Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποσο συχνα βγαζεις το γατι σου για βολτα στο παρκο ομως; ;)

Και στο μπαλκονι που το βγαζω...την δουλεια του την κανει και με το παραπανω... :P :P

Βεβαια αν οι περιστασεις το συγχωρουν...και στο Παρκο....υπό μάλης... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πλειοψηφια βρε :)

 

Οκ δεκτόν! :P

Πάντως ,ανάλογα με το τι προβάλλεις εσύ περισσότερο απο τον εαυτό σου..θα έχεις και τις αντίστοιχες 'επιτυχίες' νομίζω.. Αν καμαρώνεις για το ακριβό σου αμάξι και επιδεικνύεις το χρήμα σου.. θα σου κάτσει πολύ εύκολα η κοπελίτσα που κοιτάει το χρήμα. Αν αυτό θες.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεκτόν! :P

Πάντως ,ανάλογα με το τι προβάλλεις εσύ περισσότερο απο τον εαυτό σου..θα έχεις και τις αντίστοιχες 'επιτυχίες' νομίζω.. Αν καμαρώνεις για το ακριβό σου αμάξι και επιδεικνύεις το χρήμα σου.. θα σου κάτσει πολύ εύκολα η κοπελίτσα που κοιτάει το χρήμα. Αν αυτό θες.. ;)

Μα δεν το προβαλλεις...το μυριζονται...

1525794-attractive-woman-enjoys-the-smell-of-her-stack-of-money-on-a-black-background.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο μπαλκονι που το βγαζω...την δουλεια του την κανει και με το παραπανω... :P :P

 

Απλα δεν φανταζεσαι την επιδραση που μπορει να εχει ενα Yorki στις γυναικες. Και εγω αργα το καταλαβα, αφου πηρε η κοπελια του κολητου μου και μετα πήρε και η κοπελα μου......Plus οτι αμα πας στο παρκο ειναι γεματο κοπελες με αντισοιχα μικρο-αστικα σκυλακια, προθυμες να σου δωσουν το τηλ τους για να αποκτήσετε (σκυλο)απογονους...

281646_10150258298475598_638875597_8093567_5382767_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα δεν φανταζεσαι την επιδραση που μπορει να εχει ενα Yorki στις γυναικες. Και εγω αργα το καταλαβα, αφου πηρε η κοπελια του κολητου μου και μετα πήρε και η κοπελα μου......Plus οτι αμα πας στο παρκο ειναι γεματο κοπελες με αντισοιχα μικρο-αστικα σκυλακια, προθυμες να σου δωσουν το τηλ τους για να αποκτήσετε (σκυλο)απογονους...

281646_10150258298475598_638875597_8093567_5382767_n.jpg

Δεν τα χωνευω που να παρει..... :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=9LBKVXyrHcw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατιμη δουλεια... μεχρι τωρα δουλευα..

Ξηγήσου γρήγορα, διότι αφήνεις υπόνοιες (...είναι και το ύφος του θρεντ τέτοιο που δε θέλει και πολύ...)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη νομιζεις, και εγω 15 χρονια γατο-ανθρωπος ήμουν, μεγαλωσα καμια 20ρια απο δαυτες. Σκυλι δεν αφηνα να με πλησιασει ουτε στο μετρο. Μεχρι μου γνωρισα την "ανηψια" μου απο πανω και εφτασα να κοιμαμαι μαζι της....Εχουν την γοητεια τους τα ατιμα.

 

ΠΣ: Το κολπο ειναι να μην βγαζεις ενα τετοιο σκυλι βολτα μαζι με τον κολητο σου. Σας περνανε για gay ζευγαρι με την μια. Μονος το βγαζεις και το εκπαιδευεις να πηγαινει προς τα εκει που θες εσυ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξηγήσου γρήγορα, διότι αφήνεις υπόνοιες (...είναι και το ύφος του θρεντ τέτοιο που δε θέλει και πολύ...)

 

ωχ αμαν ξεχαστηκα... αλλα δεν ειναι τετοιου ειδους δουλεια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν μυριζονται οι γυναικες απο φραγκα, απλα του δινουν αρκετη σημασια ετσι ωστε να προσεχουν λεπτομερειες οτι ο αλλος το "φυσαει" που και ο ιδιος θελωντας και μη δεν μπορει να το κρυψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αναλογα με την ηλικια του θηραματος.... :P Παντως μια πιστευω οτι ειναι στανταρ...

%25CE%25B5%25CF%2585%25CF%2581%25CF%2589.jpg

 

 

διαφωνω!

 

η καλυτερη "γκομενοπαγιδα" ειναι το να εισαι ΑΝΤΡΑΣ!

 

ολα τ'αλλα θεωριες, γκομενοπαγιδες, λεφτα, αυτοκινητα, και ολες αυτες οι μαλακιες που λεει ο καθε αγαμητος - καμμενος - ξενερωτος κτλ ειναι δικαιολογιες για τα ψυχολογικα τους προβληματα!

 

 

ΑΝ, λεω ΑΝ εισαι ΑΝΤΡΑΣ, δεν εχεις τιποτα και κανεναν αναγκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...