Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτη τη στιγμη στο στικακι,βλεπω οτι πιανει ακριβως 2.64

Και σε εμενα στο φλασακι τοσο ακριβως.

Παιδια το τονιζω αναβαθμισει μπορουν να κανουν ολοι ειτε εχουν xp/vista/7

Επισης μπορειτε να κανεται την αναβαθμιση ανεξαρτητα αν εχετε ενεργοποιημενα η οχι τα windows αφοσον κανατε φρεσκια clean instal εγκατασταση.

Ακομα και πειρατικα να εχετε παλι γινεται η αναβαθμισει αν και εγω προτεινω να βαλεται μια οποιαδηποτε επισημη εκδοση δεν τα ενεργοποιηται καθολου-δεν χρειαζεται και τρεχεται μεσα απο τα windows το upgrade assistant.

Απλα τα πραγματα.

Επισης μπορειται να λαβεται δωρεαν το Media Center απλως συνπληρωνοντας το email σας στο παρακατω link και σε 2 ημερες θα λαβεται email με τον κωδικο και οδηγιες χρησης να το εγκαταστησετε.

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-8/feature-packs

Η προσφορα για το Media Center ισχυει ως 31 Γεναρη του 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη οσο περισσοτερα διαβαζει κανεις εδω μεσα τοσο δεν βγαζει ακρη, μπορει καποιος απο τους δεκαδες που τα εχουν κατεβασει ηδη (απο αυτη την προσφορα της M$) να μας πει αξιοπιστα ποιο ειναι το μεγεθος του iso για x64;

 

(εχω διαβασει στο παρον θεμα για 2, για 2.5, για 3.34 και για 2.76GB :wacko: )

το μεγεθος του iso για x64: 2,63 GB (2.831.089.664 bytes)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραια, ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας που συμφωνουν μεταξυ τους και παρεμπιπτοντως ειναι διαφορετικες απο ολα οσα ειχαμε διαβασει!! :huh:

 

(σιγουρα μιλαμε για το iso ε; - Ρωτω γιατι οι δυο μιλατε για "το φλασακι", iso εχει το φλασακι; Δε νομιζω... )

*add, αλλο ενα ευχαριστω στον psycho13 για το edit-αναφορα-επιβεβαιωση του για το iso!!

 

solved!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ξαναεκανα μια τελευταια προσπαθεια και εδωσα γνησιο κωδικο τελικα

απο αλλον και μου τα περασε ελαβα και μειλ

οποτε μολις επιστρεψω σπιτι τα περναω στο pc

 

αλλα ας μας πει αν καποιος αλλος μπορεσε να προσπερασει

την επικυρωσει που ζηταει με γνησιο κλειδι ή οντως το αλλαξαν

οπως ανεφερε η δημοσιευση που παρεθεσε ο φιλος λιγο πιο πανω

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Ενα αρχειο δηλαδη εχει μεσα το φλασακι; (με καταληξη .iso; ) :o

 

 

 

οφι φιλε μου,εχει τα αρχεια της εγκαταστασης.αλλα αν ανοιξεις μεσα ενα iso cd ας πουμε,τα ιδια θα σου βγαλει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

οφι φιλε μου,εχει τα αρχεια της εγκαταστασης.αλλα αν ανοιξεις μεσα ενα iso cd ας πουμε,τα ιδια θα σου βγαλει :)

 

To iso εχει συμπιεσει τα -ηδη συμπιεσμενα- αρχεια, γι αυτο και η -μικρη- διαφορα 2.63 του iso με τα 2.64 στο φλασακι ;) Θα μπορουσε ενα iso με ενα "φλασακι" εγκαταστασης να εχει μεγαλη διαφορα στο μεγεθος)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα εxω μερικές ερωτήσεις,

1. εχω νομιμα (activated πριν κανα χρόνο) windows 7 pro 64, μου ζητάει στη φόρμα να βάλω γνησιο κλειδι, βάζω αυτό?

2. Επίσης στο 2ο pc έχω σπασμένα windows 7 pro 64, τι σιριαλ να βάλω εκει?

3. Στα σπασμένα, μπορώ να χρησιμοποιήσω το κατεβασμένο iso και να βάλω κάπου το serial που θα αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000 Ευχαριστώ topic starter!

 

Τα αγόρασα προχθές αλλά μέσω teamviewer έκανα τη διαδικασία σε χ64 υπολογιστή και τελικά σήμερα βρέθηκα σε αυτόν και πήρα το iso. Έκανα CLEAN INSTALL στο laptop μου για να δω αν μου αρέσουν και ύστερα να πάρω και ένα License για το Desktop. Δεν είχα απολύτος κανένα πρόβλημα με το activation παρόλο που έκανα clean install. Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ρε παίδες ότι πατάμε το κουμπάκι που λέει εφαρμογή όταν βάζουμε τον κωδικό προσφοράς!!! :P Πάντως με τέτοια προσφορά ξεχωρίζουν οι πειρατές απ'τους γύφτους...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα το γνησιο κλειδι και μου λέει :

Ακύρωση εγγραφής

 

Δυστυχώς, οι πληροφορίες που παρείχατε κατά τη διαδικασία της εγγραφής δεν είναι κατάλληλες για την προσφορά αναβάθμισης.

εγγραφής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη οσο περισσοτερα διαβαζει κανεις εδω μεσα τοσο δεν βγαζει ακρη, μπορει καποιος απο τους δεκαδες που τα εχουν κατεβασει ηδη (απο αυτη την προσφορα της M$) να μας πει αξιοπιστα ποιο ειναι το μεγεθος του iso για x64;

 

(εχω διαβασει στο παρον θεμα για 2, για 2.5, για 3.34 και για 2.76GB :wacko: )

Φίλε matrixxx, αφου επέλεξα να μη κρατήσω τίποτα από το παλιό λειτουργικό και αμέσως μετά επέλεξα δημιουργία μέσου το iso που κατέβηκε είναι: 2,63 GB (2.825.846.784 byte). Δεν αποθηκεύετηκε στο c:/esd αλλά στο σκληρό με την πιο μεγάλκη χωριτηκότητα. Επίσης λογικό είναι αν κάποιος επέλεξε να κρατήσει κάτι από τα παλιά, να έχει διαφορετική χωριτηκότητα. Ελπίζω να σε βοήθησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ρε παίδες ότι πατάμε το κουμπάκι που λέει εφαρμογή όταν βάζουμε τον κωδικό προσφοράς!!! :P Πάντως με τέτοια προσφορά ξεχωρίζουν οι πειρατές απ'τους γύφτους...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Να δεις οι "πειρατογυφτοι" πως ξεχωρίζουν.. σαν την μύγα μέσα στο γάλα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...