Προς το περιεχόμενο

Δοσεις χωρις πιστωτικη


geioann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η πιστωτικη δεν ειναι ευκολο πραγμα. Αμα ησουν τυχερος και την εβγαλες παλιοτερα με καλα εισοδηματα και ακομα δεν ειναι στο κοκκινο, καλως. Αλλιως με μετρια εισοδηματα σημερα ουτε δανειο για 1,500 ευρω με εγγυητη δεν παιρνεις πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

magnet electric στον πειραια τα παιδια δινουν με γραμματια και με μικρη προκαταβολη..εχω παρει 3500 ευρω πραγματα με προκαταβολη 400 ευρω..απλα θελουν εξοφληση μεσα σε 12 μηνες..δειτε το εμενα με βολεψε μια χαρα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

magnet electric στον πειραια τα παιδια δινουν με γραμματια και με μικρη προκαταβολη..εχω παρει 3500 ευρω πραγματα με προκαταβολη 400 ευρω..απλα θελουν εξοφληση μεσα σε 12 μηνες..δειτε το εμενα με βολεψε μια χαρα παντως

Καλησπερα, δηλαδη δεν χρειαζεται να μπλεξει η τραπεζα με δανεια και τετοια; Οι δοσεις γινονται απευθειας απο το καταστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινεις μια προκαταβολη καπου 20-30%  και τα υπολοιπα γραμματια που τα πληρωνεις στο καταστημα για 10-12 μηνες.2 χρονια πριν που ειχα παρει καποια πραγματα ετσι ηταν αλλα φανταζομαι οτι ισχυει ακομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

magnet electric στον πειραια τα παιδια δινουν με γραμματια και με μικρη προκαταβολη..εχω παρει 3500 ευρω πραγματα με προκαταβολη 400 ευρω..απλα θελουν εξοφληση μεσα σε 12 μηνες..δειτε το εμενα με βολεψε μια χαρα παντως

 

Σε ποιά διεύθυνση είναι¨?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας δουλεύεις τώρα ή μιλάω με 12χρονο που δεν έχει ιδέα ποια η διαφορά του Πειραιά από την Αττική;

Λάθος, τα 12χρονα γνωρίζουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας δουλεύεις τώρα ή μιλάω με 12χρονο που δεν έχει ιδέα ποια η διαφορά του Πειραιά από την Αττική;

Λάθος, τα 12χρονα γνωρίζουν....

 

 

Αττική περιλαμβάνει και τον Πειραιά άσχετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αττική περιλαμβάνει και τον Πειραιά άσχετε.

Ο Πειραιάς όμως δεν συμπεριλαμβάνει την Αττική τελευταία φορά που έλεγξα.

Για το κατάστημα του Πειραιά ρώτησες την διεύθυνση.

Και επειδή ή είσαι τελείως .....,

ή τρολάρεις,

ή σου είναι τόσο δύσκολο να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις τα 10 καταστήματα της Αττικής που βρήκες να σου φύγει η περιέργεια,

ή δεν έχεις μυαλό ούτε αυτό να κάνεις,

εγώ την κάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πειραιάς όμως δεν συμπεριλαμβάνει την Αττική τελευταία φορά που έλεγξα.

Για το κατάστημα του Πειραιά ρώτησες την διεύθυνση.

Και επειδή ή είσαι τελείως .....,

ή τρολάρεις,

ή σου είναι τόσο δύσκολο να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις τα 10 καταστήματα της Αττικής που βρήκες να σου φύγει η περιέργεια,

ή δεν έχεις μυαλό ούτε αυτό να κάνεις,

εγώ την κάνω..

 

'Aσχετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol...ειναι στην τσαμαδου στον πειραια νουμερο δεν θυμαμαι .ειναι καθετη μεταξυ Ηρωων πολυτεχνειου και Λαμπρακη..ειναι ενα μικρο μαγαζακι αλλα αν ξερεις τι θελεις παραγγελνεις κανονικα και ειτε παραλαμβανεις ειτε σου ερχεται σπιτι.πιθανον να θελουν και εγγυητη για τα γραμματια αλλα αυτα ειναι τυπικα απο τη στιγμη που δεν εμπλεκονται τραπεζες..βεβαια αν πηγαινες απο γνωστο θα ηταν πιο ευκολα αλλα και ετσι δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...