Προς το περιεχόμενο

ps3 και καλωδια HDMI


metroplex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

TO καλωδιο της sony για ps3 συγκεκριμενα τι διαφορα εχει απο ενα αλλο hdmi?

της σονυ κοστιζει 50 ευρω ενω βρισκω απο αλλες εταιριες με 10 εως 20 ευρω επιχρυσομενα κιολας.. Θa δω καμια διαφορα στην ποιοτητα? προκειτε να συνδεσω 42" tv kai θελω την καλυτερη δυνατη ποιοτητα.. Τι προτεινετε? ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με ένα των 15? δεν έχω κανένα πρόβλημα. Στο κάτω κατω η μετάδοση είναι ψηφιακή και όχι αναλογική, οπότε ... πάρε ένα των 15 και με τα υπόλοιπα ? πάρε το Warhawk και ρίξου στις online μάχες, και σου μένουν και 10?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εδωσες χρηματα για 42" θα τσιγκουνευτεις στο καλωδιο?

 

Για αυτό το πράγμα αναρωτιέμαι και εγώ ώρες-ώρες...μην είμαστε ακριβοί στα πίτουρα και φτηνοί στο αλεύρι.Βέβαια χωρίς να πιάσουμε και το άλλο άκρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO καλωδιο της sony για ps3 συγκεκριμενα τι διαφορα εχει απο ενα αλλο hdmi?

της σονυ κοστιζει 50 ευρω ενω βρισκω απο αλλες εταιριες με 10 εως 20 ευρω επιχρυσομενα κιολας.. Θa δω καμια διαφορα στην ποιοτητα? προκειτε να συνδεσω 42" tv kai θελω την καλυτερη δυνατη ποιοτητα.. Τι προτεινετε? ευχαριστω!

διαφορα στην ποιοτητα απο ψηφιακο καλωδιο δεν προκειται να δεις, στην ψηφιακη μεταδοση η δουλευει η δεν δουλευει, ουτε χιονια κανει, ουτε ειδωλα, ουτε σκιες ουτε τιποτα, οι διαφορες που μπορει να εχουν ειναι στο τι standards μπορουν να υποστηριξουν, για παραδειγμα με 1 καλωδιο που ειναι HDMI 1.2 δεν θα μπορεις να δεις εικονα Deep Color, η να περασεις ασυμπιεστο 7.1 ηχο που θα μπορει να το κανει ενα καλωδιο 1.3, βεβαια αν η Τηλεοραση που εχεις η ο ενισχυτης δεν υποστηριζουν τα extra του 1.3 δεν προκειται να δεις καμια διαφορα, εγω προσωπικα εχω ενα 5-μετρο καλωδιο που πληρωσα 20 ευρω και δειχνει αψογα σε fullHD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panta xreiazete ena extra kalodio HDMI na yparxei,

opote pare to ftino, kai ean de einai euxaristimenos

kai theleis na diatheseis perissotera lefta pare kai to akribo...

Den pisteuo na deis megali diafora

apla chekare to kalodio pou tha pareis na ftanei 1080p analusi

kai oxi mono 1080i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...