Προς το περιεχόμενο

nero 7 ultra edition


cordobros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη χρονια φιλοι μου.

θελω να ρωτησω το εξηs για οποιον γνωριζει.

εχω τον nero7 ultra edition [σπασμενο] στην αγγλικη γλωσσα.

θαθελα εαν γινεται να κατεβασω την ελληνικη γλωσσα αλλα δεν ξερω εαν θα δεχτει τον σειριακο που εχω η θα μου τον ακυρωσει.

στην σελιδα του nero απο οτι ξερω δεν εχει την εκδοση ultra edition,αλλα τον

premium.

απο που λοιπον θα μπορουσα να κατεβασω την ελληνικη εκδοση ,και πανω απο ολα εαν γινεται αυτο.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ανοιγεις το Nero smart start, κατω δεξια εχει 4 κουμπακια (το ενα εχει κατι προσωπα). Πατα το προτελευταιο και θα σε βγαλει στο "General". Το μονο που εχεις να κανεις εκει,ειναι να αλλαξεις τη γλωσσα και εισαι ετοιμος.

Αν δεν καταφερεις να το βρεις, πηγαινε Nero Tookit, product setup - Add-Remove additional languages.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κατεβασεις το international full package το οποιο περιεχει ολες

τις γλωσσες.

http://www.nero.com/nero7/eng/Nero_7_Full_Installer.php

 

If you require several languages at once, please download the international full package below.

Multi-installer (All available languages*)

Temporary disk space required - 949 MB

Permanent hard disk space required - 909 MB

Filesize: 315,00 MB ( 330309096 bytes )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H εκδοση Premium ειναι ιδια ακριβως με την Ultra, απλα η πρωτη αναφερεται στην ευρωπαικη αγορα και η αλλη στην αμερικανικη. Μπορεις να κατεβασεις αφοβα την ελληνικη, δε θα σου χαλασει το serial σου, απο εδω:

Nero Premium 7.5.9.0 Greek

 

Bεβαια δε σταματω να προτεινω την εκδοση 6 που ειναι πολυ πιο ελαφρια και κανει ακριβως την ιδια δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια,τωρα θα το κατεβασω αν και με ταχυτητα 2048 δυο μερεs τωρα δεν κατεβαζει τιποτα πανω απο 30-40/kb.

προφανωs η dslam τηs forthnet στην περιοχη μου [πειραιαs] θα ταχει παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H εκδοση που θα εχεις ενεργοποιειται αναλογα τον σειριακο που εχεις, δε γινεται καποιος ελεγχος αυθεντικοτητας οποτε δε εχεις να ανησυχεις για κατι... Μην κατεβασεις την multilanguage, τζαμπα θα τρως ενα giga στον δισκο σου κριμα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...