Προς το περιεχόμενο

Επιδοτηση πετρελαιου θερμανσης


titikos46

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω αν ειναι αληθεια και σκεφτηκα να το πω και εδω μηπως εχει καποιος υπ,οψιν του.Εχω την διαχειρηση και δεν γνωριζω καθολου, καπου ακουσα ναναι αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για επιδότηση, αλλά ο Λαζόπουλος είχε δείξει της προάλλες απόσπασμα από τον πρωινό καφέ, όπου είχαν διαγωνισμό και ο νικητής κέρδιζε ...πετρέλαιο θέρμανσης.

 

Πού φτάσαμε... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ψοφίσουν όλοι αυτοί που παίζουν με το πόνο του κοσμάκη!

 

Ντροπή και αίσχος! Αλλά δε φταίνε αυτοί εμείς φταίμε που τους αφήνουμε και παίζουν με το πόνο μας. Γιατί και 5000? να παίρνεις το μήνα πάλι φτωχομπινές είσαι για τα κεφάλια που ανεβοκατεβάζουν τις τιμές όπου θέλουν και παίζουν και με τους νόμους.

 

οντόπικ τώρα.

 

Το επίδομα ποιοι το δικαιούνται; Ισχύει για ιδιώτες; Η κυβέρνηση πέρυσι δεν το έδωσε, θα το δώσει φέτος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για επιδότηση, αλλά ο Λαζόπουλος είχε δείξει της προάλλες απόσπασμα από τον πρωινό καφέ, όπου είχαν διαγωνισμό και ο νικητής κέρδιζε ...πετρέλαιο θέρμανσης.

 

Πού φτάσαμε... :-)

 

Αυτό εγώ το είδα και στον Λαζόπουλο,αλλά πρέπει να γίνεται εδώ και αρκετό καιρό..τουλάχιστον από πέρυσι.Το θυμάμαι χαρακτηριστικά επειδή σε διάφορες εκπομπές(κυρίως πρωινάδικα) δίναν δώρο πετρέλαιο και είχα απορήσει.Φυσικά το κάνουν αυτό τον χειμώνα,με το που αρχίσουν τα πρώτα κρύα και οι πρώτες βροχές...τι να πει κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Να σας πω για την επιδοτιση;;;

ειναι σαν να μας δινουν 1 Lt για να βγαλουμε ολο το χειμωνα οποτε μην πολυβασιζεστε σε αυτο καλυτερα να ανοιξοιμε αλλη μια τρυπα στο ζωναρι γιατι οπως παμε μας βλεπω χωρα μοντελων απο την πεινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πωε το ανακοινωσε ο Προθυπουργος αλλά αυτό που ακουσα θα είναι σε πολύ χαμηλόμισθους και συνταξιουχος κοινώς σε πολύ περιορισμενη κλιμακα γιατι μιλαμε για πολυ πολυ πολυ χαμηλόμισθους έχω την εντυπωση ..... (Αλλά δεν είμαι σίγουρος )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω για την επιδοτιση;;;

ειναι σαν να μας δινουν 1 Lt για να βγαλουμε ολο το χειμωνα οποτε μην πολυβασιζεστε σε αυτο καλυτερα να ανοιξοιμε αλλη μια τρυπα στο ζωναρι γιατι οπως παμε μας βλεπω χωρα μοντελων απο την πεινα...

 

H πείνα,πείνα και το ίντερνετ ίντερνετ έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...