Προς το περιεχόμενο

φθηνα ποτα , που;;;


MetronAriston

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.liquormart.com/catalogsearch/result/index/?p=4&q=vodka ενδεικτικές τιμές για βότκα, me 5 ευρώ περίπου παίρνεις μία βότκα.το κακό είναι πώς είναι στο ξωτερικό το μαγαζί :rolleyes:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλο το site αλλα ειναι αμερικα.

 

ελλαδα τελικα απο οτι φενεται θα την βρω την ακρη σε καβες , θα επικοινωνησω με αρκετες και θα προσπαθησω να βρω την οσο δυνατο καλυτερη προσφορα

οσον αφορα για το παρτυ που με ρωτατε

δεν οργανωνω μονο εγω το παρτυ , ειναι στο κανονισμα ακομα

και δεν εχουμε σκοπο να βγαλουμε καποιο κερδος (ισα ισα τα ποτα κλπ).

σκεφτομαστε η εισοδο (παρανομο 'υποθετω') και σε φαση open bar, ή ενα μπουκαλι ανα 'παρεα' οπως ειπε και σε φαση ο uberalles

 

οσον αφορα το λογο του παρτυ , ειναι φοιτητικο για το πανεπιστημιο που κατι κανονιζεται ,

 

ξερει κανεις καμια φθηνη καβα στην αθηνα ;

(αναφερομαι σε 'ποσοτητες' και οχι σε λιανικη τιμη

απο μαρκες , δεν το εχουμε σκεφτει ακομα , αλλα ισως σε καποιες περιπτωσεις να προτιμησουμε κατι σε πιο no name αν προκυψει αλλα με επιφυλαξεις

 

ευχαριστω για το χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας πεις λεπτομέρειες για το πότε και που!!!!!

 

Όσον αφορά τις κάβες, όπου βλέπεις κάβα μπαίνε και ρώτα και παίρνε προσφορές και δες στο τέλος τι σε συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο το site αλλα ειναι αμερικα.

 

ελλαδα τελικα απο οτι φενεται θα την βρω την ακρη σε καβες , θα επικοινωνησω με αρκετες και θα προσπαθησω να βρω την οσο δυνατο καλυτερη προσφορα

οσον αφορα για το παρτυ που με ρωτατε

δεν οργανωνω μονο εγω το παρτυ , ειναι στο κανονισμα ακομα

και δεν εχουμε σκοπο να βγαλουμε καποιο κερδος (ισα ισα τα ποτα κλπ).

σκεφτομαστε η εισοδο (παρανομο 'υποθετω') και σε φαση open bar, ή ενα μπουκαλι ανα 'παρεα' οπως ειπε και σε φαση ο uberalles

οσον αφορα το λογο του παρτυ , ειναι φοιτητικο για το πανεπιστημιο που κατι κανονιζεται ,

 

ξερει κανεις καμια φθηνη καβα στην αθηνα ;

(αναφερομαι σε 'ποσοτητες' και οχι σε λιανικη τιμη

απο μαρκες , δεν το εχουμε σκεφτει ακομα , αλλα ισως σε καποιες περιπτωσεις να προτιμησουμε κατι σε πιο no name αν προκυψει αλλα με επιφυλαξεις

 

ευχαριστω για το χρονο σας

 

Καλα θα κανετε, και να περασετε ωραια.

Απλα για αυτο ειπα να κανονισετε με καβα. Διοτι ακομη και στο κοστος να ειναι το ποτο, μιλαμε για 500 ατομα, και μιλαμε οτι δεν ξερεις τι πινει ο καθενας. Δεν ειναι παρτακι στο σπιτι να τους πεις "εχουμε 5 μπουκαλια ουισκυ, 5 βοτκα, 3 τζιν και 5 καφασια μπυρες, οποτε βολευτειτε". Απο τη στιγμη που ο αλλος πληρωνει θελει να διαλεξει αυτο που πινει (τουλαχιστον απο τα βασικα, δε θα φτιαξεις και αλεξαντερ".

