Προς το περιεχόμενο

Problima me gimnes fotos


leukonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

heh arxizei na dixnei poso androkratoumeno einai to insomnia :P

 

se teties faseis mono an milisei mazi tou tha kataferei na kanei tpt...fisika an tou ferthike etsi oste den exei ta moutra na sizitisei mazi tou(ginekes...) eimai me ton apo pano :twisted: :twisted:

 

kai fisika an o tipos tha to kanei den nomizo na to kanei gia ta fraga (pragma pou to kanei pio diskolo na ton vreis):-P

i tapinosi kapiou pou se ponese einai i kaliteri amivi :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να κάνεις πλάκα...

Πάντως αν κάνεις' date=' βάζε και κάνα smilie για να φαίνεται.[/quote']

 

Den to egrapsa kai me apoliti sobarotita alla gia to tilefono den ekana plaka to eixa parei prin merika xronia.Einai kai auto mia epilogi, den apofasizo ego pantos.Tora an sinebaine kati antistoixo se mena den ksero ti tha ekana, apenanti se toso kakes protheseis kalo einai na exeis merikous filous pou mporoun na boithisoun :wink: , fantazomai oti den tha xreiazomoun mprabo pantos ,an den ta kataferna monos mou i me tin boitheia tou nomou exo ena filo mpokser ston ethniko :mad: pou den tha eixe problima na dosei ena xeraki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχουμε φτασει στο σημειο να θελουμε να τουλουμιασουμε στο ξυλο τον ανθρωπο που εχει τις φωτογραφιες...Γιατι;Ειναι παρανομο να εχω στην κατοχη μου φωτογραφιες της πρωην κοπελας μου που τραβηχτηκαν με τη συγκαταθεση της;;Δεν καταλαβα!

 

Εχει εκδηλωσει ο ανθρωπος προθεση να τις δημοσιευσει;Αν ναι,αλλαζει το πραγμα.

Αν οχι,δε μας πεφτει λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχω την εντύπωση (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι αν δημοσιεύσεις στο internet γυμνές φωτογραφίες ανήλικων ατόμων η ευαισθητοποίηση των αρχών είναι αρκετά έντονη και αυτός που θα το κάνει δε θα ξέρει από που να φυλαχθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είδες ? Τα θέλει ο κώλος τους....

 

 

μαλλον δεν εισαι γυναικα και το κυριοτερο δεν εισαι ανηλικος.το κοριτσακι προφανως ηθελε να ευχαριστησει τον κυριο μ@λ@κ@.αλλα που να σκεφτειτε εσεις οι αντρες???

μπορει να κανει μηνυση για κατακρατηση προσωπικων δεδομενων ή αντικειμενων.με την εισαγγελεια θα μπει σπιτι του και θα παρει οτι ειναι δικο της.συμβουλευτειτε δικηγορο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού συμφώνησε το κορίτσι να την τραβήξει τα ήθελε ο κώλος του. Μέχρι εκεί όμως. Ας τις κρατήσει για πάρτυ του , όπως και ο καθένας απο εμάς έχουμε κάποιες για να έχουμε να θυμόμασται κάποιες ξεχωριστές στιγμές. Είμαι ενάντια στο να τα βγάλει στο Ιντερνετ. Δεν είμαι ψυχάκιας. Ούτε επικροτώ και εγώ αυτόν τον κύριο μ@λ@κ@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To pragma sikwnei poly syzhthsh.

Se kamia periptwsh den kseroyme poios eftege sthn sxesh kai den einai doyleia mas na to sxoliasoyme.Proswpika symfwnw oti to koritsi einai anhliko kai den iksere ti ekane.Na mathei omws twra oti de prepei na to ksanakanei....Se kamia periptwsh den tha dikaiologhsw to agori poy apeilei thn kopela me tis

fwtografies ,mono ANDRAS DEN EINAI.Kai diafwnw me to na bgazoyme fwtografies tis kopeles oxi mono giati mporei kati na ginei kai na tis xrhsimopoihsoyme gia ekviasmo,alla giati kati mporei na symvei kai na pesoyn se ksena xeria..Opote katholoy...

