Προς το περιεχόμενο

φοιτητικο πασο!!


panos_99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SOS! σε 3 τεταρτα ληγει προσπαθω να φτιαξω το πασο της ξαδερφης μου κι εδω και ωρα δε μπορω να στειλω τη φωτογραφια. μια λεει οτι δεν ειναι σωστες οι διαστασεις μια λεει οτι δεν ειναι jpg. πως το κανουμε jpg? γρηγορα ειναι μεχρι τις 12!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

SOS! σε 3 τεταρτα ληγει προσπαθω να φτιαξω το πασο της ξαδερφης μου κι εδω και ωρα δε μπορω να στειλω τη φωτογραφια. μια λεει οτι δεν ειναι σωστες οι διαστασεις μια λεει οτι δεν ειναι jpg. πως το κανουμε jpg? γρηγορα ειναι μεχρι τις 12!

 

Δεν υπάρχει προσθεσμία

Οι φοιτητές θα μπορούν να υποβάλλουν την ηλεκτρονική αίτηση καθ'όλη τη διάρκεια του ακαδημαϊκού έτους 2011-12.

http://paso.minedu.gov.gr/Deadline

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS! σε 3 τεταρτα ληγει προσπαθω να φτιαξω το πασο της ξαδερφης μου κι εδω και ωρα δε μπορω να στειλω τη φωτογραφια. μια λεει οτι δεν ειναι σωστες οι διαστασεις μια λεει οτι δεν ειναι jpg. πως το κανουμε jpg? γρηγορα ειναι μεχρι τις 12!

 

Το πιο απλό είναι να την κάνεις δεξί κλικ και επεξεργασία με τη ζωγραφική του Windows. Από εκεί μετά Αποθήκευση ως jpg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τις 23 , ηταν η πρωτη προθεσμια και τα πασο που εχουμε απο το ετος 2010-2011.

Πηρε παραταση μεχρι τις 31 η ισχυς τους.

 

Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω δεν υπαρχει deadline για την αιτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσα δίνεις για να στο φτιάξουμε σε 2 λεπτά;

1 ευρω. δε γινεται jpg τι να κανω?

 

Η εικόνα πρέπει να έχει πλάτος και ύψος τουλάχιστον 360px.

 

τι θελει μωρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ευρω. δε γινεται jpg τι να κανω?

 

Η εικόνα πρέπει να έχει πλάτος και ύψος τουλάχιστον 360px.

 

τι θελει μωρε?

 

Εδώ και 2 περίπου ώρες δε μπορείς να το κάνεις μετατροπή;huh.gif

Άνοιξε το αρχείο με τη "Ζωγραφική" από τα βοηθήματα και κάνε αυτό. Για αλλαγή μεγέθους δες εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε μια οποια να ναι και θα εχει προεπισκοπιση ωστε να την "φτιαξεις" στα μετρα του πασο ,καλα μη βαλεις και καμια 666ΜΒ ναουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο 7 φωτογραφιες τα καταφερα.

τωρα ο Γερμανος που κολλαει δε ξερω.

 

Άξια!!! grin.png

Το παραλαβάνεις από τα τον Γερμανό με την ταυτότητα σου, δίπλωμα πιλότου... και με τον κωδικό που θα σου έρθει με μήνυμα στο κινητό και στο e-mail σου. 2,46 € παρακαλώ θα πληρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα κανετε?? πληρωνουν κιολας? πωπω μαγκια. τι ειναι το διπλωμα πιλοτου?

 

Οτιδήποτε επίσημο έγγραφο επιβεβαιώνει τον δικαιούχο του πάσο.cool.gif

Απλά λέω (εδώ γράφω) για πλάκα να παίρνουν οι γνωστοί μου τα διπλώματα τους (αυτοκινήτων) όταν είναι ανάγκη, καθώς οι περισσότεροι απ' αυτούς είναι κίνδυνοι στην οδήγηση. (Τι τραβάω)tongue.gif

2,46 € ναι, και μάζεψα επίτηδες να και τους τα δώσω.tongue.gif Ο υπάλληλος την "είδε" για καλά, είχα πολλά 5λεπτα και 2λεπτα και τον έβαλα να τα μετρήσει και ας είχε ουρά. (Είμαι καθίκι το ξέρω)grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...