Προς το περιεχόμενο

Ένα LNB δωρεάν με κάθε τεύχος του Digital TV


davinci_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν 8α κανεις συνδρομη στον ΟΤΕ τους λες οτι εχεις εξοπλησμο και ο τεχνικος σου ρυ8μιζει το υπάρχων πιάτο στις μοίρες του δορυφόρου που παίζει η OTE tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια για να μην ανοιξω καινουριο θεμα ειδα σε προηγουμενο ποστ οτι μπορω με το πιατο της nova να πιασω OTE TV.Ισχυει? και αν ναι πως? γιατι εχω τον εξοπλισμο της NOVA απλα εχω κοψει την συνδρομη.αν μπορει ας απαντησει καποιος

Nαι μπορεις με το πιατο της nova να πιασεις OTE TV αλλα υπαρχουν 2 απαραιτητες προυποθεσεις:

Α> Να γινεις συνδρομητης στην υπηρεσια OTE TV ωστε να παραλαβεις τον απαραιτητο αποκωδικοποιητη του OTE TV

B> Να γυρισεις το πιατο στον δορυφορο απο τον οποιο εκπεμπει το OTE TV. Η θεση του ειναι ανεπαισθητα δεξια και κατω σε σχεση με τη θεση που ειναι τωρα, αλλα μονος σου πιθανως να μη τα καταφερεις. Θα χρειαστεις τεχνικο να στο ρυθμισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην τρελαθουμε μια χαρα προσφορα ειναι.ΤΑ συγκεκριμενα lnb ειναι πολυ καλα και στην τελικη το παιρνεις για ρεζερβα(το δικο μου χαλασε πριν κανενα τριμηνο)>.Απλα ξερει κανεις ποιο ειναι το δικτυο των καταστηματων που αναφερει καια ν ειναι σε καθε πολη ( πχ Χανια εχει)?

 

 

Υπάρχει εκτεταμένο δίκτυο καταστημάτων που συμμετέχουν. Εχει και στα Χανιά τουλάχιστον 2 καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με την δορυφορικη κεραια τι καναλια μπορεις να δεις.

ας πουμε ενα πολυ απλο συνολο ποσο μπορει να κοστιζει κ τι καναλια θα μπορω να βλεπω;

πιο πολυ με ενδιαφερει να βλεπω κανενα ξενο πρωταθλημα καθως η ποιοτητα του steaming ειναι τελειως χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με την δορυφορικη κεραια τι καναλια μπορεις να δεις.

ας πουμε ενα πολυ απλο συνολο ποσο μπορει να κοστιζει κ τι καναλια θα μπορω να βλεπω;

πιο πολυ με ενδιαφερει να βλεπω κανενα ξενο πρωταθλημα καθως η ποιοτητα του steaming ειναι τελειως χαλια.

 

Νομίζω πως τα σημαντικότερα πρωταθλήματα είναι σε συνδρομητικά πακέτα.

 

Για εξοπλισμό 60-100 ευρώ ένα κάτοπτρο 1-1,2μ και 250-300 ευρώ ο δέκτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μου αρεσει πως ενω δεν ξερουμε τι ειναι αυτο,πως το χρησιμοποιουμε και το κυριοτερο αν αξιζει ,βλέπω ενα αστερι αξιολογιση για την ολη προσφορα.

Σας πληροφορω οτι ειναι μια χαρα προσφορα,αλλωστε ειναι σαν να παίρνεις τσαμπα το περιοδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με την δορυφορικη κεραια τι καναλια μπορεις να δεις.

ας πουμε ενα πολυ απλο συνολο ποσο μπορει να κοστιζει κ τι καναλια θα μπορω να βλεπω;

πιο πολυ με ενδιαφερει να βλεπω κανενα ξενο πρωταθλημα καθως η ποιοτητα του steaming ειναι τελειως χαλια.

Για μπαλα δυσκολα τα πραγματα με free to air καναλια.

Θα πρεπει να λαμβανεις πολλους δορυφορους ταυτοχρονα για να πεις οτι μπορεις να παρακολουθεις αγωνες σταθερα και οχι μια στο τοσο.

 

Για συνδρομητικα καναλια, το πακετο Al Jazeera Sports με καμια 200ρια ευρω το χρονο περιπου, εχει δικαιωματα απο Ισπανια, Ιταλια, Γαλλια, Ολλανδια νομιζω και Γερμανια και αλλα μικροτερα πρωταθληματα.

 

Κοστος εξοπλισμου και εκγαταστασης για εναν δορυφορο και για τα ελευθερα καναλια του μονο, παιζει στα 100-150 ευρω υποθετω. Αναλογως και τη δυσκολια του σπιτιου σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...