Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά για αύριο 30/12 και μεθαύριο 31/12 παίζει κάνα bazar ή τίποτα εορταστικές προσφορές για κάτι ψώνια τελευταίας στιγμής;

Για Αθήνα πάντα... Στα αττικα πχ θα βρω τπτ αυτές τις μέρες σε καλές τιμές;

 

Όποιος ξέρει θα βοηθούσε!

 

 

Ε ναι ρε παιδια αυτο ειναι το θεμα.Καλες-ξεκαλες οι τιμες, αμα κατι δεν το δοκιμασεις πανω σου, να δεις πως σου καθεται και οτι το νουμερο ειναι σωστο, δεν το παιρνεις. Αλλιως θα ειχαμε πηξει στις online παραγγελιες...

 

 

Με την ευκαιρία αν και είναι κάμποσων ημερών το μνμ του φίλου...

 

Έχει τύχει σε κανένα σας να μη σας αφήνουν να δοκιμάσετε ρούχο; Δε μιλάω σε κάτι καταστήματα όπως στα mall πχ που κάποια δεν έχουν καν δοκιμαστήρια και έχουν προσφορές, αλλά σε μαγαζί με δοκιμαστήρια, ενώ με άφηνε κανονικά να δοκιμάσω τζην κτλπ πουκάμισα δεν άνοιγε....

 

Μα του λέω θέλω να το δω πως θα ναι πάνω μου γιατί όντως μου έκανε κλικ κ έκανε και ένα 50αρικο... Δε γίνεται μ λέει έχω ένα παρόμοιο αν θες να δεις πως σου κάθεται αλλα ήταν άλλο σχέδιο και εντελώς διαφορετικό χρώμα.... Ένιωσα μακακας και σηκώθηκα κ έφυγα.... Και δεν είμαι απο τους πελάτες που πάω και ζητάω ή ανοίγω 200 ρούχα....

2-3 ρουχα max δοκιμάζω κ μόνο αν μ αρέσουν.

Επίσης μου είχε τύχει πουκάμισα σε άλλο μαγαζί μια φορά να μου τα ανοίγει όλα με στόχο να με κάνει να αγοράσω...

Γίνονται αυτά ρε παιδιά;; Γουρούνι στο σακί θα πάρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρεπει. Ειχα παει πριν 3 βδομαδες και ειχε τα παντελονια και τα πουκαμισα γυρω στα 30€.

 

Μονο το συγκεκριμενο εχει τετοιες τιμες που λετε η γενικοτερα? Περσυ ειχα πετυχει τελος Χειμβνα 75% σε Nautica/imberland Γλυφαδας. Εχει και τωρα κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το συγκεκριμενο εχει τετοιες τιμες που λετε η γενικοτερα? Περσυ ειχα πετυχει τελος Χειμβνα 75% σε Nautica/imberland Γλυφαδας. Εχει και τωρα κατι τετοιο?

 

Aυτο που λεω εγω ειναι στην Ελευθεριου Βενιζελου στην Νεα Σμυρνη και εχει μονιμα τετοιες τιμες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 http://www.weishop.com Ξερουμε τίπτοα για το συγκεκριμένο κατάστημα; Με ενα tracert που του έκανα είδα ότι βρισκεται στην Ολλανδία, ο σερβερ, τώρα στο web of trust δεν ειχε rating. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αμα σκορπας τα λεφτα σου σε ταμπλετ, μετά και tracert κανεις και ότι χρειαστεί για να δεις αν ειναι αξιοπιστος ο κινεζος :P

 

 btw νταξει ειπαμε να κανουν εκπτώσεις αλλά όχι και ετσι http://eu.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=11556&storeId=19159&langId=-1&categoryId=87671&parentCategoryId=87671&topCategoryId=84605&productId=1008205&seq=02

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αμα σκορπας τα λεφτα σου σε ταμπλετ, μετά και tracert κανεις και ότι χρειαστεί για να δεις αν ειναι αξιοπιστος ο κινεζος :P

