Προς το περιεχόμενο

Ποιο ουισκι σας αρεσει;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δλδ αν σου δοκιμασεις ενα jonny walker με ενα j&B ΔΕΝ θα καταλαβεις διαφορα

Αν δοκιμασεις ενα jonny walker με ενα jonny walker 12 years παλι δεν θα καταλαβεις διαφορα(αν τα καταφερεις να σε προτεινω για master blender)

johnnie ρε το χεις γραψει 158 φορες λαθος και μας κανεις και τον ειδικο στα ουισκι.

Αλλα επρεπε να τα εχω δει αυτα την ωρα που μου ρουφαγες το johnnie black.Θα ετρωγες ξυλο μεχρι να το ξερασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

johnnie ρε το χεις γραψει 158 φορες λαθος και μας κανεις και τον ειδικο στα ουισκι.

Αλλα επρεπε να τα εχω δει αυτα την ωρα που μου ρουφαγες το johnnie black.Θα ετρωγες ξυλο μεχρι να το ξερασεις.

 

ΕΧω ξεκαθαρισει την θεση μου αλλωστε γιατι να πιεις whiskey οταν υπαρχει η μπύρα.

Ο μεσος ελληνας ποτης(και για αυτους αναφερομαστε) δεν μπορει να ξεχωρισει το απλο απο το 12 years ,ειπαμε δεν ειναι μπυρα οπου και ο ασχετος μπορει να καταλαβει την διαφορα

Originally known as Walker's Killme Whisky, the Johnnie Walker brand is a legacy left by John ‘Johnnie’ Walker ,τι γιαννης τι γιαννακης

Δες λες που καθομαι και το διαφημιζω

 

Αλλα επρεπε να τα εχω δει αυτα την ωρα που μου ρουφαγες το johnnie black.Θα ετρωγες ξυλο μεχρι να το ξερασεις.

 

Γιαυτο μετα το γυρισα στην βοτκα! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι μεγαλος φιλος του ουισκιου αλλα δεν θα πω οχι σε κατι καλο. δοκιμασα προσφατα μεταξυ αλλων και το τζονι το μπλε, και οποιος εχει δωσει λεφτα για να το παρει ας το πεταξει στην θαλασσα που ειναι και ετοιμο.. το highland park το 16αρι ηταν ετη φωτος μπροστα και πολυ πιο φτηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...