Προς το περιεχόμενο

piercing


pcpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δε θες να πονεσεις, μην κανεις τρυπα! Αυτα ειναι για αντρες.. :P

 

Αυτό πάει αναλόγως τον άνθρωπο και το σημείο. Άλλος θα σου πεί με μάμησε άλλος θα σου πεί ούτε που το κατάλαβα. Και μπάι δε γουέι είναι δύσκολο να γίνει ινφέκτιντ μια τρύπα και είναι ίδιες οι πιθανότητες είτε την κάνεις μόνος σου είτε στην κάνει κανάς νουμπάς πιρσέρ...

Οφτόπικ : για τον λεκτικό ουδέν σχόλιο, ο τύπος δν ξέρει που του πάν τα 4 και βαράει και ταττού σε κάτι ψωνισμένους που χαίρονται ότι τους το έκανε πχ. ο λεκτικός,ο τάκης και άλλοι ομοίως άσχετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@topicstarter

αν πάθεις μόλυνση την έχεις κάτσει. Οπότε αν ζητάς γνώμη του φορουμ, εγώ λέω μάζεψε φράγκα αφού ψήνεσαι τόσο και κάνε το σωστά. Αν πάλι δεν σε νοιάζεικαι πολύ το ρίσκο, μη ρωτάς καθόλου, πάνε, αλλά όπως προειπώθηκε you have been warned.

Αν ανοίξεις μετά άλλο thread με τίτλο "πως φεύγει το μελάνιασμα και το πύο από μόλυνση peircing" η μόνη απάντηση που θα πάρεις θα είναι ένα λινκ που θα σε φέρνει στο παρόν thread :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

εχω ακουσει οτι αν κανεις τρυπα στο φρυδι τοτε πειραζονται καποια νευρα και σιγα σιγα μετα απο καιρο χαλαρωνουν οι μυς και "πεφτει" τ φρυδι.Ξερετε αν ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει οτι αν κανεις τρυπα στο φρυδι τοτε πειραζονται καποια νευρα και σιγα σιγα μετα απο καιρο χαλαρωνουν οι μυς και "πεφτει" τ φρυδι.Ξερετε αν ισχυει?

 

Βεβαιως και ισχυει.

Μια φιλη ειχε κανει το ιδιο στη θυλη, τωρα το βυζι της σερνεται στο δρομο.

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι δυνατόν ρε μάγκα. θες να κάνεις και piercing θες να τη βγάλεις και τζαμπατζίδικα. ρε ειμαστέ με τα καλά μας; κάτι παραπάνω ξερεί αυτός που θα στο κάνει παρά η φιλενάδα σου. άντε σοβαρευτειται.

 

φίλος μου παλιοτερα στο λύκειο άνοιγε μονος τις τρύπες ακόμα και τα στρετσάκια, ε όσε ήταν στο χείλος μάζευαν γιατί τις έκανε με βελόνι και δεν εφευγε κανοκικά όλο το κρέας για να μπει το piercing, σαν να λέμε έκανε χώρο απλώς να μπει το σκουλαρίνι, τα χει βγάλει κανα 2 χρόνια απο τα χείλια του εχουν αφήσει σημάδι και δεν έχει κλείσει σωστά εξωτερικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειαααα και χρονια πολλαααα!

Σκεφτομαι να τρυπηθω στο στομα! στο ανω χειλος. Εχει κανει καποιος καποια? ποναει? βασικα ειτε ποναει ειτε οχι εγω θα το κανω (lol) ! Ποσο παει το μαλλι ξερουμε??

 

καλη Πρωτοχρονιαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνεις σερτς σε πρώτη φάση γιατί παίζουν 458396 θρεντ για πίρσινγκ. Κατά δεύτερον τι πάει να πει πονάει, προφανώς όταν μπαίνει η βελόνα πονάει, δε σου δίνουν φιλάκι, τρύπα σου κάνουν. Περνάει όμως, ο πόνος σχετικά άμεσα το πρήξιμο μετά από λίγες μέρες. Η τρύπα δεν κλείνει και το σημάδι μένει. Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και for the love of santa clause όταν ο άλλος κάτσει και σου εξηγήσει πως θα το καθαρίζεις άκου τον μην σκέφτεσαι να στείλεις στη νατάσα mms με το νέο σου piercing. όχι δεν το καθαρίζουμε με οινόπνευμα και svelto.

 

επίσης l2search

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Γειά σας παιδιά, σορρυ αν εδώ δεν είναι το κατάλληλο μέρος γι' αυτό , αλλά δεν ξέρω που αλλού στο φόρουμ να το γράψω. Θέλω να κάνω πίρσινγκ, και είναι η πρώτη φορά. Μήπως ξέρετε κάποιο καλό στούντιο για πίρσινγκ στην Αττική; Και συγκεκριμένα κάπου κέντρο Αθήνα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
ρε παιδες μου λετε που μπορω να κανω τρυπα στο φρυδι...οπου παω μου λενε πως κανουν μονο στα αυτια

Τωρα αν σου πω πως δεν ξερω που βρισκεσαι θα με πιστεψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...