 

 btw νταξει ειπαμε να κανουν εκπτώσεις αλλά όχι και ετσι http://eu.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=11556&storeId=19159&langId=-1&categoryId=87671&parentCategoryId=87671&topCategoryId=84605&productId=1008205&seq=02

 

Ακριβως ακριβως το ιδιο το πηρα προπερσυ απο Αμερικη 89$! Ουυυυυυυφ! (αλλες τιμες στα καταστηματα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω ενα μαγαζι που εχει πολυ ωραια ρουχα μαρκες και πολλες φορες κανει και προσφορες πχ. να βαλει ενα μπλουζακι απο 50 ευρω ενα 10ρικο, Tommy Hilfiger επειδη ειναι τελευταιο κομμάτι. Αμα θες περισσοτερες πληροφοριες P.M. Ειναι αξιοπιστο μαγαζι. Ξερω τον τυπα που το εχει επειδη ειναι απέναντι σχεδον απο το μαγαζι της μανας μου και δεν πουλαει μουφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω ενα μαγαζι που εχει πολυ ωραια ρουχα μαρκες και πολλες φορες κανει και προσφορες πχ. να βαλει ενα μπλουζακι απο 50 ευρω ενα 10ρικο, Tommy Hilfiger επειδη ειναι τελευταιο κομμάτι. Αμα θες περισσοτερες πληροφοριες P.M. Ειναι αξιοπιστο μαγαζι. Ξερω τον τυπα που το εχει επειδη ειναι απέναντι σχεδον απο το μαγαζι της μανας μου και δεν πουλαει μουφες.

 

Πες μας που ειναι, αν δε σου κανει κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αμα σκορπας τα λεφτα σου σε ταμπλετ, μετά και tracert κανεις και ότι χρειαστεί για να δεις αν ειναι αξιοπιστος ο κινεζος :P

 

 btw νταξει ειπαμε να κανουν εκπτώσεις αλλά όχι και ετσι http://eu.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=11556&storeId=19159&langId=-1&categoryId=87671&parentCategoryId=87671&topCategoryId=84605&productId=1008205&seq=02

τι τιμες ειναι τουτες...?

με τα ιδια λεφτα, πηρα hacket jacket

 

Ξερω ενα μαγαζι που εχει πολυ ωραια ρουχα μαρκες και πολλες φορες κανει και προσφορες πχ. να βαλει ενα μπλουζακι απο 50 ευρω ενα 10ρικο, Tommy Hilfiger επειδη ειναι τελευταιο κομμάτι. Αμα θες περισσοτερες πληροφοριες P.M. Ειναι αξιοπιστο μαγαζι. Ξερω τον τυπα που το εχει επειδη ειναι απέναντι σχεδον απο το μαγαζι της μανας μου και δεν πουλαει μουφες.

 

δεν μπορω να πω οτι χαρακτηρισω σαν αξιοπιστο κριτηριο...

 

επισης

εχω βαρεθει να το λεω...

