Προς το περιεχόμενο

Πλαισιο-stock house


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι φίλε μου εγω έχω ψωνίσει πολλές φορες και είναι πολύ καλά αρκεί να αγοράσεις αυτά που είναι DEMO ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ. Το γράφει επάνω στην ετικέτα και όχι αυτά που λένε επισκευασμένα!

 

Για αυτά δεν ξέρω...

 

 

Πάντως όλα εχουν μήνες εγγύηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exei sto plaisio sth metamorfwsh to megalo kai sto plaisio sthn Athina sto kentro.. oxi Stournarh, duo stena pio panw apo to katasthma ths Stournarh..

Egw thumamai pantws apo times oti den htan kati to idiaitero..

Pantws eixa agorasei pio pali mia karta grafikwn, se kalh timh, kai se aristh katastash..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω καταρχην,οτι στο κεντρο της αθηνας εχουν μεινει ελαχιστα πραγματα,σχεδον ολα τα εχει στειλει στη μεταμορφωση.

για ολα τα προιοντα απο το στοκ,δινεται 6 μηνες εγγυηση.

εχω αντιμετωπισει αρκετες φορες προβλημα,αλλα μου το αλλαξαν σε μια ημερα.

οι τιμες στα επισκευασμενα ειναι αρκετα πιο χαμηλες,ενω στα ντεμο καταστηματος,φυσικα οχι τοσο πολυ.δεν ξερω στα ντεμο κ στις αλλοιωμενες συσκευασιες,αν η εγγυηση ειναι η κανονικη (πχ 3ετης),ή γινεται παλι 6 μηνες εξαιτιας της μειωσης τιμης!

 

ΥΓ:΅παντως το στοκ του πλαισιου,δινει μια καλη ευκαιρια για ερευνα ποιοτητας προιοντων!

τι εννοω?

ανεβειτε να δειτε ποσα ρουτερ ιδια εχει...κ πειτε μου...θα το αγορααζατε μετα αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια αλήθεια,βγαλμένη απ' την πραγματικότητα:Φυσικό είναι να ψυρίζουν τις ευκαιρίες οι υπάλληλοιμεταξύ τους,για ίδιους σκοπούς η για κολλητούς και ότι απομείνει,για σκότωμα

 

Παντού τα ίδια γίνονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει μεγάλη διαφορά σε νέα προιόντα ( σε θέμα τιμής )

απλώς βρίσκεις κομάτια τα οποία δεν υπάρχουν ποια σε βιτρίνες και ράφια αρκετά φθηνότερα.

 

εγώ έχω πάρει ηχεία 5,1 creative 15evro και παίζουν μια χαρά, απλώς είναι λίγο ξεθωριασμένο το χρώμα τους λογικά από τον ήλιο σε κάποια βιτρίνα.

μια Mobo η οπόια παίζει εξίσου καλά ( 20evro asus )

wireless Ποντίκι 2,9evro

έναν router 15evro

flash'άκι ( lol ) 512 - 20 evro

ηχεία 2,1 10evro

 

με κανένα από τα παραπάνω δεν είχα προβλημά.

 

αλλά π.χ. αυτό: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=778&product=818224

 

το ποίο στο κατάστημα έχει 119 στο stock έχει 107, για 12 evro διαφορά δεν πιστεύω ότι αξίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει τίποτα τα λεφτά του. Είναι όλα τ'απομεινάρια ξεψειρίσματος που πωλούνται σε τιμές υπερβολικές για την αξία τους.

Μα άμα μπεις στο ebay, θα τα βρεις πολύ φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα εχουν πειραξει ολοι, ειναι αυτα που ειναι στις "εκθεσεις" του Πλαισιου...

τα πιανουν ολοι, τους βγαζουν τα ματια... και δεν τα παιρνεις και τοσο φθηνα αν σκεφτεις την ταλαιπωρια που εχουν φαει απο τον καθενα που τα πιανει και τα πειραζει και τα ψαχουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν λέω.....ότι πληρώσεις παίρνεις αλλ'α για τις δουλειές που τα ήθελα 3η και 4η χρήση είναι μια χαρά.

π.χ. τα 5,1 τα έχω για το δωμάτιο μου (τι παραπάνω να θέλω)

τα 2,1 τα έχω συνέχεια στο αυτοκίνητο για όταν χρειαστεί να τα βάλω στο Laptop τα υπόλοιπα τα έχω σε 3ο pc σπίτι μου το οποίο το έχω μόνο για μουσική.

άρα με έχουν καλύψει για τις ανάγκες μου.

από το να τα είχα πάρει καινούργια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόλπο είναι να το δεις σαν "Μοναστηράκι",δηλ να βρεις την περίπτωση που θα σου ταιριάζει.Π.χ.,χρειάστηκα επειγόντως ένα modem-router και μετά από τρια-τέσσερα τηλεφ,μου κρατήσανε ένα gαμάτο,με 15 €,που δουλεύει του σκοτωμού,εξυπηρετώντας υποτυπώδες δίκτυο με 5 pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι οτι πρεπει να πηγαινεις συχνα μπας και πετυχεις το καλο κομματι γιατι συνηθως εχει λιγα κομματια. Αλλα ειναι με επιδιορθωση και αλλα ντεμο που εχει κατι καλες τιμες αλλα πχ μπορει να βρεις ντεμο οκ και ντεμο με αυτοκολλητο πανω οτι εχει παρουσιασει βλαβη, ειδα φλαιμπουκ να του λειπει το κουμπι Λ!!!Μεταμορφωση ειναι ολοκληρος οροφος αλλα πιο πολυ πιανει χωρο παρα εμπορευμα εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...