.

Birdphone στα 415 ευρώ μόνο .(πριν 1 μήνα το είχε 445)

Απο εκεί το πήρα κι εγώ πριν 1 μήνα και ήρθε σε λιγότερο από 24 ώρες. Το κινητό είναι απο Γαλλία και αφού το ανοίξεις ,πολύ απλά του αλλάζεις τη γλώσσα στα Ελληνικά .για γραφή και μενού..

Go!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Birdphone στα 415 ευρώ μόνο .(πριν 1 μήνα το είχε 445)

Απο εκεί το πήρα κι εγώ πριν 1 μήνα και ήρθε σε λιγότερο από 24 ώρες. Το κινητό είναι απο Γαλλία και αφού το ανοίξεις ,πολύ απλά του αλλάζεις τη γλώσσα στα Ελληνικά .για γραφή και μενού..

Go!

τώρα στο bird έχει 466..ενώ στο kaizershop για παράδειγμα 424. για αυτό ρωτάω αν και τα υπόλοιπα είναι το ίδιο αξιόπιστα..γιατί η διαφορά είναι μεγαλούτσικη..με μια γρήγορη ματιά πάντως στις κριτικές το bird ξεφεύγει..833 με 88 του kaizershop. ωστόσο αν δεν υπάρχει πρόβλημα με το kaizershop δεν βρίσκω τον λόγο να δώσω 42 ευρώ παραπάνω..έχω μπερδευτεί. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα στο bird έχει 466..ενώ στο kaizershop για παράδειγμα 424. για αυτό ρωτάω αν και τα υπόλοιπα είναι το ίδιο αξιόπιστα..γιατί η διαφορά είναι μεγαλούτσικη..με μια γρήγορη ματιά πάντως στις κριτικές το bird ξεφεύγει..833 με 88 του kaizershop. ωστόσο αν δεν υπάρχει πρόβλημα με το kaizershop δεν βρίσκω τον λόγο να δώσω 42 ευρώ παραπάνω..έχω μπερδευτεί. :rolleyes:

Μια χαρά είναι το kaizershop.Είχα πάρει το Xperia p μου από εκεί και όλα ήταν μια χαρά.Δεν υπάρχει κάποιος λόγος να δώσεις 40€ παραπάνω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες με την απόδειξη πρώτη φορά το ακούω και δεν ισχύει. Φίλος πρόσφατα κέρδισε τηλέφωνο samsung, έδωσε το IMEI και πήγε service. 

Η Σαμμυ θελει αποδειξη αλλιως ΔΕΝ φτιανει τιποτα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου το αγόρασα από phonegallery. Κανένα πρόβλημα με τη συναλλαγή και άκρως ικανοποιημένος. Παλαιότερα είχα αγοράσει και από birdphone, επίσης κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου το αγόρασα από phonegallery. Κανένα πρόβλημα με τη συναλλαγή και άκρως ικανοποιημένος. Παλαιότερα είχα αγοράσει και από birdphone, επίσης κανένα πρόβλημα.

 

Και εγω το δικο μου απο εκει το πηρα. Απολυτα ικανοποιημενος και απο το τηλεφωνο και απο την εξυπηρετηση.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ κλείνω κοντά ένα μήνα που παρέλαβα το Galaxy S4 από το site: tokinito.gr

Μίλησα τηλεφωνικός για την παραγγελία στις 15:00 το μεσημέρι και στις 11:00 την επόμενη το είχα στα χέρια μου (Κοζάνη), Απόλυτα ευχαριστημένος. Μάλιστα το πήρε και πριν 2 εβδομάδες κι ένας φίλος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα και εγώ το Galaxy S4 από το Kaizershop 420e και δεν ειχα κανένα θεμα. Το κινητό ήταν κανονικά σφραγισμενο και στο πίσω μέρος έγραφε όλες τις χώρες τις ΕΕ. Επίσης όταν το συνδέεις στο Kies σου δείχνει τα αρχικά της χώρας προέλευσης, Λουξεμβούργο στο δικό μου (LUX), και επίσης σου λέει την ROM που σε εμένα ήταν η MGA η οποία, αν δεν κάνω λάθος, είναι και στα ελληνικής αντιπροσωπείας κινητά. Τέλος, στο βιβλίο εγγύσης έχει και σελίδα με την ελλήνική γλώσσα, οπότε λογικά είμαι καλλυμένος.

 

 

Υ.Γ. Αν και για να πω την αλήθεια, στην αρχή, προτιμούσα από birdphone γιατι έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια, αλλά των τελευταίο καιρό η τιμές του είναι λίγο τσιμπιμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω θεματακι

εκανα μια παραγγελια (με αντικαταβολη) ενα κινητο απο

http://www.phonegallery.gr

Το κινητο ηταν αμεσα διαθεσιμο(και ακομα ειναι...) στην σελιδα τους

η παραγγελια εγινε την Τριτη στις 2.58 το μεσημερι.μου ηρθε mail το οποιο στην αρχη λεει

"Παραλάβαμε και επεξεργαζόμαστε τη παραγγελία σας."

Ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.Στην σελιδα τους στο status της παραγγελιας λεει: "Ανοιχτη"

Τους εστειλα mail χθες το απογευμα για να τους ρωτησω σε τι κατασταση βρισκεται η παραγγελια μου.Καμια απαντηση

Σημερα τους εχω παρει πανω απο 10 τηλεφωνα και απανταει ο τηλεφωνητης

 

Στην σελιδα τους στο facebook 

https://www.facebook.com/phonegallery?fref=ts

βλεπω οτι εχουν και αλλα ατομα το ιδιο προβλημα

 

Στο skroutz το καταστημα δεν υπαρχει αλλο!

 

Μετα απο ολα αυτα αποφασισα να ακυρωσω την παραγγελια.Τους εστελα mail για ακυρωση της παραγγελιας(μιας και το status της ειναι ακομα: "Ανοιχτη"). Επισης τους εγραψα και στην φορμα επικοινωνιας τους οτι ακυρωνω την παραγγελια.

Ειναι κατι αλλο που μπορω να κανω ωστε να μην εχω τρεξiματα με αυτους;;;

 

 

Edit: μολις μου εστειλαν mail να επιβεβαιωσουν οτι η παραγγελια ακυρωθηκε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάνω που έλεγα να πάω στο kaizershop για την αγορά του s4 βλέπω σήμερα ότι το πήγαν στα 440 ξαφνικά...για ένα 20άρικο διαφορά θα προτιμήσω το birdphone που με καλύπτει και με DOA σε αντίθεση με το kaizershop..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...