Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ crupo για την απάντηση. Τα μεταφορικά όπως μου τα υπολογίζει το site είναι 11,99, αλλά και 15 να ήταν πάλι θα σύμφερε γιατί θα σκάσω 90 ευρώ για την ρακέτα την οποία στα ελληνικά καταστήματα τη βρίσκεις (για κάποιο περιέργο λόγο) κοντά στα 190...

Μάλλον θα προχωρήσω στην παραγγελία και θα γράψω εδώ τις εμπειρίες μου μετά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρεγγειλα κατι παπουτσια Nike στα 25ευρω, ομως τελικα μου ειναι τουλαχιστον 2 νουμερα μεγαλυτερα, ανεξαρτητα το τι γραφει επανω! Φοραω 44, αλλα αυτα ειναι για ποδι 46. Τελος παντων θελω να τα επιστρεψω,....πρεπει να επικοινωνησω πρωτα μαζι του? Εκτυπωσα ενα χαρτι ( ΑΥΤΟ ), το συμπηρωνω και απλα τους τα στελνω πισω με σχολιο να μου αλλαξουν το νουμερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έκανα 11/5 και σήμερα την παρέδωσαν στον κουριερ μου ήρθε μαιλ με track number.

Πριν το πασχα πήγα να δω εδω στην Αχαρνών σε 4 υποτίθεται στοκατζιδικα.. είχαν πολύ πιο ακριβές τιμές (96 ευρω nike μπασκετικα ) και απο επιλογές οτι είχε μείνει,δηλαδή το .. τίποτα.

...και αφού πήγε η καρδιά μου στην 'κουλουρη" που το δέμα ήταν στάσιμο 48 ώρες,,και έχω πληρώσει με Visa, επιτέλους κουνήθηκε προς EAST MIDLANDS - UK και το χαμόγελο επανήλθε,σίγουρα pay-pal την επόμενη,και περισσότερη πληροφόρηση τώρα στην παραλαβή..  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πατωντας το track your order μεταφερομαι στο site της DHL και λεει τα εξης:

 

Monday, May 13, 2013                                     Location                       Time                    Pieces

1 Shipment information received                      LEEDS - UK                  00:00

 

 

Τι σημαινει αυτο? Πως ακομα δεν εφυγε απο Αγγλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα. Εγώ την Παρασκευή έκανα μια παραγγελία 130 ευρος μέσω Visa debit. Ακούω πως οι πιο πολλοί έχετε κάνει αγορές μέσω pAYPAL. θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει προκύψει σε κάποιον πρόβλημα μέσω της ίδιας διαδικασίας. Σήμερα λεει στο σαιτ τους ""with courrier"" και στο dhl λέει LEEDS      

 

Saturday, May 04, 2013 at 00:00
Origin Service Area: arrow.gif LEEDS - Notts, NG20 8RY - UK 

Destination Service Area: arrow.gif THESSALONIKI - Larissa - GREECE

 
1 Pieces
 
  Saturday, May 04, 2013 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 

 

 

Μήπως να ξεκινάω να αμφιβάλλω και εγώ μιας και έγινε το λάθος με αγορά όχι μέσω paypal?

Lariseos tsakale....??? an evale leeds mn fovasai tpt alla na frontiseis na kaneis paypal gt egw tin prwti fora tin patisa k meta ekana paypal k apo tote einai ola entaksei....13 paraggelies exw kanei k lefta dn exw xasei mn akous kanenan apo edw...egw mpainw k gelaw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εκανα Δευτερα μια παραγγελια μεσο paypal χωρις να ειμαι μελος στο σαιτ τους και μου εστειλαν σημερα αυτο. Γινεται να ειναι ολα no longer in stock?
Dear @@@@@@@, Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter.                    

Cancelled - Unable To Authorise Payment,

these items have been cancelled from your order.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lariseos tsakale....??? an evale leeds mn fovasai tpt alla na frontiseis na kaneis paypal gt egw tin prwti fora tin patisa k meta ekana paypal k apo tote einai ola entaksei....13 paraggelies exw kanei k lefta dn exw xasei mn akous kanenan apo edw...egw mpainw k gelaw

Γιατι εδω τι λενε ρε φιλε? Πως τους εφαγαν τα λεφτα? Ποτε το ονειρευτηκες αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.λετε σχεδον ολοι οτι τα μεταφορικα ειναι περιπου 18 ευρω αλλα εμενα εκει που παω να πληρωσω μου βγαζει σχεδον 15 ευρω μεταφορικα.υπαρχει περιπτωση να μου τα χρεωσουν μετα εν αγνοια μου??

και κατι ακομα

 

αυτοι επιλεγουν πια εταιρια θα φερει σπιτι μου το προιον και θα μου χρεωσει τιποτα εχτρα αυτη??

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ειναι τα μεταφορικα.

Αυτα που διαβασες με 18 ισως βγαινουν αν πληρωσεις σε λιρες.

Επειδη ομως αν πληρωσεις σε ευρω το site ΔΕΝ κανει την μετατροπη, εννοειται θα πληρωσεις σε ευρω και τα μεταφορικα θα ειναι 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικά αλλάζουν σύμφωνα με το τι ποσότητα έχεις παραγγείλει.. τα δικά μου με 19 κομμάτια 4 εξ'αυτων παπούτσια είναι 19.99.

Περιμένω να παραλάβω σήμερα κ η διαδρομή ήταν η παρακάτω.

 

post-227308-0-47501300-1368690208_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ειναι τα μεταφορικα.

Αυτα που διαβασες με 18 ισως βγαινουν αν πληρωσεις σε λιρες.

Επειδη ομως αν πληρωσεις σε ευρω το site ΔΕΝ κανει την μετατροπη, εννοειται θα πληρωσεις σε ευρω και τα μεταφορικα θα ειναι 15.

εμενα μου βγαζει σε λιρες 11.99 και εγω τα μετατρεπω σε ευρω και βγαινουν 14.17.

δεν υπαρχει περιπτωση να μου χρεωσουν αλλα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ήρθαν σωστά,είχα μόνο μια αστοχία σε μέγεθος ενός παντελονιού,επιβεβαιώνω επίσης την φαρδιά γραμμή των Slazenger,

 

@geo-3- Τα μεταφορικά ποικίλουν ανάλογα την ποσότητα της παραγγελίας,φυσικά όμως και θα πληρώσεις μόνο ότι σου βγάζει στο τέλος και τίποτα παραπάνω.Την μετατροπή καντην στην σελίδα τους (επέλεξε euro) αν θέλεις να βγεις κερδισμένος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ήρθαν σωστά,είχα μόνο μια αστοχία σε μέγεθος ενός παντελονιού,επιβεβαιώνω επίσης την φαρδιά γραμμή των Slazenger,

 

@geo-3- Τα μεταφορικά ποικίλουν ανάλογα την ποσότητα της παραγγελίας,φυσικά όμως και θα πληρώσεις μόνο ότι σου βγάζει στο τέλος και τίποτα παραπάνω.Την μετατροπή καντην στην σελίδα τους (επέλεξε euro) αν θέλεις να βγεις κερδισμένος..

οκ ευχαριστω.και κατι ακομα

τι κινδυνοι υπαρχουν να χασω λεφτα αν πληρωσω με prepaid card??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ από την Δευτέρα να παραγγείλω από το site αλλά δεν τα καταφέρνω . Την μια μου έστειλαν email οτι τα προϊόντα ήταν out of stock( ολα???) και σήμερα λέει sorry there was a problem during the payment process. Try again ....το έκανα κάνα 2-3 φορές ακόμη αλλά τζίφος. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...