Προς το περιεχόμενο

iGO + ΝΕΟΙ χάρτες Ελλάδας;!


christos.p25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pws kai den to eixa parei eidhsh auto nwritera?

eimai katoxos destinator me xartes ngi kai molis anakalipsa oti

h iGO ekane freskia sinergasia me thn Creative Image (kaliteroi xartes sta xartia apo ngi)

kai kikloforei pleon to diasimo programa me KALO xarth!

exei dokimasei kaneis?,

http://www.igomyway.gr/

http://www.igomyway.gr/maps.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δοκίμασα, αλλά λίγο. Οι χάρτες έχουν μεγαλύτερη κάλυψη για την επαρχία, αλλά στην Αθήνα η NGi είναι ακόμα η καλύτερη (χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα την τελευταία έκδοση που κυκλοφόρησε σήμερα).

Πάντως το iGO φαίνεται ότι απέκτησε επιτέλους αξιοπρεπείς χάρτες και ελπίζω σύντομα να απαλλαχτούμε από το άθλιο Destinator και να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και στην Ελλάδα το κορυφαίο (κατά τη γνώμη μου) πρόγραμμα πλοήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έτσι! Χρησιμοποιώ το igo εδώ και καιρό και δε συγκρίνεται με το destinator όσον αφορά σε θέμα καθαρότητας χάρτη.

Σε θέμα κάλυψης είναι λίγο πίσω, αλλά για Αττική καλά είμαστε. Κάνει καλά βήματα πάντως.

+1 από μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to dokimasa ektenestera alla mporw na pw pws apogoiteutika apo ton ypologismo diadromhs pou sou protinei kai apo diaforous dromous pou den einai enhmerwmenoi... vevaia oute fan ths ngi eimai alla gia na pw thn alitheia einai kaliteros o xarths ths sthn athina kata poli.

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν συμπαθούν την ngi ! Αφού έχει αναμφισβήτητα τους καλύτερους χάρτης εδώ και καιρό που υπάρχουν στην Ελλάδα.. Και έχει δώσει και έμφαση στην επαρχία .. την οποία είχαν γραμμένη πολλοί... !.. Πηγαίντε αγοράστε κανά χάρτη της NGI και μην ψάχνετε για εναλλακτικές λύσεις .. καλύτερα ένας και καλός παρά 10 και ελλιπείς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν συμπαθούν την ngi ! Αφού έχει αναμφισβήτητα τους καλύτερους χάρτης εδώ και καιρό που υπάρχουν στην Ελλάδα.. Και έχει δώσει και έμφαση στην επαρχία .. την οποία είχαν γραμμένη πολλοί... !.. Πηγαίντε αγοράστε κανά χάρτη της NGI και μην ψάχνετε για εναλλακτικές λύσεις .. καλύτερα ένας και καλός παρά 10 και ελλιπείς .

 

Μαζί σου συμφωνώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν συμπαθούν την ngi ! Αφού έχει αναμφισβήτητα τους καλύτερους χάρτης εδώ και καιρό που υπάρχουν στην Ελλάδα.. Και έχει δώσει και έμφαση στην επαρχία .. την οποία είχαν γραμμένη πολλοί... !.. Πηγαίντε αγοράστε κανά χάρτη της NGI και μην ψάχνετε για εναλλακτικές λύσεις .. καλύτερα ένας και καλός παρά 10 και ελλιπείς .

 

Μάλλον δεν τα έχουν με την Ngi αλλά με το destinator...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν τα έχουν με την Ngi αλλά με το destinator...
Ακριβώς. Η NGi μια χαρά δουλειά έχει κάνει με τους χάρτες της και μπράβο της που ήταν η πρώτη Ελληνική εταιρεία που ασχολήθηκε σοβαρά με την δορυφορική πλοήγηση, αλλά δυστυχώς το πρόγραμμα που υποστηρίζει είναι από τα χειρότερα που υπάρχουν στην αγορά.

Ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν οι χάρτες της NGi με το iGO, αλλά πλέον δεν είναι δυνατό κάτι τέτοιο, οπότε ελπίζουμε η ακρίβεια (γιατί η κάλυψη είναι μάλλον ήδη καλύτερη) των χαρτών της Creative Image να φτάσει και να ξεπεράσει αυτούς της NGi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Καλησπερα σε ολους.. Ειμαι νεος χρηστης ενος Samsung Omnia,στο οποιο εγκατεστησα το iGo 8.Δεν εχω καταλαβει ακομα,πως να προσθετω

νεους χαρτες(3D) με κτηρια,skins, κλπ,αλλα και αλλες φωνες(voices).Αν γνωριζει καποιος,παρακαλω ας με διαφωτισει!! Ευχαριστω πολυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

απλα κατεβαζεις το φακελο content οπου προφανως υπαρχουν υποφακελοι με τα οσα αναφερεις οτι θες. Κι έπειτα τα αντιγράφεις μέσα στο φάκελο του igo στο κινήτο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...