Προς το περιεχόμενο

Καρτες Ανανεωσης καρτοκινητης?


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα το 1269 ειναι για νον στοπ προς 2,εγω που εχω προς ολους που μπορω να ενημερωθω για το υπολοιπο?Εψαξα στην σελιδα και δεν βρηκα κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετειο γινεται, παρε το 1265 και εχει πληροφοριες. Παντως τωρα με το F2G και την μειωση των χρεωσεων συμφερει πραγματικα, να μην αναφερω οτι με το πακετο χρονου ομιλιας που εδιναν πχ για μιση ωρα 10 ευρωπουλα τωρα ειναι πολυ συμφερον. Μιλησα 2 λεπτα και εφυγαν περιπου 65 λεπτα, το καλο ειναι οτι ισχυει σε ολους τους αριθμους κινητης και σταθερης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο ξέρω αν βάλεις π.χ. ένα πακέτο Non Stop 500 στέλνοντας μήνυμα στο 1269 λαμβάνεις δύο μηνύματα το πρώτο σε ενημερώνει για το υπόλοιπο των χρημάτων σου και το δεύτερο για το υπόλοιπο από το πακέτο που έχεις τοποθετήσει.

 

Τώρα αν δεν λειτουργεί θα σου πρότεινα να καλέσεις 1260 ώστε να το ελέγξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vasika apo oti aneferan sto myphone,den isxiei i en logo ipiresia oson afora to programma non-stop pros olous kathos den iparxei kapoios tropos enimerosis tou ipoloipou tou programmatos aytou.

 

Episis tha ithela mia dieykrinisi.Oson afora tis cosmote,oi idies kartes ananeosis isxioun kai gia whats up kai gia cosmocarta,me tin diafora oti exoun diaforetika bonus opos aneferes etsi?Ego tora exo whats up,an energopoiso karta me bonus sms kai epeita kano allagi paketou whatsup se cosmokarta tha diatiriso ta dorean sms?(epeidi thelo na to kano cosmokarta).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια διαβασα στο sait της vodafone οτι στις καρτες alacarte...υπαρχει προγραμμα που πληρωνεις ενα λεπτο/το λεπτο προς δυο αριθμους....πιες ειναι οι χρεωσεις σε αυτους τους αριθμους οταν στελνεισ μηνυμα....ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Episis tha ithela mia dieykrinisi.Oson afora tis cosmote,oi idies kartes ananeosis isxioun kai gia whats up kai gia cosmocarta,me tin diafora oti exoun diaforetika bonus opos aneferes etsi?

 

Ακριβώς...

 

Ego tora exo whats up,an energopoiso karta me bonus sms kai epeita kano allagi paketou whatsup se cosmokarta tha diatiriso ta dorean sms?(epeidi thelo na to kano cosmokarta).

 

Επειδή αλλάζεις πρόγραμμα χρήσης έχει ως αποτέλεσμα να χάνεις και το bonus που σου δίνει το What's up οπότε καλύτερα να εκμεταλευτείς τα μηνύματα και έπειτα να προχωρήσεις στην αλλαγή σε Cosmocarta.

 

παιδια διαβασα στο sait της vodafone οτι στις καρτες alacarte...υπαρχει προγραμμα που πληρωνεις ενα λεπτο/το λεπτο προς δυο αριθμους....πιες ειναι οι χρεωσεις σε αυτους τους αριθμους οταν στελνεισ μηνυμα....ευχαριστω .

 

Όλες οι υπόλοιπες χρεώσεις είναι όπως στο βασικό πρόγραμμα Ala Carte οπότε : αποστολή SMS (προς Ελληνικά δίκτυα) € 0,1309 /SMS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχω μια νεα καρτα what's up που πηρα απο περιοδικο με δωρεαν χρονο 12 ευρω που αντιστοιχει σε ενα ευρω το μηνα.Αν το κανο κοσμοκαρτα,θα συνεχιζει να μου προσθετει το ενα αυτο ευρω αν τον μηνα?

 

Βασικα ο λογος που θελω να το κανω κοσμοκαρτα ειναι επειδη το whats'up δεν εχει τυην υπηρεσια ενα λεπτο το λεπτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχω μια νεα καρτα what's up που πηρα απο περιοδικο με δωρεαν χρονο 12 ευρω που αντιστοιχει σε ενα ευρω το μηνα.Αν το κανο κοσμοκαρτα,θα συνεχιζει να μου προσθετει το ενα αυτο ευρω αν τον μηνα? ...

 

Από όσο θυμάμαι ναι θα συνεχίσει, το συγκεκριμένο bonus τοποθετείτε στον αριθμό σου και όχι στο πρόγραμμα χρήσης που έχεις οπότε ότι και αν επιλέξεις θα έχεις για τους επόμενους 12 μήνες το μπόνους του 1Ε .

Επίσης από όσο θυμάμαι δεν έχει κάποιο περιορισμό ως προς την (ελάχιστη) χρήση που πρέπει να κάνεις κάθε μήνα για να λάβεις το μπονους του 1Ε.

Αν θες διασταύρωσε το και το με το τμήμα εξυπηρέτησης...(1313).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα πανω στο πακετο λεει "με προυποθεση μιας ανανεωσης χρονου ομιλιας" αλλα δεν διευκρινιζη αν θελει μια ανα μηνα ή απο την ημερομηνια ενεργοποιησης.

 

Βασικα δεν θυμαμαι κιολας αν εχει περασει ενας μηνας απο τοτε που το ενεργοποιησα,παντως το υπολοιπο μου ειναι 1.42ε.Χρεωθηκα μονο την ελαχιστη χρεωση μιας κλησης για την ενεργοποιηση μεχρι στιγμης.

 

Τεσπα θα βαλω μια καρτα 3ε αυριο θα στειλω πρωτ τα 5bonus sms και επειτα θα το κανω κοσμοκαρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...