Προς το περιεχόμενο

CashCard (sinergasia me Paypal????)


nathanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Prosfata enas filos mou evgale cashcard apo tin ethniki trapeza kai enas allos paromoia apo tin Alpha bank(legontai Maestro kai Cirus nomizw).Aftes apo oti kserw leitourgoun san logariasmo tamieftiriou opou boreis apo ATM na sikwneis xrimata pou exeis se afton.Omws an thelw na kanw online agores borw na ftiaksw logariasmo Paypal me aftin tin karta?

An kserei kaneis parakalw na mou pei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Οχι, με cashcard δε γινεται.

Χρειαζεσαι πιστωτικη για πληρωμη μεσω paypal.

Αν δεν θες παντως να μπλεξεις, μπορεις να βγαλεις μια προπληρωμενη πιστωτικη και να κανεις τη δουλεια σου.

Εγω εχω χρησιμοποιησει για αγορες απο ebay και πληρωμη μεσω paypal μια προπληρωμενη πιστωτικη της τραπεζας Αττικης (gift card) και δουλεψε χωρις προβληματα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i mia xresotiki karta visa electron pou antistixi se kapio logariasmo . i asfaleia ine oti an exeis sto logariasmo 50euro kai kapios klepsei ton arithmo sou kai kanei agora 100euro tote i sinalagi tha akirothei .exo tin entiposi oti i plopliromenes pistotikes den kanoun gia paypal . an kano lathos as me diorthosei kapios .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι' date=' με cashcard δε γινεται.

Χρειαζεσαι πιστωτικη για πληρωμη μεσω paypal.

Αν δεν θες παντως να μπλεξεις, μπορεις να βγαλεις μια προπληρωμενη πιστωτικη και να κανεις τη δουλεια σου.

Εγω εχω χρησιμοποιησει για αγορες απο ebay και πληρωμη μεσω paypal μια προπληρωμενη πιστωτικη της τραπεζας Αττικης (gift card) και δουλεψε χωρις προβληματα! :)[/quote']

 

egw thelw na vazw se ena logariasmo lefta kai meta na me tin karta pou tha exw opoia kai an einai afti na borw na pswnizw xwris na ginetai na iperveis ta xrimata tou logariasmou.ginetai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw thelw na vazw se ena logariasmo lefta kai meta na me tin karta pou tha exw opoia kai an einai afti na borw na pswnizw xwris na ginetai na iperveis ta xrimata tou logariasmou.ginetai?

 

Αυτό ακριβώς γίνεται με την Electron Visa που δίνει η Alpha Bank. Μπορείς να την πάρεις δωρεάν με ένα λογαριασμό 1|2|3 της Alpha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File mou exontas enan logariasmo tamieutiriou kai mia karta Electron Visa (einai xreostiki kai oxi pistotiki !) mporeis na kaneis agores apo Internet xoris na fovasai !!! Kali se tetoia themata trapeza einai i KYPROY ! Dokimasmeni !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω κάτι για αυτήν την gift card της τράπεζας αττικής?

 

1.) άμα θέλω να προσθέσω κι αλλα λεφτά εκτος από τo αρχικό ποσο, γίνετε η πρέπει να βγάλω νέα κάρτα?

 

2.) ποσο είναι τo ποσοστό που κρατάει η τράπεζα από τις συναλλαγές μου? πληρώνω κάποιο ποσο όταν βγάλω την κάρτα και τέλος η κάθε φορα που κάνω συναλλαγή μου κρατάει ένα μερίδιο η τράπεζα?εχει τόκους?

 

3.) πόση χρονική ισχύει έχουν αυτές οι κάρτες?

 

επίσης για την visa electron που λέτε:

 

1.) βγάζει και η εθνική/εμπορική? (εκεί έχω ήδη λογαριασμο)

 

2.) χρειάζεται ύπαρξη λογαρισμού προφανώς και άρα: ποσο επιβαρύνεσαι? τι έξοδα έχεις κοινώς για την τράπεζα?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...