Προς το περιεχόμενο

free download sites


bonmaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά τι παίζει με αυτά τα sites (π.χ. http://www.thedoςnloadplace.com) που λένε πως με κάποιο ποσό (35e) μπορείς να κατεβάζεις οτι τραγουδια κ ταινιες γουστάρεις εντελώς νόμιμα κ δωράν;; που είναι η παγίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το link το βρήκα από το http://www.download.comκ εμένα κάτι μου βρωμάει. πιστεύω ότι αφού γραφτείς θα σου ζητάει λεφτά κ για ότι κατεβάζεις. μήπως υπάρχει κάποιος που έχει χρησιμοποιήσει κάτι αντίστοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Timeo Danaos et dona ferentes (σε μετάφραση από την Αινειάδα: Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας).

 

Όλες αυτές οι τρομερές... "ευκαιρίες" είναι λίγο ύποπτες και επικίνδυνες. Μην δίνετε την πιστωτική σας τόσο εύκολα στον κάθε τυχάρπαστο.

 

Αν δεν με πιστεύετε, έχω να σας πουλήσω ένα ωραίο μέγαρο που έχω κληρονομήσει από τον παππού μου και έχει θέα την πλατεία Συντάγματος (από τη μία) και τον Εθνικό Κήπο (από την άλλη). :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα λίγο περίεργο μου φαίνεται. Πάντως με ένα mail στη Heaven (που είδα ότι είναι κάποια τραγούδια της εκεί) μπορεί να σου λύνονταν οι απορίες. Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το i-tunes και πάντα με καρτα Electron με λιγα € μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apo ta terms of service

 

You agree that you own a legal copy of any music, movies, software, games, or tv shows you intend to receive a backup for from thedownloadplace.com. You also agree that you have the legal right to request a backup copy from thedownloadplace.com. You understand and agree that in order to download a copy for backup purposes, you are the licensed owner of the original product. You also agree to destroy the backup copies if the original copy is lost, stolen, no longer in your possession, etc. If you do not have a legally obtained version of the same version of the same product you are requesting a backup for, you are not eligible to use the service at thedownloadplace.com.

 

 

Nai, nai, oloi ena backup copy theloume gia ta software, tis tainies kai ta paixnidia pou exoume akrivoplirosei.

 

Chryssa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...