Προς το περιεχόμενο

[services] Συμβολαιο Cyta @Κωτσόβολος - "δώρο" tablet 7'' intenso


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγω αυτον τον καιρό το έχω ψάξει πολύ το θέμα γιατί θέλω και για το σπίτι των γονιών μου και για το δικό μου και για της κοπέλας μου και ξέρετε τι γκρίνια έχω να ακούσω αν δεν κάνω καλή επιλογή.....αλλά πιστευω η πρόταση της Fortnet δεν συγκρίνεται προσφέρει πολλά για τα λεφτά της

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγω αυτον τον καιρό το έχω ψάξει πολύ το θέμα γιατί θέλω και για το σπίτι των γονιών μου και για το δικό μου και για της κοπέλας μου και ξέρετε τι γκρίνια έχω να ακούσω αν δεν κάνω καλή επιλογή.....αλλά πιστευω η πρόταση της Fortnet δεν συγκρίνεται προσφέρει πολλά για τα λεφτά της

Nαι, αν είναι και η κοπέλα σου στη μέση και βάλεις το προγραμματάκι με τη Νόβα σαφώς και σε συμφέρει γιατί έχει τα καλύτερα σήριαλ... (Grey’s Anatomy, Bones, Jo, Game of Thrones,  How I met your mother...), ότι πρέπει είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο start pack που δίνει στο πακέτο 3play,θα βλέπει μόνο τις σειρές που έχει το Fox.Για να δεί όλες αυτές που γράφεις παραπάνω θα πρέπει να προσθέσει και τα Nova cinema με επιπλέον κόστος.

 

Βασικά αυτές που αναφέρονται υπάρχουν,εκτός από το Game of Thrones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/474683-hol-double-play-10%E2%82%AC/

 

Αυτό λες, που έχεις ποστάρει εσύ αλλά το πρόγραμμα μπάζει απ'ότι βλέπω και πολύ καλά έχεις σχολιάσει ο Γιώργος από κάτω ακριβός.

 

Παλι τα ιδια? Νομιζω οτι το ειχαμε εξαντλησει αυτο το θεμα... Αυτο που λεει ο φιλος ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!! Για να παρεις την επιπλεον πρεπει να κανεις συνδεση με ΠΑΓΙΟ, οποια συνδεση και να κανεις δεν συμφερει απο το να το παρεις σκετο χωρις την επιπλεον εκπτωση! Αυτο που λεει οτι μπορεις να φυγεις οταν ληξουν τα 4 παγιο δωρο απλα δεν γινεται, οταν κανεις συνδεση κανεις για 12 ΜΗΝΕΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που ειμαι εξασφαλισμένος για κινητα, δεν έχει νόημα να έχω απεριόριστες για σταθερά.

Ηθελα συγκεκριμένο router της Cyta. Αν δεν είχε βγάλει η Vodafone το φοιτητικό πακετάκι, θα είχα πάει 1000% στη HOL να δίνω 11€.

Τώρα, υπάρχει και η άλλη εκδοχή...εντος 14 ημερων να σπάσω το συμβόλαιο και να πάω σε άλλη εταιρεία, αν μου δώσουν καλή προσφορά.



Παλι τα ιδια? Νομιζω οτι το ειχαμε εξαντλησει αυτο το θεμα... Αυτο που λεει ο φιλος ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!! Για να παρεις την επιπλεον πρεπει να κανεις συνδεση με ΠΑΓΙΟ, οποια συνδεση και να κανεις δεν συμφερει απο το να το παρεις σκετο χωρις την επιπλεον εκπτωση! Αυτο που λεει οτι μπορεις να φυγεις οταν ληξουν τα 4 παγιο δωρο απλα δεν γινεται, οταν κανεις συνδεση κανεις για 12 ΜΗΝΕΣ!!!

 


Και στη 1 μέρα μπορείς να σπάσεις συμβόλαιο χωρίς να πληρώσεις ΤΙΠΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντε μπας και εμπεδωθει...

 

3.8 O Συνδρομητής, για την σύναψη της Σύμβασης, δεν υποχρεούται στην αποδοχή οιασδήποτε προσφοράς επιδότησης Εξοπλισμού ή δωρεάν παγίων ανακοινώνεται κατά καιρούς από την VODAFONE. Βασική όμως προϋπόθεση για την παροχή της προσφοράς επιδότησης Εξοπλισμού ή δωρεάν παγίων είναι η παραμονή του Συνδρομητή για ένα ελάχιστο χρονικό διάστημα, το οποίο δύναται να διαμορφώνεται αναλόγως του Εξοπλισμού ή/και του Προγράμματος Χρήσης του και το οποίο αναφέρεται στην Αίτηση Συνδρομής στον αντίστοιχο πίνακα απόσβεσης επιδότησης.

