Προς το περιεχόμενο

Θεσεις δημοσιου - όλες μα όλες οι προκηρυξεις


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ισως εχει αναφερθει ξανα, εκανα καμια 10αρια αναζητησεις εδω αλλα δεν ειχα αποτελεσματα.

 

Ξερω σελιδες: diorismos.gr, proslipsis.gr, et.gr, asep.gr, kariera.gr, μια σελιδα της forthnet κλπ κλπ

 

Ομως σε καμια σελιδα δεν βρηκα αυτο που ψαχνω. Και τι ψαχνω:

μια σελιδα εγκυρη και ενημερωμενη, πλήρως, με όλες τις νεες προκηρυξεις που εκδιδονται στο εθνικο τυπογραφειο(et.gr) απο το ασεπ. Οταν λεω ομως ολες, εννοω ολες ανεξαιρετως. Χωρις παραλειψη καμια. Κι οχι οι πιο σημαντικες μονο, οι αυτες με τις πιο πολλες θεσεις κλπ. Οτι βγαινει να δημοσιευεται εκει στην ιστοσελιδα.

 

Υπαρχει τετοια σελιδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο site του Εθνικού Τυπογραφείου, αν πας στο Αναζητήσεις > Δωρεάν ΦΕΚ θα σε βγάλει σε μία σελίδα αναζήτησης. Διαλέγεις το Τεύχος ΑΣΕΠ από το pull-down menu και βάζεις ημερομηνία (πχ από 1.1.2006 έως 1.11.2006):

 

et1gk0.th.png

 

Θα σου βγάλει τα πάντα - ό,τι έχει δημοσιευθεί στο ΦΕΚ.

 

Μπελαλίδικος τρόπος, το ξέρω, αλλά ο μόνος σίγουρος για να δεις τι έχει δημοσιευθεί (και ακριβώς πότε έχει δημοσιευθεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω paredwse, το ηξερα οτι γινεται ετσι, απλα ειπα μηπως καποιος καπου διατηρει μια σελιδα με οτι νεο κυκλοφορει.

 

Σε αυτο το στυλ ηθελα -> http://www.asep.gr/prokhryk.htm

αλλα δεν νομιζω οτι αυτη η σελιδα εχει οτι νεο βγαινει. Καποτε την ειχα τσεκαρει, νομιζω δεν τις εχει ολες τις νεες που βγαινουν.

 

Ο μπελαλιδικος τροπος ειναι ο μονος σιγουρος. Ειπα μηπως υπαρχει κανενας ευκολοτερος, αλλα ομως με την προυποθεση της εγκυροτητας και πληροτητας.

 

(δεν βλεπω να γλυτωνω τον τροπο που λες :( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το είδα κι εγώ το site του ΑΣΕΠ (ήμουν σίγουρος ότι το είχες δει κι εσύ, το αναφέρεις άλλωστε) αλλά η σιγουριά είναι μόνο το Εθνικό Τυπογραφείο.

 

Ομολογώ ότι δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος σίγουρος τρόπος. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...