Προς το περιεχόμενο

ψυχη και σαρκα (εσυ και εγω)


penny sugar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω μια ταινια της δεκαετιας του 70 "ψυχη και σαρκα" ή "εσυ και εγω"

παιζουν ο κωστας πρεκας μαζι με την κορινα τσοπεη

αν καποιος μπορει να με βοηθησει...θα του ειμαι υποχρεη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Γεια χαρα ,

 

Λοιπον αυτην την ταινια την ψαχνω και εγω αλλα εχω ομως εκεινο το καλοκαιρι, αναζητηση, ακγιστρι και τωρα μου μενει να βρω αυτη. Τις ειχε σε εφημεριδα και αν εχω κατι νεοτερο θα σου το πω. γεια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...
ψαχνω μια ταινια της δεκαετιας του 70 "ψυχη και σαρκα" ή "εσυ και εγω"

παιζουν ο κωστας πρεκας μαζι με την κορινα τσοπεη

αν καποιος μπορει να με βοηθησει...θα του ειμαι υποχρεη :-)

 

 

 

Αγαπητή Penny sugar

 

Η ταινία "Ψυχή και Σάρκα" που ψάχνεις είναι και δικός μου διακαής πόθος να την βρω. Μιλάμε είναι μια από τις πιο καλές ελληνικές ερωτικές ταινίες που έχω δει ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιστεύω ότι θα πρέπει να είναι συναισθηματικά ώριμος κάποιος με ιδιαίτερες ευαισθησίες για να εκτιμήσει την αξία της. Όλοι οι ηθοποιοί παίζουν τον ρόλο τους τέλεια. Ακόμα και η Κορίνα Τσοπέη που ήταν στην ουσία πρώην σταρ Ελλάς και όχι ηθοποιός έπαιξε πολύ καλά. Η ταινία έχει μια αύρα πολύ ιδιαίτερη που σε μαγνητίζει σε παρασύρει και σε ταξιδεύει καθ’ όλη την διάρκεια. Θέλω να την βρω οπωσδήποτε. Αν μάθεις κάτι πάρε με στο κινητό μου 6944681010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πιο ενδιαφερον στο παρον θεμα, το οποιο δεν ηθελα να χαλασω και γι αυτο δεν απαντησα απο προχθες (αλλα αφου το χαλασατε ηδη θα μιλησω/γραψω), ειναι ο αριθμος των ποστ των συμμετεχοντων:

 

5 posters σε διαστημα ενος ετους και ΟΛΟΙ εχουν γραψει σχεδον ΜΟΝΟ αυτο! 1, 2 αντε 3 ποστ ο πλεον λαλιστατος... Οσοι απαντησαν γραφηκαν στο φορουμ μονο γι αυτο! Αυτο ειναι για ψυχολογικη ερευνα/μελετη πιστευω, δεν ειναι στατιστικα ευκολο να συμβει (απιθανο ειναι, μια στο δις!)

:-)

 

(τωρα το σκεφτηκα αυτο, λιγο πριν πατησω το "υποβολη απαντησης"...: Λετε να ειναι "χαρακτηρες" του ιδιου του Πρεκα οσοι απαντησαν; :lol:

Αλλωστε τα #1, #3 και #4 φαινεται οτι ειναι το ιδιο και το αυτο ατομο το οποιο εχει δυσκολια στο να συγκρατησει το nick του )

Καλημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε είναι και 1ο-2ο result στο Google αν βάλεις "ψυχη και σαρκα" οπότε λογικό.

 

Αλλά αλήθεια τι σε κάνει να νομίζεις ότι η penny sugar και η penny samos είναι το ίδιο πρόσωπο ; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν υπαρχει σε DVD παντως. Περιμεντε να την προβαλει καποιο καναλι

 

Παντως ειναι απο τα κυκνεια ασματα του καλου Ελληνικου "εμπορικου" κινηματογραφου.

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=13386&highlight=%D8%F5%F7%DE+%D3%DC%F1%EA%E1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...