3.9 Σε περίπτωση που ο Συνδρομητής αποδεχθεί και λάβει προσφορά επιδότησης Εξοπλισμού και η παρούσα λυθεί ή γίνει, κατόπιν αίτησης του Συνδρομητή, αλλαγή του Προγράμματος Χρήσης ή μεταβίβαση Αριθμού Κινητής Τηλεφωνίας πριν από την πάροδο του χρονικού διαστήματος εντός του οποίου επέρχεται απόσβεση της συνολικής επιδότησης, οι μόνες υποχρεώσεις του Συνδρομητή θα είναι οι ακόλουθες:

  • να επιστρέψει ποσοστό εκ του ποσού της συνολικής επιδότησης. Το ποσοστό αυτό θα είναι ανάλογο με το διάστημα που έχει παρέλθει από την ενεργοποίηση της Υπηρεσίας του  Συνδρομητή στο Σύστημα και καθορίζεται με βάση τον πίνακα απόσβεσης επιδότησης που αναγράφεται στην Αίτηση Συνδρομής.
  • να καταβάλλει άμεσα κάθε άλλη απαίτηση και ληξιπρόθεσμη οφειλή.

Δεν ειναι τοσο ανοητοι, οσο νομιζετε οτι ειναι... ειναι δυνατον να εχουν προσφορα 4 μηνες τζαμπα και μετα να μπορεις να την κανεις λουης??? Μπορεις να σπασεις το συμβολαιο οποτε θελεις ΑΝ ΔΕΝ εχεις παρει καποια προσφορα... Αμα εχει κανει καποια θα στα ζητησουνε πισω μετα αναλογα το διαστημα που θα εχεις μεινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στις πρωτες ημερες υπαρχει θεωρητικα η δυνατοτητα υπαναχωρησης, δεν πρεπει να συγχεονται ομως δυο διαφορετικα πραγματα και να λεει καποιος οτι φευγεις μολις τελειωσουν οι 4 δωρεαν μηνες. Υπαρχει δεσμευση και ποινη αν διακοψεις νωριτερα του προβλεπομενου (ακομα και 1 ημερα νωριτερα)!

 

Παραμεινετε σε πραγματα που αφορουν αυτον τον παροχο και αυτην την προσφορα και μην αναλυετε επι μια-δυο σελιδες θεματα αλλων παροχων - αλλης προσφορας. Ειναι πραγματα που ειχαν αναλυθει και σιγουρα δεν εχουν θεση εδω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φιλη μου που θελει να βαλει μονο Ιντερνετ (επαρχια) λεει να κανει Σιτα γιατι μονο εκει της ειπαν τελος ενεργοποιησης 20ε.. Οι αλλοι ζητανε κοντα στα 80 για νεα γραμμη..

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει το 20€, αλλά αν πάρει και οτ tablet πάει στα 50€, ενώ σοτυς άλλους στα 75-85€.

 

άρα, αρχικά βγαινει φθηνοτερη απο όλους.. αφου ξεκινας με -50ε

πως το κανει αυτο; επιδοτη την ενεργοποιηση του κυκλωματος η ιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Τσίμπησα σήμερα την ταμπλέτα την οποιά μάλλον θα την κάνω δώρο (εχω 3 γαμους σε 2 μηνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμένα μαλλον με κοψανε ότι αν περάσει το χρονικο οριο θα πάει το θεμα στην ΕΕΤΤ και με συνδέσανε αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

παιδια ο κωτσοβολος γιατι δινει το ταμπλετ ? τι κερδος εχει? αξιζει να κανω συνδεση απο τον κωτσοβολο παρα απο καποιο καταστημα της cyta? ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δίνει το intenso αλλα ένα f&u το οποιο και δεν ειχα βρει στο site του κώτσου.
Αν το πάρεις από Κωτσόβολο δεν μπορεις να πάρεις αλλες τρεχουσες προσφορες που διαθετει η Cyta.

Δηλάδή το κόστος ενεργοποιησης σε νέα γραμμη θα είναι κανονικά 50 ευρώ ( H Cyta το χει προσφορά στα 20 ευρώ).

Για εμένα το μόνο ερώτημα είναι αν αξίζει το tablet,ακόμη και αν το δίνουν δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...