Προς το περιεχόμενο

Τίτλοι τέλους για το BTJunkie


PCharon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι απανταχου τσοντακηδες σημερα θα κλαινε με μαυρο δακρυ...σε λιγο καιρο θα αναγκαστουν να ξαναπανε στο βιντεοκλαμπ 5 λεπτα πριν κλεισει

Σαν να μιλας απο προσωπικη εμπειρια μου ακουγεσαι.... :-D

οχι οχι ειχα κατι φιλους και μου το πανε :mrgreen:

 

Για να σοβαρεψουμε λιγο σε λιγο καιρο θα πεθανουν τα τορρεντ...ειδικα οι public trackers. δεν το παιζω μαντης καλχας αλλα δειτε τι πολεμος γινεται :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντάξει βρε παιδιά, επικός indexer, κι εγώ ήταν από τους πρώτους που είχα βρει, αλλά όχι και το "καλύτερο site" το btjunkie. Τα fakes που είχε παίζει να'ταν περισσότερα από τα real torrents :D

 

 

 

Για να σοβαρεψουμε λιγο σε λιγο καιρο θα πεθανουν τα τορρεντ...ειδικα οι public trackers. δεν το παιζω μαντης καλχας αλλα δειτε τι πολεμος γινεται :-(

 

Έχει κλείσει μέχρι στιγμής κανένας public tracker;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει βρε παιδιά, επικός indexer, κι εγώ ήταν από τους πρώτους που είχα βρει, αλλά όχι και το "καλύτερο site" το btjunkie. Τα fakes που είχε παίζει να'ταν περισσότερα από τα real torrents :D

Όντως, και μένα με παραξένευε αυτό. Σα να μην είχαν καθόλου moderators. Στο TPB κατεβαίνουν τα fake στο δευτερόλεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εντάξει βρε παιδιά, επικός indexer, κι εγώ ήταν από τους πρώτους που είχα βρει, αλλά όχι και το "καλύτερο site" το btjunkie. Τα fakes που είχε παίζει να'ταν περισσότερα από τα real torrents :D

 

btjunk then? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mininova ήταν μεγάλος public tracker και έκλεισε πριν κανα 1-1μιση χρόνο...

 

Ήταν τράκερ, ή απλά indexer όπως τα περισσότερα τέτοια sites;

Το google δεν με βοηθάει να βρω την απάντηση :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει βρε παιδιά, επικός indexer, κι εγώ ήταν από τους πρώτους που είχα βρει, αλλά όχι και το "καλύτερο site" το btjunkie. Τα fakes που είχε παίζει να'ταν περισσότερα από τα real torrents :D

 

 

 

Έχει κλείσει μέχρι στιγμής κανένας public tracker;

δε νοιωθεις τη πιεση που υπαρχει τον τελευταιο καιρο? η ησυχια πριν την καταιγιδα. αυτο εννοω

και εξαλλου εκλεισε ηδη ο 1ος...το mininova κατα καιρους το pirate bay alla επανηλθε και τωρα btjunkie. αλλα ασε το αυτο. ειναι το γενικοτερο κλιμα οτι τιποτα πια δε θα ειναι οπως πριν. εγω ετσι νοιωθω.

 