Αρα, θα πας σε μια καβα και θα το κουβεντιασεις μαζι τους, τι ποσοτητες να παρεις (οι οποιες μπορει να ειναι ενα βαν γεματο παραπανησια πραγματα, τα οποια θα τα επιστρεψεις και θα πληρωσεις μονο οσα καταναλωσες κι οσα εμειναν ανοικτα). Οπως επισης μπορει να σου βρει και καταψυκτες για τις μπυρες, για τον παγο, να σε προμηθευσει και με παγο και γενικα να σε προετοιμασει.

500 ατομα δεν ειναι λιγα, ειναι μεγαλη αγελη που θελει πολυ και δυσκολο κουμαντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από Βουλγαρία 5 μπουκάλια 21,5 ευρώ πολύ καλή βότκα

 

να σου πω..

εγω γιατι δε μπορω να βρω την τιμη και πανω απο ολα το ποσο θα μου κοστισουν τα μεταφορικα γιατι μιλαμε για 5 χ 1λιτρο το καθε μπουκαλι..

και ποσο μαλλον π.χ. 50λιτρα..

ευχαριστω για το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω..

εγω γιατι δε μπορω να βρω την τιμη και πανω απο ολα το ποσο θα μου κοστισουν τα μεταφορικα γιατι μιλαμε για 5 χ 1λιτρο το καθε μπουκαλι..

και ποσο μαλλον π.χ. 50λιτρα..

ευχαριστω για το λινκ

 

μάλλον πρέπει να έχεις άτομο στη Β.Ελλάδα για να τα αγοράσει και να σου τα στείλει εκτός και αν υπάρχει τρόπος να τα εισάγεις απευθείας από την εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο OK!,market εχει αρκετα φθηνα ποτα!

 

σορρυ για την τεμπελικη ερωτηση

αλλα οι τιμες ειναι οι ιδιες σε ολα τα καταστημα OK! (?)

και αυτο στο λεω , γιατι οι τιμες μηπως διαφερουν απο καταστημα σε καταστημα;

(π.χ. βορεια προαστια με κεντρο..)

ξερεις αν παιζει τιποτα;

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καταστημα ΜΑΚΡΟ , Πουλαει πολυ φτηνα, τα ποτα!! Ειναι για ελευθερους επαγγελματιες- επιχειρησεις αυτο το σουπερμαρκετ!

 

Στο μάκρο δεν είναι πιό φτηνά τα ποτά...το θυμάμαι γιατί είχα πάει πέρσι για τον ίδιο λόγο και οι τιμές ήταν ξέρω γω 16 ή 18 η βότκα ή κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια

θελω να κανω με την παρεα μου ενα μεγαλο παρτυ και θα χρειαστω πολλα ποτα (παρτυ γυρω στα 500 ατομα)

 

 

 

Καλημερα.

 

Απο προσωπική εμπειρία: Οταν κανονίζουμε τα πάρτι της Ζανκ Πάουλι ερχόμαστε σε συμφωνίες με κάβες και σουπερ μαρκετ.

Απο τις μεν καβες που παίρνουμε τις βοτκες, ουισκια κλπ συμφωνούμε να τους επιστρέψουμε οτι δεν δεν χρησιμοποιήσαμε - πουλήσαμε.

Απο τα δε σουπερ μαρκετ ερχόμαστε σε συμφωνία να πάρουμε μεγαλη ποσότητα νερων και μπύρες σε χαμηλότερη τιμη με εξόφληση μετρητά. Κρα, θα κανουν αυτη τη περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Ξερετε καποιο μαγαζι που να πουλαει φθηνα ποτα; Εχω παει σε δυο καβες μεχρι στιγμης και τα ποτα ηταν πιο ακριβα απ'οσο εχουν στα AB Βασιλοπουλος.. Γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...