Προς το περιεχόμενο

transexual/τραβεστι


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θεωρείτε τους transexual/τραβεστί, γυναίκες? αν όχι/ναι γιατί?

εγώ τους θεωρώ 100% γυναίκες, εξάλλου δεν νομίζω να τους ήρθε να μπούνε σε τόσο κόπο για χαβαλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι κάποιες απ αυτές που πράγματι έχουν μπει σε μεγάλο κόπο για να γίνουν όσο το δυνατόν περισσότερο γυναίκες,αυτές λοιπόν τις θεωρώ γυναίκες. Κάποιοι άλλοι όμως απλά έχουν γίνει κάτι ενδιάμεσσο και είναι το πιο άσχημο πράγμα που υπάρχει στην φύση. Και στα λέω αυτά μετά από προσωπική διατριβή πάνω στο θέμα. Το σχολείο μας ήταν ένα τετράγωνο απ την Συγγρού και πηγαίναμε κάθε μέρα βόλτα και τους πιάναμε κουβέντα. Και ορισμένες είναι πράγματι γαμώ τα παιδιά. Είχαμε γνωρίσει μια την Σάντυ που ήταν απλά θεόdhfsο και πολύ καλή σαν χαρακτήρας επίσης. Ελπίζω να μην παρεξηγηθούν από κάποιους αυτά που λέω,αλλά είναι η αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να κανουν τα πάντα και τελικά να γίνουν ίδιοι με γυναίκα, και να νιώθουν και γυναίκα, αλλά το γεγονός είναι πως γεννήθηκαν άντρες, και αυτό δεν αλλάζει με καμμία εγχείρηση, και καμμία φαρμακευτική αγωγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

haha και ο ακατανομαστος το ιδιο ρωτησε στο msn.

οχι ειδα την εκπομπη πρωταγωνιστές που ειχε μια τραβεστι, και ειπα να το κουβεντιασουμε εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ίσος να είναι(γίνονται)γυναίκες αλλα προσωπικά δεν θα πήγαινα με κάποια από αυτές και δυστυχώς ίσος να είναι λάθος και κακό αλλα δεν θα έκανα παρέα με κάποια από αυτές....σέβομαι τον πόνο και κόπο ου πέρασαν αλλα συνάμα το θεωρώ και λίγο χαζό, δεν ξέρω να πω την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου τραβεστί ούτε καν έχω ακούσει από κάποιον να έχει γνωρίσει. Ότι διαβάσω εδώ μέσα θα είναι η πρώτη μου επαφή με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tραβεστι απο οσο γνωριζω εχουν μαραφετι

Ενω τρανσεξουαλ εχουν κανει πληρη αλλαγη φυλου εχει διαφορα το ενα με το αλλο...btw δεν ξερω αν εκανα παρεα με τρανσ αλλα σιγουρα δεν θα πηγαινα μαζι της ασε π μ την εiχει πεσει αγρια τρανσ σε site κ δεν το ειχα παρει χαμπαρι μεχρι που το πηρα κ οπου φυγει φυγει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρωμοσώματα πάντα μένουν ΧΨ όπως τα έφτιαξε ο Θεούλης(όσοι πιστοί),ας χτυπιούνται όσο θέλουν,γυναίκες δεν γίνονται.

Αχχχ,έχουν εκλήψει τα original πράγματα αυτήν την εποχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα τρανς σέβομαι τα λεφτά που έδωσε για να γίνει γυναίκα.

Την τραβεστί,που μπορεί και να είναι ο χασάπης της γειτονιάς,με μέικ απ,κόκινο κραγιόν και ξανθιά περούκα,ούτε να την βλέπω. :lol:

 

Και σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ οτι είναι γυναίκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...