Στην τιμη δεν εχει σημασια η μαρκα αλλα η ΣΕΑΖΟΝ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτιμο να ψωνιζο απο εγγλεζικα μαγαζια παρατηροντας τις προσφορες και τις εκπτωσεις. Μπορεις να βρεις καλα πραγματα. Οχι τοσο απο αμαζον, αν και πετυχενεις και εκει καλες τιμες μερικες φορες. Θελει υπομονη και ψαξιμο. Πχ αν δεις καπου μια μπλουζα που θες, περνεις σβαρνα ολα τα ονλαιν σαιτ που εμπιστευεσαι και εχουν την μαρκα και βλεπεις ποιος το εχει φθηνοτερο. Προσφατα πηρα απο το αμαζον αυτο το μπουφαν χιλφιγκερ (σε μαυρο) http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007VAX59A/ref=oh_details_o00_s00_i00 στις 110 λιρες, οταν τα περισοτερα μαγαζια που κοιτουσα το ειχαν πανω απο 150 λιρες. Τωρα βλεπω οτι το εχει 160! Βεβαια πλεον το ειδα και σε αλλο μαγαζι στις 90 λιρες αλλα ενταξει , ειπα να μην περιμενω να περασει ο χειμωνας για να αγορασω μπουφαν λολ. Τωρα περιμενω να ερθει απο το fallenhero μια φορμα franklin marshal 39 λιρες με την εκπτωση, ενω ελλαδα την εχω δει 110 ευρο!! Βεβαια πρεπει να μαθεις τις μαρκες που γουσταρεις και τα νουμερα τους. Πχ ενω συνηθως φοραω xl σε φρανκλιν θελω xxl. Επισης πρεπει να ψωνιζεις 2-3 πραγματα μαζι ωστε να μην πληρωνεις συνεχεια μεταφορικα. Υπομονη, συχνο τσεκαρισμα και χτυπας οταν πρεπει και μαζικα.

 

Μαγαζια που μπορειτε να εμπιστευεστε (εχω ψωνισει απο τα περισοτερα). Τα περισοτερα εχουν εκπτωσεις τωρα. 

 

 
Επισης ενα ωραιο σαιτ ειναι το http://www.fashionsauce.com/  , εδω μπορεις να βρεις μαζεμενα τα ποιο γνωστα ονλαιν φασιον σαιτς. Οπως επισης μπορεις να διαλεξεις μια μαρκα απο την λιστα και να δεις ποια μαγαζια την φερνουν. Ετσι μπορεις και να παρεις ιδεα απο το τιμη εχει ο καθενας.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω προτιμο να ψωνιζο απο εγγλεζικα μαγαζια παρατηροντας τις προσφορες και τις εκπτωσεις. Μπορεις να βρεις καλα πραγματα. Οχι τοσο απο αμαζον, αν και πετυχενεις και εκει καλες τιμες μερικες φορες. Θελει υπομονη και ψαξιμο. Πχ αν δεις καπου μια μπλουζα που θες, περνεις σβαρνα ολα τα ονλαιν σαιτ που εμπιστευεσαι και εχουν την μαρκα και βλεπεις ποιος το εχει φθηνοτερο. Προσφατα πηρα απο το αμαζον αυτο το μπουφαν χιλφιγκερ (σε μαυρο) http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007VAX59A/ref=oh_details_o00_s00_i00 στις 110 λιρες, οταν τα περισοτερα μαγαζια που κοιτουσα το ειχαν πανω απο 150 λιρες. Τωρα βλεπω οτι το εχει 160! Βεβαια πλεον το ειδα και σε αλλο μαγαζι στις 90 λιρες αλλα ενταξει , ειπα να μην περιμενω να περασει ο χειμωνας για να αγορασω μπουφαν λολ. Τωρα περιμενω να ερθει απο το fallenhero μια φορμα franklin marshal 39 λιρες με την εκπτωση, ενω ελλαδα την εχω δει 110 ευρο!! Βεβαια πρεπει να μαθεις τις μαρκες που γουσταρεις και τα νουμερα τους. Πχ ενω συνηθως φοραω xl σε φρανκλιν θελω xxl. Επισης πρεπει να ψωνιζεις 2-3 πραγματα μαζι ωστε να μην πληρωνεις συνεχεια μεταφορικα. Υπομονη, συχνο τσεκαρισμα και χτυπας οταν πρεπει και μαζικα.

 

Μαγαζια που μπορειτε να εμπιστευεστε (εχω ψωνισει απο τα περισοτερα). Τα περισοτερα εχουν εκπτωσεις τωρα. 

 

 
Επισης ενα ωραιο σαιτ ειναι το http://www.fashionsauce.com/  , εδω μπορεις να βρεις μαζεμενα τα ποιο γνωστα ονλαιν φασιον σαιτς. Οπως επισης μπορεις να διαλεξεις μια μαρκα απο την λιστα και να δεις ποια μαγαζια την φερνουν. Ετσι μπορεις και να παρεις ιδεα απο το τιμη εχει ο καθενας.

