Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα. Ανεξαρτητα απο το μποϊκοταζ που κανω(/ουμε), το Αμαζον δεν στελνει στην Ελλαδα τη συγκεκριμενη κουρευτικη μηχανη (Philips QG3371 MultiGroom) οποτε ειναι ουτως ή αλλως αδυνατο να την παρω απο εκει. Η διαφορα τιμης ομως ειναι μεγαλη κι επειδη οι κωδικοι ειναι ελαφρως διαφορετικοι για Βρετανια (Philips QG3362/23 εκει) και ΕΕ, σκεφτηκα να ριξω αδεια για να πιασω γεματα εδω:

 

Εχει δει κανεις τη συγκεκριμενη κουρευτικη σε καλυτερη τιμη ή ξερει/εχει δει καμια προσφορα σε μεγαλα καταστηματα ωστε να γλιτωσουμε κανενα ευρω παραπανω;

 

Off topic ερωτηση: Ξερει κανεις ΓΙΑΤΙ δεν στελνει το Αμαζον στην Ελλαδα το συγκεκριμενο προϊον, καθως και αλλες ξυριστικες της Philips; Μου κανει μεγαλη εντυπωση...

 

Ευχαριστω για την προσοχη και τη βοηθεια σας, καλημερα και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα για να ρωτήσω για ανεμιστήρα.. με ενδιαφέρει μέχρι 40ευρώ με μεταφορικά , όσα παραπάνω watt γίνεται..βρήκα κ αυτόν αλλά η πολύ χαμηλή τιμή του σε σχέση με το δεύτερο κατάστημα με αγχώνει.. αν έχετε να προτείνετε τίποτα πείτε . http://www.skroutz.gr/s/83603/Primo-WS-16SDB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλα να σου πω οτι εχω τον παρακατω καπου 5 χρονια και δουλευει ακομα σαν καινουργιος. Τριξιμο δεν ακουγεται ποτε και καθολου. Μονο τον αερα ακους. Ωραιος περιστροφικος διακοπτης 3 ταχυτητων. Το καλοκαιρι τον μονταρω σε 2 λεπτα, μετα με ενα κατσαβιδι 4 βιδακια και σε 2 λεπτα παλι ειναι στο κουτι του για την αποθηκη, χοντρικα 1χ2.5χ3.5 παλαμες. Τον ειχα παρει κανενα 35 αρχικη με -30% απο καρφουρ τοτε, μια μερα που ειχε βαλει 30% στις ηλεκτρικες συσκευες. Αν το πετυχεις σε κανενα μαγαζι γυρω στο 30-35αρι χτυπα τον αλυπητα.

 

http://www.skroutz.gr/s/61221/Rohnson-R803.html

 

 

(Αυτον που δινεις δεν τον ξερω, αλλα η τιμη ειναι δελεαστικα μικροτερη απο το 2ο μαγαζι, αλλα ειναι και "αγνωστα" μαγαζια οποτε ισως ειναι τσιμπημενη πολυ η δευτερη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα για να ρωτήσω για ανεμιστήρα.. με ενδιαφέρει μέχρι 40ευρώ με μεταφορικά , όσα παραπάνω watt γίνεται..βρήκα κ αυτόν αλλά η πολύ χαμηλή τιμή του σε σχέση με το δεύτερο κατάστημα με αγχώνει.. αν έχετε να προτείνετε τίποτα πείτε . http://www.skroutz.gr/s/83603/Primo-WS-16SDB.html

 

Αν ψάξεις το μοντέλο μέσω google θα δεις ότι υπάρχουν πολλά μαγαζιά που έχουν το συγκεκριμένο σε τιμές που φτάνουν το δεύτερο κατάστημα. Μόνο ένα κατάστημα αν δεν κάνω λάθος τον έχει στα 50€. Οπότε βάσει αυτού και της φωτογραφίας που βλέπω η τιμή του φαίνεται να είναι ΑΚΡΩΣ δελεαστική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. ψάχνω για φίλο έλικες για το Τ/Κ ελικοπτεράκι του (παιχνίδι) και δεν βρίσκω πουθενά.

Το μοντέλο  είναι Flier Bellicosity no304, αν και νομίζω πως όλη η σειρά φοράει ίδιους έλικες.

Σαν ελικοπτεράκι μου φαίνεται μούφα αλλά είπα να κάνω την εξυπηρέτηση, Ούτε καν φώτο στο google δεν το βρίσκω!

Πρέπει να το πήρε από πλανόδιο.

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ.

Το κουτί του είναι αυτό αλλά το ελικόπτερο είναι τύπου airwolf

 

images?q=tbn:ANd9GcR59KViPSA1vYLo-avZXlp

images?q=tbn:ANd9GcSLITfAQxWIBBeHtsfjdaS

airwolf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για φίλο καφετιέρα που να παρασκευάζει και γαλλικό και espresso.

 

Αν υπάρχει σε κάποιο φυλλάδιο προσφορά ακόμα καλύτερα.

 

Μέχρι κανα 70άρι.

 

Στον τσιγκούνη έχει μόνο μία, η οποία δεν μου φαίνεται και πολύ σόι (θα με πεις, 59 ευρώ κάνει..).

 

Εγώ είχα αγοράσει πριν 5 χρόνια μία izzy από media markt στα 52 (προσφορά φυλλαδίου) και έμεινα μια χαρά ευχαριστημένος.

 

Αν έχει πάρει το μάτι σας κάτι τέτοιο ρίχτε καμιά απάντηση.

 

Μερσί προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για φίλο καφετιέρα που να παρασκευάζει και γαλλικό και espresso.

 

Αν υπάρχει σε κάποιο φυλλάδιο προσφορά ακόμα καλύτερα.

 

Μέχρι κανα 70άρι.

 

Στον τσιγκούνη έχει μόνο μία, η οποία δεν μου φαίνεται και πολύ σόι (θα με πεις, 59 ευρώ κάνει..).

 

Εγώ είχα αγοράσει πριν 5 χρόνια μία izzy από media markt στα 52 (προσφορά φυλλαδίου) και έμεινα μια χαρά ευχαριστημένος.

 

Αν έχει πάρει το μάτι σας κάτι τέτοιο ρίχτε καμιά απάντηση.

 

Μερσί προκαταβολικά.

Έχω εδώ και 3 χρόνια αυτή.

http://www.skroutz.gr/s/2095/United-EM-5195.html

Την είχα πετύχει προσφορά στα 70 από το media markt.

Μια χαρούλα, και στο γαλλικό και στον εσπρέσο αλλά και στον ατμό.

 

EDIT:

Αχαχαχαχχ, αν σε αποκαλέσω γρουσούζη, θα φταίω;!;

Με το που έγραψα το μήνυμα, πήγα να φτιάξω ένα φρεντουλάκι και έσπασα το γυάλινο μπρίκι. Εάν κάποιος έχει κάτι υπόψιν του περί ανταλλακτικών, ας απαντήσει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...