Προς το περιεχόμενο

Προώθηση κλήσης στο κινητό για αναγνώριση κλήσης


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια επειδη εδω και μερικες μερες καποιος με περνει τηλεφωνο και μου το κλεινει αν κανω προώθηση του σταθερου στο κινητο θα εχω αναγνωριση?Εχω adsl over isdn netmod (σειριακο).Το σταθερο τηλεφωνο οπως καταλαβενετε δεν εχει αναγνωριση κλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά αυτός που σου κάνει την πλάκα θα έχει φροντίσει να παίρνει απο γραμμή που έχει απόκρυψη. Είτε απο καρτοτηλέφωνο, είτε απο κανονική γραμμή οτε που έχει απόκρυψη, είτε απο κινητό που την ενεργοποιείς όποτε θέλεις.

 

Λογικό, θα πρέπει να είναι πολύ βλάκας για να στηριχθεί στο "ελπίζω να μην έχει αναγνώριση κλήσης στο σταθερό του".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* 21*

τον αριθμό τηλεφώνου στον οποίο θέλετε να μεταφέρετε τα τηλεφωνήματά σας και #

αυτό κάνεις... δεν έπιασε η εκτροπή ή το να δείς το νούμερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιασε η εκτροπη.Σε εσας πιανει παιδια?
Εχω την εντύπωση, ότι πρέπει να ζητήσεις να ενεργοποιηθεί η δυνατότητα για εκτροπή πρώτα.

Δες κι αυτό , αλλά κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία,αν κάνει προώθηση του σταθερού στο κινητό ,το κινητό δεν θα βγάλει το νούμερο του σπιτίου του ?

 

Oxι.Αυτόν που τον καλεί θα βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία,αν κάνει προώθηση του σταθερού στο κινητό ,το κινητό δεν θα βγάλει το νούμερο του σπιτίου του ?

Όχι! Παρόλο που το τηλεφώνημα χρεώνεται στον λογαριασμό του σταθερού σου, στο κινητό φαίνεται αυτός που σε παίρνει και στα περισσότερα κινητά φαίνεται και ένα βελάκι για να δείξει ότι η κλήση γίνεται από προώθηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...