Προς το περιεχόμενο

εργασια για φοιτητες


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια!ειμαι φοιτητης και θελω να βρω μια δουλεια για παρασκευη σαββατο κυριακη!ειναι οι μερες που δεν εχω μαθηματα!ειμαι θεσσαλονικη!δεν θελω ομως σε μπαρ γιατι δεν μου αρεσουν αυτες οι δουλειες!οποιος ξερει κατι ας βοηθησει!ευχαριστω πολυ!!:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν σου αρεσει το ποδοσφαιρο και εισαι αθλητικος τυπος στειλε pm να σου προτεινω. Σορυ που δεν αναφερω δημοσια λεπτομερειες αλλα ισως καποιοι με παρουν με στραβω ματι:mad:. Παντως και χαρτζιλικι θα βγαλεις και γνωριμιες θα κανεις και εμπειριες θα ζησεις. Μην παει ο νου σας σε τιποτα πονηρο. Για αθλητισμο προκειται;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέρες που αναφέρεις μόνο ένα πράγμα μου φέρνουν κατευθείαν στο μυαλό. Νύχτα! Θα βγάζεις τα περισσότερα δυνατά χρήματα,θα κάνεις γνωριμίες και πιστεύω θα σου αρέσει και σαν δουλειά. Ίσως βέβαια εξαιτίας της να φτάσεις να χρωστάς 30 μαθήματα όπως εγώ,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις λίγες δουλειές που μπορείς να κάνεις το ΠΣΚ πρωινές ώρες, είναι να μοιράζεις διαφημιστικά φυλλάδια. Μην περιμένεις πολλά φράγκα. Μόνο την νύχτα θα μαζέψεις λεφτά. Αν σου κάνει, δοκίμασε τους πίνακες ανακοινώσεων σε διάφορες σχολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να ρωτήσεις σε αλυσίδες φαγητού όπως goody's, everest κ.α. Σε αυτές τις δουλειές παίρνουν έυκολα κόσμο και ο μισθός είναι ο νόμιμος. Φυσικά υπάρχει και ασφάλιση. επίσης θα πληρώνεσαι νυχτερινά, αργίες κλπ.

Άπλά μπές σε ένα κατάστημα, ξήτα τον προίστάμενο και ρώτα αν ζητάνε κόσμο αν και τα περισσότερα μαγαζιά τέτοιου τύπου έχουν μόνιμα αφήσα που γράφει ότι ζητείται προσωπικό.

καλή τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλημερα παιδια,ειμαι κ γω καινουριος στο site insomnia..ενδιαφερομαι κ γω για δουλιτσα π.σ.κ. κ νυχτα δεν εχω προβλημα...οποιος ξερει κατι.....ας μου στειλει,θα του ειμαι ευγνωμων!!αθηνα παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στα λέει ο algait, αν σ' αρέσει η μπάλα, γίνε διαιτητής (και αν εννοεί αυτό, απορώ γιατί κολλάει). Χαρτζιλικάκι θα βγάζεις (αν κ εκεί στη Θεσ/κη θαχουν πολλούς οπότε δεν ξέρω κατά πόσο συχνά θα σε ορίζουν) και θα κάνεις κ το χόμπι σου.

Και όχι για μπάλα μόνο προφανώς ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

είμαι καινούριος και είδα αυτό που γράφεις και με ενδιαφέρει,χρειάζομαι κάποια χρήματα..γνωρίζω ότι έχει περάσει καιρός απο τότε που το έγραψες..

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:43 ----------

 

Αν σου αρεσει το ποδοσφαιρο και εισαι αθλητικος τυπος στειλε pm να σου προτεινω. Σορυ που δεν αναφερω δημοσια λεπτομερειες αλλα ισως καποιοι με παρουν με στραβω ματι:mad:. Παντως και χαρτζιλικι θα βγαλεις και γνωριμιες θα κανεις και εμπειριες θα ζησεις. Μην παει ο νου σας σε τιποτα πονηρο. Για αθλητισμο προκειται;)

 

είμαι καινούριος και είδα αυτό που γράφεις και με ενδιαφέρει,χρειάζομαι κάποια χρήματα..γνωρίζω ότι έχει περάσει καιρός απο τότε που το έγραψες..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Γεία σας ειμαι φοιτητρια στην αθηνα και θα ηθελα να βρω μια δουλεια για παρασκευη σαββατο κυριακη και για μια με δυο μερες μεσα στην εβδομαδα!οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει!σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σας ειμαι φοιτητρια στην αθηνα και θα ηθελα να βρω μια δουλεια για παρασκευη σαββατο κυριακη και για μια με δυο μερες μεσα στην εβδομαδα!οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει!σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

 

Δηλαδή μπορείς να δουλεύσεις τρεις καθημερινές + Σαββατοκύριακο, δηλαδή 5 μέρες τη βδομάδα; Μπορείς να βρεις σε τηλεφωνικό κέντρο που είναι πιο ευέλικτα τα ωράρια τους ή μπορείς να βρεις σε διαφημιστική για promotion , παρασκευοσαββατοκύριακα και απογεύματα είναι οι περισσότερες δουλειές για promotion. Αθήνα έχει πολλές διαφημιστικές εταιρείες και φυσικά μπορείς να πας σε πολλές και αναλόγως κάθε φορά που σου δίνουν τα περισσότερα λεφτά να πηγαίνεις. Για ένσημα όμως ελάχιστες βάζουν ενώ στα τηλεφωνικά κέντρα συνήθως κολλάνε ένσημα.

 

Aπό διαφημιστικές τυπική στα θέματα πληρωμών και ενσήμων είναι σίγουρα αυτή http://www.media-plus.gr/

 

 

 

Άλλες διαφημιστικές σε πληρώνουν 1,5 μήνα μετά και δε σου βάζουνε ένσημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...