 

Εισαι ωραιος! Απο τα οποια σε κανενα δεν πληρωνουμε τελωνειο. Ευχαριστουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια απο αυτα τα σαιτ τα χρησιμοποιει και το αμαζον σαν μεταπωλητες. Αλλα εγω προτιμω να βλεπω το καθε μαγαζι απο το δικο του σαιτ, μπενεις και στο newsletter του και σου στελνουν συνεχεια προσφορες και ειδοποιησεις για εκπτωσεις. Επισης τα περισοτερα απο τα λινκς ειναι με μαρκες κυριως του γουστου μου,οχι κλασικα πολο και ετσι, λιγο ποιο μοντερνες μαρκες,  αλλα υπαρχουν και πολλα σαιτ με μαρκες τυπου lacostε, pollo, tomy....ktlp. Πολλα εχουν και τα 2 στυλ, αλλα εχουν ποιο εξιζητημενες μαρκες......θελει ψαξιμο. Γι αυτο και βοηθαει το τελευταιο σαιτ που εδωσα το fashion sauce, σου λεει τι μαρκες κουβαλαει το καθε μαγαζι. Επισης προσοχη λιγο στις λεγομενες μοντερνες μαρκες που αναφερα διοτι στην αγγλια εχω την εντυπωση οτι εχουν καταντησει τελειος μετροσεξουαλ και πολλα ρουχα ειναι μονο για σφιχτιδες με ανοιχτους γιακαδες και περιεργα κοψιματα. Επισης παιζουν πολυ τα graphic tees με μεγαλες τσουλιστικες ξεκωλιαρικες φωτος η προστυχα συνθηματα. Φυσικα μενω μακρια απο ολλα αυτα, ψαχνουμε ισοροπια μοντερνου στυλατου με ανθρωπινο ντυσιμο και οχι τελειος κλοουν. Αμα δει κανεις τις γνωστες εκμπομες τυπου geordie shore και δει πως ντυνονται, μοιαζουν με γκει τσολιαδες!! Κατι μπλουζες με μακρυα κοψιματα πισω στον κωλο, παντελονια σαν σωβρακοφανελες, αμανικα και γιακαδες με το μισο στηθος εξω...........

 

Μεσος χρονος παραδοσης 10-15 μερες για κρητη (αθηνα λιγοτερο φανταζομαι) τα περισοτερα και 15-20 λιρες μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα. Πχ αν ειναι το σαιτ απο σκωτια μπορει να εχει καταληξη .uk αλλα τα μεταφορικα να ειναι διπλασια! Και φυσικα και τα γνησια εγγλεζικα δεν εχουν τα ιδια μεταφορικα παντου. Μερικα εχουν μια τιμη για ευρωπη, ενω αλλα τα χωριζουν σε ζωνες τιμων και συνηθως μας βαζουν κοντα στις ποιο ακριβες ζωνες εντος ευρωπης!!  Αλλα μπορει να σου τυχει να εχει το σαιτ την μεγαλυτερη εκπτωση σε αυτα που θες, οποτε χεστηκες αν βγενει κανα 10ρικο παραπανω μεταφορικα. Και οπως ειπα, παντα αγοραζω τουλαχιστον 3 πραγματα μαζι, ωστε να μοιραζονται τα μεταφορικα. Κανω μια αγορα ανα 2-3 μηνες. Ποιο αραια και ποιο μαζικα, αντι συχνα και απο λιγα. Αν θελει πχ καποιος να αγορασει franklin marshall τωρα πολλα σαιτ τα εχουν 40-70%, οποτε φορτωνεις. Ολη την προηγουμενη σεζον κοιτουσα και δεν τα αγγιζα, Οπως και τωρα ειναι καλη ευκαιρια να αγοραζεις καλοκαιρινα ρουχα, και το καλοκαιρι χειμερινα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...