Προς το περιεχόμενο

Εξαφανησα τον καδο ανακυκλωσης !!!


axaxouxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια

 

Δεν θα το πιστεψετε αυτο που επαθα ....

 

Πατωντας delete με δεξι κλικ διεγραψα κατα λαθος τον καδο ανακυκλωσης των windows....VISTA PREMIUM GR...

τωρα κανω διαγραφη αρχειων αλλα ενας θεος ξερει που διαγραφονται και θελω να τα διαγραψω εντελως !!!

 

Πως θα επαναφερω τον καδο στην επιφανεια εργασιας ???

 

Δεν μπορω να τον βρω !!!

 

Μπορει καποιος να βοηθεισει ???

 

Ευχαριστω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεξι κλικ στην επιφ.εργασιαs>εξατομικευση ,κλικ αριστερα που λεει "εικονιδια επιφ.εργασιαs" και στο παραθυρο που θα ανοιξει ,τσεκαρισε τον καδο ανακυκλ. και παταΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟΝ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ. ΠΩΣ; ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΔΟΥ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ...ΕΧΑΣΑ! ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΘΕΙ ΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΒΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ. ΠΑΝΤΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΘΗΚΕ!!! ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΕΧΩ WINDOWS VISTA HOME PREMIUN GR. ΣΑΣ PLEASΑΡΩ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟΝ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ. ΠΩΣ; ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΔΟΥ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ...ΕΧΑΣΑ! ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΘΕΙ ΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΒΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ. ΠΑΝΤΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΘΗΚΕ!!! ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΕΧΩ WINDOWS VISTA HOME PREMIUN GR. ΣΑΣ PLEASΑΡΩ!!!

 

"Πες μας τι πίνεις εσύ και δεν μας δίνεις"

Έλλη Κοκκίνου

Μα καλά τι γράφουν τόση ώρα οι συναύπνοι, και προς τι τα κεφαλαία;

όσο για αυτό:

...όλη η Κρήτη δηλαδή εξαφάνισε χθες τους κάδους ανακύκλωσης ;;;;Γουάου... (..τί καπνίζετε εκεί ρε παιδιά!)

 

Εεεεεεεεεεεεεε τώρα με τα Ζωνιανά ξέρεις αλλά μην ξύνουμε πληγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προσθεσω και γω ενα tip! <./enable/disable recbin.. σωσε αυτο σε ενα txt san recycle.reg και add it. αμεσως σου διμιουργειτε μια εντολη στις επιλογες φακελου.

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\RecycleBinOnDesktop]

"RegPath"="Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Explorer\\HideDesktopIcons\\NewStartPanel"

"Text"="hide\show recycle bin"

"Type"="checkbox"

"ValueName"="{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}"

"CheckedValue"=dword:00000000

"UncheckedValue"=dword:00000001

"DefaultValue"=dword:00000000

"HKeyRoot"=dword:80000001

 

 

recau0.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...