Προς το περιεχόμενο

[Εκτυπωτής] HP Deskjet Ink Advantage 3525 All-in-One @msystems 39€


george888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον πήρα και εγω τον εκτυπωτη , παραλαβη απο το καταστημα 38.99 . To you.gr ειναι το πιο φθηνο στα 60 και μετα ολα 80 και ανω , αρα ειναι τρομερη προσφορα .  Με τα μελανια τι παιζει ? Imitation παιρνει ? Φανταζομαι ανετα ε (στειλτε λινκ) .
Παντως ετσι και αλλιως τον διαφημιζουν για οικονομικο (2πλασιες σελιδες) . Σε παλιο HP που εχω , πιο φθηνα μου βγαινει να γεμιζω τα μελανια με το ιδιο μου το αιμα :eek:
Ενδιαφερομουν για καποιον με φαξ , αλλα το επομενο μοντελο ειναι πανακριβο και δεν εχει διπλης οψεως. Το wireless και το android app για εκτυπωσεις θα με βολεψουν και το πολυ ευχρηστο ειναι οτι σκαναρει και στα στελνει στο μαιλ σου ή στο Pc  σε οτι μορφη του πεις . Απο Pdf kai jpeg μεχρι και doc για επιτοπου αναγνωριση κειμενου και επεξεργασια . Εδω ελληνικο review του αδερφου της προσφορας με παρομοιες λειτουργιες πλην του φαξ .


 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά 2 ερωτήσεις,μέχρι πότε ισχύει η προσφορά και επίσης πόσο κοστίζουν τα μελάνια του?

είναι καλό vfm? μέχρι 40 ευρώ υπάρχει άλλο μηχάνιμα με οικονομικότερη εκτύπωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελάνια στα 7,50€

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.402935

 

Hp, έγχρωμος, scanner, φωτοαντίγραφα, Wifi, duplex κλπ με 39€ και ρωτάς άν είναι vfm ?

 

Εγώ τον πήρα ήδη... μακάρι να παραλάβουμε κιόλας :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μένω έκπληκτος, περίμενα να έχουν βάλει τον φτηνό στα 39, κι όμως έχουν τον 3525.  Καλή φάση.  Ο παραπάνω κωδικός ισχύει guyz. Μήπως είναι παλιό και ξεστοκάρουν;

Είναι από την τελευταία (τουλάχιστον ως τον Γενάρη που πέρασε) σειρά της HP.

Με μια μίνι έρευνα αγοράς που είχα κάνει, για inkjet εκτυπωτές κάτω των 100ε, τα μελάνια που παίρνει αυτός (και όλη η σειρά Deskjet Ink Advantage) ήταν τα οικονομοικότερα.

 

Εγώ τον είχα αγοράσει σχεδόν 80 ή 90ε. :fear:

 

Τώρα παίζει να συμφέρουν περισσότερο κάτι Epson, που έχουν εξωτερική τροφοδοσία, αλλά δεν ξέρω σίγουρα, μη σας πάρω στο λαιμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν επιλέξεις κατάθεση -δεν ανησυχείς, το μαγαζί είναι αξιόπιστο- έχεις επιλογή για μεταφορική.

 

0 € - Παράδοση με μεταφορική εταιρεία για βαριά και ογκώδη δέματα (άνω των 8 κιλών)- Το κόστος των μεταφορικών το πληρώνει ο παραλήπτης στην μεταφορική

 

Πριν ενάμιση-δύο χρόνια είχα πάρει οθόνη με αυτό τον τρόπο και πλήρωσα 4,5Ε στη μεταφορική τους (για θεσ/νικη)

οκ ,πες πως επιλεγω καταθεση.

αν ομως γινει την επομενη μερα?θα εχω προτεραιοτητα εγω σαν αγοραστης η αυτος που θα επιλεξει αντικαταβολη?

με αυτον τον τροπο θα βγει 39 η 39+4.5 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To msystems είναι ένα από τα πλέον αξιόπιστα Ελληνικά καταστήματα όπότε μην ανησυχείτε για αλλάγές τιμών ή εξάντληση αποθεμάτων λόγω μαγνητικών καταιγίδων κλπ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως στο Amazon.com διαβάζω πολύ ανάμεικτα σχόλια για τον 3520, δεν ξέρω αν είναι ο ίδιος αλλα εμένα ίδιος μου φαίνεται.