και ναι το btjunkie ειχε σαβουρα αλλα τι να κανεις. τουλαχιστον ηταν τσαμπα σαβουρα. καντε τον παραλληλισμο. οταν πληρωνεις ενα cd του εκαστοτε πολυδιαφημισμενου αταλαντου καλλιτεχνη για 25ευρω και ενα μονο κομματι ακουγεται και τα υπολοιπα 10-11 μπαινουν απλα για να γεμισει το cd? σου πουλανε σαβουρα και το ξερουν και το ξερεις αλλα το δεχεσαι και μαλιστα καθολου τσαμπα. και δεν βαζω ολους τους καλλιτεχνες στο σακι...τους ελληνες κυριως που πληρωνουν για να τραγουδησουν σε κανα πρωιναδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα εκλεισε και το btjunκie. Κριμα.Τελικα οι τελευταιες ενεργειες που γινονται αυτο τον καιρο (SOPA/PIPA/ACTA και ολα τα σχετικα) φαινεται οτι εχουν επιρροη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και ναι το btjunkie ειχε σαβουρα αλλα τι να κανεις. τουλαχιστον ηταν τσαμπα σαβουρα. καντε τον παραλληλισμο. οταν πληρωνεις ενα cd του εκαστοτε πολυδιαφημισμενου αταλαντου καλλιτεχνη για 25ευρω και ενα μονο κομματι ακουγεται και τα υπολοιπα 10-11 μπαινουν απλα για να γεμισει το cd? σου πουλανε σαβουρα και το ξερουν και το ξερεις αλλα το δεχεσαι και μαλιστα καθολου τσαμπα. και δεν βαζω ολους τους καλλιτεχνες στο σακι...τους ελληνες κυριως που πληρωνουν για να τραγουδησουν σε κανα πρωιναδικο.

 

Υπάρχει και η επιλογή να ΜΗΝ κατεβάσεις τη σαβουρα που δεν ακούγεται :P

Αφού δεν θα το αγόραζες, γιατί να το κατεβάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η επιλογή να ΜΗΝ κατεβάσεις τη σαβουρα που δεν ακούγεται :P

Αφού δεν θα το αγόραζες, γιατί να το κατεβάσεις;

 

Ε πως να γεμισει ο σκληρος 3TB;

 

Κατεβαζουν ταινιες,δισκογραφικες,και οτι αλλη "σαβουρα" θες χωρις να τα χρησιμοποιουν (αυτο αφορα την πλειοψηφια τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η επιλογή να ΜΗΝ κατεβάσεις τη σαβουρα που δεν ακούγεται :P

Αφού δεν θα το αγόραζες, γιατί να το κατεβάσεις;

υπαρχει και επιλογη να μη μου πουλησει 25 ευρω 1 κομματι (και 10 ακομα ανουσια tracks) αλλα να μου βγαλει με 3 ευρω ενα single και να εισαι σιγουρος θα τα δωσω αν αξιζει οπως τα εχω δωσει 100αδες φορες ειδικα φοιτητης που δουλευα και το ιντερνετ ηταν μονο για λιγους...

υπαρχει και η λυση να μπορεις να ακους σε mp3 ολα τα κομματια ολων των cd που πουλιουντε σε ενα δισκαδικο. αλλα δε συμφερει...

τωρα πλεον εδω και καιρο μπηκα και εγω στη τρυπακι και πηγα στην αλλη ακρη οπως οι περισσοτεροι απο εμας κακως βεβαια. δε πληρωνουμε τιποτα πλεον ακομα και αν αξιζει να το πληρωσουμε. αν τωρα πχ εβγαινε το division bell των pink floyd δε θα το πληρωνα το παραδεχομαι ενω πριν 15 χρονια εσκασα μισο μεροκαματο 5 χιλιαρικα να το αγορασω και το χαρηκα κιολας. δυστυχως τουλαχιστον αν κρινω εξ ιδιων ειδικα η μουσικη πουλιεται χρυσος ενω ειναι ενα αγαθο που θα επρεπε να ειναι πιο φθηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο κι αν χτίζουν φυλακές,

κι αν ο κλοιός στενεύει,

ο νους μας είναι αληταριό,

που όλο θα δραπετεύει..

 

Θ. Παπακωνσταντίνου

 

Κρίμα πάντως ,αλλα όλο και κάτι θα βρούμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HOLY CRAP!

Αγαπημενο τορενταδικο, οχι τοσο για ταινιες αλλα για αμερικανικες σειρες που δυσκολα θα προβληθουν στην ελλαδα(the office, weeds etc). Πραγματικα κριμα αλλα το χειροτερο ειναι η ανασφαλεια που θα επικρατησει στο μελλον, η χρυση δεκαετια του downloading φαινεται να τελειωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...