Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός από το link του Τάσου, κάθε ιστοσελίδα τμήματος έχει και πληροφορίες σχετικά με τις μετεγγραφές, προϋποθέσεις, απαραίτητα δικαιολογητικά κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Περασα στην 1η μου επιλογη!! Αθηνα Γεωγραφεια-Χαροκοπειο!!! 14400 ειχα,ανεβηκε 560 μορια η ατιμη απτη περσυνη βαση και εφτασε τα 14130.. ευτυχως ολα καλα :-)

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις checkara περασα στη πρωτη επιλογη :D

Ηλεκτρολογων μηχανικων και Η/Υ Θεσσαλονικης

Ποσταρετε αν θελετε που περασατε παιδια :)

 

Τει πληροφορικής Θεσσαλονίκης.Βέβαια οι στόχοι μου ήταν κάπως

απθ πληρ>πληρο ιωαννίνων>φυσικό ιωαννίνων>τει πληροφορικής θεσσαλονίκης αλλά έστω,δεν μπορώ να κάνω κατι τώρα!!

μπορεί κάποιος να μου πει για τα μεταπτυχιακά στο εξωτερικό?θα μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό σε κάποια χώρα της ευρώπης πχ Αγγλία?

 

Γραφιστική Αθήνας!!!:lol::lol::lol:

Aπλά πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!lol:-)

 

Περασα στην 1η μου επιλογη!! Αθηνα Γεωγραφεια-Χαροκοπειο!!! 14400 ειχα,ανεβηκε 560 μορια η ατιμη απτη περσυνη βαση και εφτασε τα 14130.. ευτυχως ολα καλα :-)

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!

 

 

Συγχαρητηρια παιδια!! τωρα αρχιζει η καλυτερη περιοδος της ζωης σας:-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχαρητηρια σε οσους περασαν εκει που ηθελαν.

 

εχω μια αποριουλα για ξαδερφη μου που μολις εμαθε που περασε.

 

ηταν απο θεωρητικη κατευθυνση και με 15600 μορια επιανε ανετα Μαιευτικη που ηθελε και νοσηλευτικη (δευτερη επιλογη), τει αθηνας. δυστυχως λογω οικονομικης καταστασης μπορουσε μονο για αθηνα (μενει μονιμα ζαχαρω ηλειας αλλα δεν εβγαιναν οικονομικα για αλλη πολη εκτος αθηνων στην οποια θα μενει σε σπιτι δικο τους). τελικα περασε Δημοσια Διοικηση Παντειου.

 

κοιταζοντας τον οδηγο σπουδων ειδα ενα προγραμμα με μαθηματα αρκετα ειδικα που ουσιαστικα δεν νομιζω πως προετοιμαζουν καποιον για κατι εκτος Δημοσιου τομεα και ΟΤΑ. συμφωνειτε με αυτο; πιστευετε ειναι χασουρα 4 χρονια σε αυτο το τμημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν καθησα να το διαβασω λεπτομεριακα... νομιζω πως πηρα τον που#$# για φετος.... θα το φαω το μεσολογγι......

 

μεσολογγάρα & γαμώ τα m0υν1@

 

η σχολή ειναι αρκετά καλή και το επίπεδο της εχει αναίβει αρκετά , στην αρχη οταν περασα και εγω στο μες , ημουν καπως στην ιδια φαση με εσενα, μετα αλλαξα γνώμη.

Αν κάνεις παρέες καλές και με ελάχιστο διάβασμα θα περάσεις τέλεια αρκει να το θες και να μην σκεύτεσαι αρνητικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη fe31h εισαι σιγουρος οτι εδωσες πανελληνιες???εννοω οτι τα απολυτως βασικα δε θα επρεπε να τα ηξερες?η εστω να ειχες το αντιγραφο του μηχανογραφικου σου?υποτιθετε πως προκειται για το μελλον σου.......

 

μηπως να επαναφερνανε τη βαση του 10?λεω εγω τωρα.......

 

ΣΥΓΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!!!!!! οχι στουσ επιτυχοντες(γιατι ειναι ολοι) ολλα σε οσους πραγματικα προσπαθησαν ακομα και αν δε μπηκαν στη πρωτη τους επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναυτιλιακα Πειραια!!!εχασα την πρωτη μου επιλογη πληροφορικη Πειραια ανεβηκε 500 αλλα δεν πειραζει :D!!

 

Και εγω μεγαλε... θα τα πουμε στην σχολη ;)

 

Αν εχει καποιος εμπειρια απο αυτη την σχολη ας μας πει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καταθέσω κι εγω την εμπειρία μου.....Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ :) Όχι η πρώτη μου επιλογή αλλα υπερευχαριστημένος!!!!!Ακούω εμπειρίες απο πολυτεχνείο και συγχαρητήρια σε όλους όσους δούλεψαν φέτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το χαροκοπειο παν/μιο σε ποια περιοχη της Αθηνας βρισκεται???

 

 

 

Συγχαρητηρια παιδια!! τωρα αρχιζει η καλυτερη περιοδος της ζωης σας:-):-)

ευχαριστω! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TEI λογιστικής μεσολογγίου!!!!Με 2 μήνες προετοιμασία,δεκα χρόναι αποχή απο τα θρανία,ασχετη απο τα μαθήματα!!!

 

Καλή συνέχεια παιδιά,εύχομαι τα καλύτερα σε όλους!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TEI λογιστικής μεσολογγίου!!!!Με 2 μήνες προετοιμασία,δεκα χρόναι αποχή απο τα θρανία,ασχετη απο τα μαθήματα!!!

 

Καλή συνέχεια παιδιά,εύχομαι τα καλύτερα σε όλους!!!!!

 

Αρα να υποθεσω οτι εισαι τουλαχιστον 30 ετων!κ μαλιστα ετοιμη να τρεχεις κ Μεσολογγι για σπουδες!Ευγε!Οχι για την επιτυχια στις εξετασεις αλλα για την αποφαση σου (διοτι αυτη ειναι η πραγματικη επιτυχια στην περιπτωση σου)

 

Για την ιστορια να πω οτι εχω γνωρισει ατομο 32 ετων να αρχιζει σπουδες Ιατρικης στην Βουλγαρια!Νομιζω τωρα ειναι στο πτυχιο πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...