Προς το περιεχόμενο

Media Markt Τιμες Κοστους 2012


Johnpaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

οκ

 

Δεν προλαβες το xbox τωρα εσυ; :rolleyes: Και οι 11 που συμφωνουν; :rolleyes: Το touchpad το πηρες; :rolleyes:

 

Ειμαστε η χωρα των fan και του fun... B)

 

Οταν κατι μας βολευει το θεοποιουμε οσο κακο και να ειναι και οταν κατι μας χαλασει το δαιμονοποιουμε οσο καλο και ΑΝ ειναι... Νομιζουμε οτι ειμαστε το κεντρο του κοσμου.

 

Μην το παρεις προσωπικα, η αφορμη απλα εισαι να πω κατι γενικο που το ζουμε παντου γυρω μας.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοεις οτι εμεις αγοραζουμε απο αυτους και αυτοι προχωρανε αυτες τις ημερες σε απολυσεις?

Και μετα απέλυσαν και κοσμο...

Ωραίοι οι Γερμανοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις οτι εμεις αγοραζουμε απο αυτους και αυτοι προχωρανε αυτες τις ημερες σε απολυσεις?

 

Ναι βασικά το έχω και εγώ απορία. Έγιναν απολύσεις στα ΜΜ αυτές τις μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόλαβα να δω οτι ειναι

Samsung

hd ready (1366X720) λογικό για 19''

εχει μια hdmi

 

Fair deal

 

Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε. Ακριβή για 19". Τι τεχνολογία είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε. Ακριβή για 19". Τι τεχνολογία είναι?

Μα ειναι και TV (νομιζω) γιατί ειναι ακριβή. Νομιζω δεν ειναι απλό monitor (να κανει 90€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ειναι και TV (νομιζω) γιατί ειναι ακριβή. Νομιζω δεν ειναι απλό monitor (να κανει 90€)

Σωστός. Τέτοια τιμή δεν βρίσκεις.

Νομίζω είναι πολύ καλή προσφορά.

Εξαρτάται βέβαια και τι θέλεις να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βασικά το έχω και εγώ απορία. Έγιναν απολύσεις στα ΜΜ αυτές τις μέρες;

ναι τελευταια μερα του χρονου, απροειδοποιητα και αφου τα παιδια ενα μηνα βαραγαν καθε μερα δωδεκαωρα+.

Ειμαι εκτος θεματος και συγνωμη αλλα για εμενα τελος το media mrktt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ειναι και TV (νομιζω) γιατί ειναι ακριβή. Νομιζω δεν ειναι απλό monitor (να κανει 90€)

 

Άμα ειναι και tv τότε αλλάζει το πράγμα. καλή προσφορά.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τελευταια μερα του χρονου, απροειδοποιητα και αφου τα παιδια ενα μηνα βαραγαν καθε μερα δωδεκαωρα+.

Ειμαι εκτος θεματος και συγνωμη αλλα για εμενα τελος το media mrktt

Δεν είσαι καθόλου εκτός θέματος (σύμφωνα με την άποψη μου πάντα), νομίζω ότι δεν χρειάζεται μόνο απλά η αποχή μας από το εν λόγω "μαγαζί" αλλά και η διάδοση της ενέργειας τους γιατί είναι κάτι που΄ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα το διαβάσουμε ούτε θα το δούμε πουθενά.

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω. Δλδ εγω αν ανοιξω εταιρεια και ενω τον ενα χρονο θα εχω εσοδα 100.000 ευρω και εξοδα 80.000 ολα ειναι καλα αλλα τον αλλο χρονο εχω εσοδα 80.000ε και εξοδα 80.000ε πρεπει δλδ να μην απολυσω κανεναν για να ειμαι αρεστος ? Σε κανεναν δεν αρεσουν οι απολυσεις αλλα δεν θα λεμε και τι να κανει ο καθενας στην εταιρεια του, ειναι σαν να ερθει καποιος και να μου πει τι θα κανω στο σπιτι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω. Δλδ εγω αν ανοιξω εταιρεια και ενω τον ενα χρονο θα εχω εσοδα 100.000 ευρω και εξοδα 80.000 ολα ειναι καλα αλλα τον αλλο χρονο εχω εσοδα 80.000ε και εξοδα 80.000ε πρεπει δλδ να μην απολυσω κανεναν για να ειμαι αρεστος ? Σε κανεναν δεν αρεσουν οι απολυσεις αλλα δεν θα λεμε και τι να κανει ο καθενας στην εταιρεια του, ειναι σαν να ερθει καποιος και να μου πει τι θα κανω στο σπιτι μου...

 

Προσωπική μου άποψη είναι ότι τέτοιες απλοϊκές προσεγγίσεις σε θέματα απολύσεων είναι τουλάχιστον ανεύθυνες. Δεν μπορείς να απολύεις κόσμο που ίσως έχει υποχρεώσεις (παιδιά, δάνεια, ενοίκια ή ότιδήποτε άλλο) έτσι απλά.

 

Εσύ τι θα έλεγες στο παιδί σου αν σε απέλυαν από την δουλειά σου έτσι ξαφνικά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...