 

Και κάποιες ερωτήσεις για όποιον ξέρει, θα ήμουν ευγνώμων:

- όταν λέει ασύρματη εκτύπωση, εννοεί ότι συνδέεται ασύρματα με WiFi μέσω του ρούτερ, ή απευθείας με το PC;

- αν στο πάνω ισχύει το δεύτερο, μπορείς να το συνδέσεις ταυτόχρονα με παραπάνω από 1 μηχανήματα; Στο σπίτι έχουμε 3 (PC & Mac)

- μπορεί και να σκανάρει ασύρματα ή μόνο να τυπώσει;

- κάνει αυτόματα διπλής όψεως εκτύπωση, όχι χειροκίνητα, σωστά;

- στο site της MSystems γράφει για δίκτυα b/g/n, αλλά στο φυλλάδιο με τα specs (επίσης στη σσελίδα του MSystems) λέει ότι είναι μόνο για n.  Επίσης στο review του e-pcmag λέει

Το μοντέλο 5525 με 20 ευρώ επιπλέον, συνοπτικά, προσφέρει [...] και συμβατότητα με Wi-Fi b και g [για όσους έχουν παλιότερους routers], αφού το 3525 συνδέεται μόνο σε ασύρματα δίκτυα n.

Δεν έχω ιδέα από διαφορές δικτύων, παίζει να έχουμε θέμα με το ρούτερ;

 

Μόνο για το ασύρματο και το duplex σκέφτομαι να το πάρω οπότε είναι σημαντικά αυτά για μένα.

 

Τα φοβάμαι τα HP, είχα κάποτε και είχα υποσχεθεί στο εαυτό μου να μείνω μακριά, αλλά με αυτήν την τιμή το σκέφτομαι.  Άρχισε και να "βήχει" ο Canon μου μετά από σχεδόν 7 χρόνια.

Επεξ/σία από arxaggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, σε ένα που είχα κάνει εγκατάσταση μου ζήτησε να συνδεθεί με το wifi του σπιτιού... Τώρα κάπου στην περιγραφή είδα να αναφέρει ότι δε χρειάζεται ρούτερ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μελάνια στα 7,50€

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.402935

 

Hp, έγχρωμος, scanner, φωτοαντίγραφα, Wifi, duplex κλπ με 39€ και ρωτάς άν είναι vfm ?

 

Εγώ τον πήρα ήδη... μακάρι να παραλάβουμε κιόλας :fear:

 

:unsure:

Μελανια γιατι απο το eshop και οχι απο το μαγαζι της προσφορας που ειναι και φτηνοτερα και θα γλυτωσετε και τα μεταφορικα στον εκτυπωτη; Εχει αναφερθει ηδη:

 

Παραγγειλα τον εκτυπωτη και ενα σετ μελανια που τα χει σε πολυ καλη τιμη ( 7.1 ευρω το ενα ) και μου ρθε 68 ευρω συνολο και παραδοση στην Αθηνα δωρεαν επειδη η παραγγελια περασε τα 60 ευρω.....

 

Αν σκεφτει κανεις ποσο κανει ο εκτυπωτης μονος του σε αλλα "μαγαζια" η προσφορα ειναι ΚΑΛΗ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περιεχονται, αν και βασικα ειναι "demo", μικρης δηλαδη χωρητικοτητας σε σχεση με τα "κανονικα". Επισης οταν μπλεκεις με inkjet μαθαινεις γρηγορα οτι "πιο συχνα αγοραζεις μελανια παρα μπυρες". (εκτος αν εισαι αλκοολικος :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθώ ν αμην βρίσκω απάντηση για το δίκτυο.  Και το ελληνικό manual αναφέρει "ασύρματο δίκτυο 802.11b/g/n" και όχι μόνο n.  Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει τί σημαίνει

"Το HP e-All-in-One υποστηρίζει μόνο συνδέσεις 2,4GHz"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...