Προς το περιεχόμενο

Ελληνικό πακέτο μετάφρασης για τα Windows Vista Ultimate Edition


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Microsoft διαθέτει δωρεάν από σήμερα 19 επιπλέον πακέτα μετάφρασης του περιβάλλοντος των Windows Vista Ultimate Edition όπου μέσα σε αυτά περιλαμβάνεται και η ελληνική έκδοση.

 

'Ετσι οι κάτοχοι της αγγλικής η οποιασδήποτε άλλης Ultimate έκδοσης των Vista μπορούν να αλλάξουν τα μενού σε μια από τις 36 συνολικά γλώσσες ενώ μπορούν να δηλώσουν στις ρυθμίσεις του κάθε λογαριασμού σύνδεσης, να ισχύει και διαφορετική γλώσσα.

 

Μερικά ακόμα πακέτα μετάφρασης που κυκλοφορούν από σήμερα είναι το Αραβικό, Βουλγάρικο, Κροατικό, Τσέχικο, Τούρκικο, Πολωνικό, Ουκρανικό και πολλά άλλα ακόμη.

 

Η εγκατάσταση όλων των πακέτων γίνεται μέσα από το Windows Update.

 

Source.png Πηγή: Windows Vista Blog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την εντυπωση και δεν κάνω λαθος οτι στην συγκεκριμενη εκδοση το πακετο της ελληνικης γλωσσας υπηρχε εξαρχης αν και χρηστες ανεφεραν οτι σε πολλες περιπτωσεις το κατεβασαν απο το windows update. Για τα υπολοιπα πακετα υπαρχουν μονο 2 πακετα γλωσσων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia kai to leitourgiko petaei.. kai den exei kanena provlima.. i glwsses mas eleipan :D

 

i agree. to xrhsimopoio mhnes malista se amd64 kiolas kai taytoxrona xrhsimopoio fireworks, dreamweaver, flash kai photoshop kai de katalabenei tipota. 2gb mnhmh na exeis kai paei sfera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο για τα ultimate είναι. Να ρωτήσω κτ, αν το κατεβάσουμε, πρέπει να το εγκαταστ'ησουμε κιόλας; Δεν θέλω να βάλω ελληνικά, αλλά θέλω να το έχω κατεβασμένο, αν τυχόν θελήσω να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εγω δεν καταλαβα.. δηλαδη πλεον δεν χρειαζεται να αγοραζουμε ξεχωριστα windows σε αλλη γλωσσα?

Αρκει δηλαδη να εχεις τα Αγγλικα ultimate windows και απλως αναλογα την γλωσσα περνας το αναλογο update και ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...