Προς το περιεχόμενο

Microsoft: Ενεργοποίηση του hotmail.gr


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα μην το αντάλλαξες και με κανα σπίτι.

 

Να δούμε τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα...

 

+1

 

Plenty of desperation fsbmaniac για να τα πουλήσεις. Εδώ ο κόσμος πεινάει και 'συ θα πουλάς accounts; Βέβαια υπό το γεγονός ότι το domain λήγει σε .gr θα κάνει πολύ κόσμο υπερήφανο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σιγα μην το αντάλλαξες και με κανα σπίτι.

 

Να δούμε τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα...

 

+2

 

Ούτε εγώ πιστεύω ότι βγάζει κάποιος χρήματα έτσι. Βέβαια ίσως να κρίνω εγώ(και η συντριπτική πλειοψηφία των συμφορουμίτων εδώ) ότι αφού εμείς δεν θα δίναμε φράγκο το ίδιο θα έκαναν όλοι κάτι που μπορεί να μην ισχύει. Π.χ. μου έχει πει κάποιος ότι(πιο παλιά τουλάχιστον) μπορούσες να καβατζώσεις εύκολο αριθμό αυτοκινήτου(π.χ. ΖΖ-9999) αν λάδωνες τους κατάλληλους οπότε μπορεί και να υπάρχουν χαζοβιόληδες που θα πλήρωναν και για εύκολο email.

 

Πάντως ο φίλος δεν κινδυνεύει με φυλάκιση δεν νομίζω να ασχοληθεί κανείς με τα email που φαντάζεται ότι θα πουλήσει.

 

fsbmaniac αν καταφέρεις να βγάλεις χρήμα έστω και λίγο(γιατί για 200-400 ευρώ/account από ότι βλέπεις γελάνε και οι πέτρες) με αυτό τον τρόπο εμένα δεν με απασχολεί καθόλου και θα έλεγα και καλά κάνεις(αν και εγώ δεν θα το έκανα ποτέ). Αλλά να μας αηδίες πέρι marketing θα σε παρακαλέσω να το κόψεις. Ότι σχέση έχει ο φάντης με το ρετσινόλαδο έχει και το marketing με αυτό που έκανες εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και thanks HAL9000.

 

Τσίμπησα και εγώ τρία accounts. Όχι για να τα πουλήσω βέβαια. Ένα για τον γιό(το θέλει τώρα), ένα για την κόρη, (θα το χρειαστεί σύντομα) και ένα για την γυναίκα μου που θέλει msn γιατί έχουν και κάτι φίλες της που της ρίχνουν και κάτι χρονάκια και δεν μπορεί να το χωνέψει ότι έχει μείνει πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι! Τσίμπησα ένα κορυφαίο!

 

Εγώ δίνω 20 Ευρώ για τα [email protected] και [email protected]

 

Αν τα έχει κάποιος, το εννοώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... αν εσενα σε λενε πχ niko... και χρειαζεσαι ενα καλο mail το νικο[email protected] ....δεν θα σε χαλουσε να δωσεις 200-400 ευρω να το κανεις δικοσ ου απλα τα πραγματα

 

ναι ενωειται στα λατινικα...απλα ετσι το εγραψα ...

φιλε toli ...αν ηξερες απο θεωρια marketing ...δεν θα εγραφες τετοια μπαρουφα ...δεν παει ετσι .

Εμενα παντως δεν θα με χαλασουν στο paypal μου μεσα σε ενα μηνα καποιες χιλ ευρω εξτρα

 

έχω λυθεί στα γέλια... μπράβο ρε αδερφέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι! Τσίμπησα ένα κορυφαίο!

 

Εγώ δίνω 20 Ευρώ για τα [email protected] και [email protected]

 

Αν τα έχει κάποιος, το εννοώ :)

εχω τα Kostis1 (30 €) kwstas1 (50€) kwnstantinos (100€) :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτό το επιχειρηματικό δαιμόνιο του Έλληνα.:mad:

Το oxiallokarvouno@... πόσο πάει ρε μάγκες?

 

Ευχαριστώ για την ειδοποίηση πάντως. Για να πάρω τα nick μου δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω λυθεί στα γέλια... μπράβο ρε αδερφέ...

 

:lol::lol::lol::lol:

 

ρε παιδια δε παιζει το trueswitch γαμωτο...:devil::devil:

 

τωρα πως θα κανουμε μεταφορα? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δεν ειναι μεταπωληση ειναι δωρεα για το registeρ.... τα δινουν οικειοθελως

2) Το οτι μπορει να δουλευω σε καποιες εταιριες και ενηργησα κατοχυρωνωντας τα Brand names τους δυνοντας ενα δυνατο εργαλειο με πολλες λειτουργιες και ευκολια χρησης ...ανταμειβομαι για αυτο .

3) Καποτε ενας φιλος αγορασε ενα domain name ....2.000 ευρω προσφατα το πουλησε 30 ....μετα απο 7 χρονια απραξιας.

4) Χωρις πλακα αγοραζω το maria@hot.. αν το εχει καποιος απο εδω .

5)Ναι μπορεις να κανεις το [email protected] ...αλλα το αλλο ειναι δωρεαν και πολυ ποιο ασφαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δεν ειναι μεταπωληση ειναι δωρεα για το registeρ.... τα δινουν οικειοθελως

2) Το οτι μπορει να δουλευω σε καποιες εταιριες και ενηργησα κατοχυρωνωντας τα Brand names τους δυνοντας ενα δυνατο εργαλειο με πολλες λειτουργιες και ευκολια χρησης ...ανταμειβομαι για αυτο .

3) Καποτε ενας φιλος αγορασε ενα domain name ....2.000 ευρω προσφατα το πουλησε 30 ....μετα απο 7 χρονια απραξιας.

4) Χωρις πλακα αγοραζω το maria@hot.. αν το εχει καποιος απο εδω .

5)Ναι μπορεις να κανεις το [email protected] ...αλλα το αλλο ειναι δωρεαν και πολυ ποιο ασφαλες.

 

Lolcat306.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...