Telos an mathena oti egine se filh klp(toylaxiston emeis edw sthn krhth :P ),oloi oi filoi klp tha frontizan na mhn matheytei eksw, kai apo toys filoys an den katalavene me to malako tha trwge ena xontro xeri ksilo xwris plaka...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού συμφώνησε το κορίτσι να την τραβήξει τα ήθελε ο κώλος του. Μέχρι εκεί όμως. Ας τις κρατήσει για πάρτυ του , όπως και ο καθένας απο εμάς έχουμε κάποιες για να έχουμε να θυμόμασται κάποιες ξεχωριστές στιγμές. Είμαι ενάντια στο να τα βγάλει στο Ιντερνετ. Δεν είμαι ψυχάκιας. Ούτε επικροτώ και εγώ αυτόν τον κύριο μ@λ@κ@.

 

 

λαθη στη ζωη σου δεν εκανες που μετα απο καιρο να μετανιωσες?η κοπελιτσα μπορει να το καταλαβε τωρα και να το μετανιωσε.επειδη τοτε τα ηθελε ο κ...ος της παει να πει οτι ο καθενας εχει το δικαιωμα να ξεφτιλιζει τον αλλον δημοσιως?συμφωνω μαζι σου στο να τις κρατησει για την παρτη του.στην περιπτωση ομως που τις βγαλει στο net μπορει να τον τραβηξει δικαστικα και να την πληρωσει και για ψυχικη οδυνη...και μ@λ@κ@ς και γδαρμενος!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν εισαι γυναικα και το κυριοτερο δεν εισαι ανηλικος...

 

Αυτό δεν το κατάλαβα, το γυναίκα που κολάει? Δηλαδή στο να εκθέτεις κάποιον παίζει ρόλο αν θα είναι άνδρας ή γυναίκα? Ή ειδικά οι γυναίκες έχουν ελαφρυντικά και στερούντε προσωπικότητας, ή θίγονται πιο εύκολα? Δεν έχει να κάνει με φύλο αλλά με άνθρωπο και μάλιστα ανήλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia mikrh parathesh omos se ayto to shmeio

 

h monadikh apodixh oti aytos evgale tis fotografies einai na exei sthn katoxh tou ta arnitika ton film

alla epidi vriskomaste sto 2005 kai milame gia gymnes foto tote milame pithanotata kai gia psifiakes photografies

 

h katoxh psifiakou antigrafou mias photografias den se katoxyronei kai os ayton pou thn evgale h thn proothise sto internet

mporei kalista na pei oti tis vrhke sto internet (oxi oti tha ton pistepsei kaneis, alla nomika einai kalhmenos)

h oti nai men tis travixe aytos alla oti den tis anevase aytos sto internet (kai ena karo alla scenaria)

 

einai ligo mplegmeno dld to thema, kai to pio vasiko sthn istoria einai poso kala xorisan kai ti soi typos einai aytos me ton opoio ta eixe

yparxoun xaraktires pou tha fylaxoun tis photo kai de tha tis dixoun se kanenan

yparxoun xaraktires pou tha tis petaxoun (leme tora...)

kai yparxoun kai alloi pou oti theleis pernaei apo to mialo tous

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το κατάλαβα, το γυναίκα που κολάει? Δηλαδή στο να εκθέτεις κάποιον παίζει ρόλο αν θα είναι άνδρας ή γυναίκα? Ή ειδικά οι γυναίκες έχουν ελαφρυντικά και στερούντε προσωπικότητας, ή θίγονται πιο εύκολα? Δεν έχει να κάνει με φύλο αλλά με άνθρωπο και μάλιστα ανήλικο.

 

 

συμφωνω.απλα εννοουσα πως οι γυναικες ειναι ακομα το ασθενεστερο φυλλο και στη συγκεκριμενη περιπτωση αν αυτος ηταν πανω απο 20 και της εταζε γαμους και λουλουδια που να καταλαβει το κοριτσακι??αν η κοπελιτσα δεν ειχε εμπειρια πανω σε σχεσεις?ιδια σκεφτεσαι τωρα που εχεις παραπανω εμπειριες με πριν?για ρωτα την?θα το ξαναεκανε????ξεφευγουμε ομως απο το θεμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telos an mathena oti egine se filh klp(toylaxiston emeis edw sthn krhth :P )' date='oloi oi filoi klp tha frontizan na mhn matheytei eksw, kai apo toys filoys an den katalavene me to malako tha trwge ena xontro xeri ksilo xwris plaka...[/quote']

 

 

kai oxi mono!!! sterb003.gif sterb003.gif

sterb003.gif

sterb003.gif

sterb003.gif

sterb003.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...