Προς το περιεχόμενο

Windows 7 32bit VS 64bit - ποιο να προτιμήσω, γιατί, ιδιαιτερότητες, απορίες


.:VenoM:.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από το λίγο που έψαξα για το boot dvd τω 7 διάβασα πως το dvd είναι UDF bootable και η mobo μου δεν υποστηρίζει αυτή την μ&^!#*!^*^α

 

 

δεν ξέρω αν ισχύει η όχι αλλά θα το ψάξω και άλλο γιατί βλέπω πως είναι ποιο ελαφριά από τα xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 64 ειναι καλυτερα αλλα μονο για αυτους που θελουν πανω απο 4GB ram ...αλλα πιστευω οτι δεν υπαρχει λογος να θες πανω απο 4GB εγω σε ενα PC που ειχα μεχρι πριν 3-4 μηνες με 2GB ram ετρεχα απαιτητικες εφαρμογες...φαντασου με 4(οχι βεβαια πως πανω απο 4 με χαλαει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

drivers για ήχο δεν βρίσω.ούτε για την sound blaster ούτε για την onboard.

 

 

έχει κανείς καμιά ιδέα?

 

 

edit

 

 

οκ το έφτιαξα.

Επεξ/σία από johnyboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι είναι καλύτερο?

windows 7 Ultimate Ελληνικά "από τη μάννα τους" ή windows 7 Ultimate Αγγλικά και μετά να περάσω το Ελληνικό πακέτο γλώσσας?

Ποιά είναι τα συν και πλην?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κάποιος να μου εξηγήσει γιατι ενω μεχρι χθες ολα ηταν μια χαρά,σήμερα και χωρίς λόγο αιτία και αφορμή, μόλις παω να τρέξω ενα παιγνίδι αμέσως αυτο κρασαρει;

Ο eventviewer δεν αναφερει καποιο προβλημα,το action center επισης,εκανα και επανεγκατάσταση τους οδηγους της καρτας αλλα αυτο εκει...

AMD phenom II 965,Ati 4870x2 8gb ddr3 ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι εσύ ήσουν ok με 2gb δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει λόγος να έχεις 4gb ή και περισσότερα :o

 

Οσο καλυτερα πραγματα βαζεις οσο το καλυτερο...βεβαια..αλλα για τα οσα τον θελουν οι περισσοτεροι εναν υπολογιστη δεν νομιζω να θελει παραπανω ...προσωπικη γνωμη παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...