Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα εβαλες τα γραφικα τερμα ολα?

 

μια χαρα γραφικα εχει

το στυλ των γραφικων ειναι σαν ολα τα ασασιν αλλα ειναι καλυτερα απο το προηγουμενο

 

Ναι με τερμα ολα.Το two worlds 2 που βγηκε πριν λιγους μηνες μου φαινεται πως εχει πολυ καλυτερα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω λεω καθαρα και μονο για τα γραφικα επειδη ετυχε να τα εχω και τα 2 παιχνιδια στο pc μου αυτην τη στιγμη. Για το Brotherhood ελπιζω να ειναι λιγο πιο epic απο το 2(δεν ξερω αν θυμαστε τους διαλογους με τα επικα "παστιτσιο" :P ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες το πηρες,το αγορασες ή απο τον θειο?Αν το αγορασες η λυση ειναι 2ος λογαριασμος με λατινικους χαρακτηρες.

 

Για οσους το εχουν απο τον θειο,η λυση ειναι:C/Program files/Ubisoft/Assassin;s Creed Brotherhood και απο εκει μεσα τρεχετε παντα την εφαρμογη που λεει ACBSP (single player δλδ) και οχι την εφαρμογη ACBMP (που ειναι για multiplayer) και δεν κραταει saves.Και εννοειτε αν εχετε ελληνικο ονομα καντε 2ο λογαριασμο με λατινικους χαρακτηρες.

Χιλια ευχαριστω! (ναι απ'τον θειο ειναι! Ας τα ειχαν πιο φθηνα να τα αγοραζαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγω πάλι κάνω οτι side quest υπάρχει, δέν αφήνω τπτ, το ξεζουμίζω :P

 

Και για το MP τελικά, άν ανοίξεις τα πορτ και ενεργοποιήσεις το DMZ (δίνει στο pc σου την public IP toy provider) τότε δουλεύει κανονικά και αυτό. Lvl 10 και πάμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα το εχω απο τον θειο και δεν μπορει να συνδεθει στο Uplay. πρεπει να το αγορασω για να μπορεσω να παιξω το dlc?

 

Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται, εκτός αν σου φέρει ο θείος και το dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνοντας στον Blacksmith, μετά από κάποιο σημείο εμφανίζονται κάποια καινούρια σπαθιά ή μέρη της πανοπλίας, τα οποία όμως γράφει ότι για να αγοραστούν απαιτείται να 'βγάλεις' τα Shop Quest (για παράδειγμα να του πας 5 Indian rings κ.ο.κ.).

Υπάρχει κάποιος χάρτης που να δείχνει βρίσκονται αυτά (όπως αυτοί που δείχνουν πού βρίσκονται τα πούπουλα ή οι σημαίες) ή τα βρίσκεις τυχαία κλέβοντας τους ληστές που τρέχουν στην πόλη και κάνοντας loot στα πτώματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το τερματισα . Που ειναι το DLC Τhe Da vinci Dessapernace που βγηκε πριν λιγες μερες? ειχα διαβασει οτι ειναι μεσα στην pc version αλλα δεν το βρισκω.

Εχει βγει unlocker που το ξεκλειδωνει, μαζι με 4 στολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας άρεσε το τέλος του παιχνιδιού??? :'( γιατί τελειώνει έτσι??? δε κατάλαβα πφφφ...

Πάντως το παιχνίδι το τερμάτισα μια χαρά και χωρίς κανένα πρόβλημα με κολήμματα στο λάπτοπ μου toshiba p300 το ac2 κόλαγε πολύ αλλά αυτό καθόλου! ωραίο παιχνίδι και το 3 αλλά θα ήθελα πιο πολλά στο τέλος τις ιστορίας πφφφφφφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...