Προς το περιεχόμενο

Ψαχνω δουλεια απο το σπιτι,οχι ιντερνετ,πυραμιδες και τα σχετικα...


deppy99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα..Ψαχνω δουλεια για το σπιτι για εξτρα εισοδημα που να μην εχει καμια σχεση

με ιντερνετ,πυραμιδες και τα σχετικα...Κατι σε κατασκευη αντικειμενων πχ διαβαζα για σακκουλες ή γεμισμα σε κουκλακια ή κατασκευη μπρελοκ κτλ...Αν εχει καποιος καμια ιδεα κ που μπορω να βρω πληροφοριες για κατι τετοιο θα βοηθουσε πολυ...Ευχαριστω προκαταβολικα....);););)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα δύο φίλοι μου που παντρεύονται, έψαχναν για μπομπονιέρες και η ιδιοκτήτρια τους είπε ότι τις δίνουν σε ιδιώτες για να τις φτιάξουν στα σπίτι τους. Κορδέλες και λοιπά. Αν θυμάμαι πλήρωνε κάπου στα 0,10 το κομμάτι.Ψαξ' το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα δύο φίλοι μου που παντρεύονται, έψαχναν για μπομπονιέρες και η ιδιοκτήτρια τους είπε ότι τις δίνουν σε ιδιώτες για να τις φτιάξουν στα σπίτι τους. Κορδέλες και λοιπά. Αν θυμάμαι πλήρωνε κάπου στα 0,10 το κομμάτι.Ψαξ' το.

 

WOW! δηλαδή στις 100 παίρνεις 10 ευρώ...και λογικά θέλει πολύ δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WOW! δηλαδή στις 100 παίρνεις 10 ευρώ...και λογικά θέλει πολύ δουλειά...

τσαμπα λεφτα δλδ μην χανουμε τετοια ευκαιρια:-):-):-)

 

συγνωμη αλλα αυτο δεν ειναι εργασια αλλα εκμεταλευση:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε παιδιά, πόσο θα κοστολογούσατε δλδ εσείς το να δέσετε ένα σακουλάκι με 5 κουφέτα μέσα, με ένα κορδόνι; 3 ευρώ η μπομπονιέρα;

 

Αν υποθέσουμε πως σας παίρνει 1 ολόκληρο λεπτό να κάνετε ένα φιόγκο, σε μια ώρα έχετε βγάλει 6 ευρώ. 6 ευρώ την ώρα δε μου φαίνεται κακή φάση για τέτοια απασχόληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά πόση ώρα θες να κάνεις έναν φιόγκο για μια μπουμπουνιέρα??? Ε?? Να θες 30 δευτ.; ε; 100 μπουμπουνιέρες*30sec= 3000sec=50 λεπτά.

 

Για 1 ώρα δουλειάς 10 Ευρώ είναι λίγα? Άσε που αυτοί αν κάνουν απλά σχέδια θα κάνουν 10 λεπτά λιγότερο. Και στα πολύπλοκα καμια ώρα γεμάτη.

 

Αν ήξερα να δένω μπουμπουνιέρες θα το έκανα... Σπιτάκι σου 5-6 ωρίτσες την ημέρα και είσαι άρχοντας. Ιδιαίτερα για νοικοκυρές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω κάνει αυτή τη δουλεία αλλά δεν νομίζω να είναι και τόσο απλό όσο το παρουσιάζεις...

μπορεί ο πελάτης να θέλει λουλουδάκια και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, δεν ζητάνε όλοι απλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δει τα καρφάκια που έχουν πάνω το πλαστικό γαντζάκι; Συνήθως τα βάζουμε για να στερεώνουμε καλώδια σε τοίχους. Αυτά τα πλαστικά τα πέρανε στα καρφάκια με το χέρι(στη συσκευασία είναι τα πλαστικά με τα καρφάκια μαζί). Πάρε τηλ την εταιρεία παραγωγής και λογικά θα σου δώσουν καμιά σακούλα σκουπιδιών καρφάκια και άλλη μια πλαστικά για να τα περάσεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου τι θα κάνεις: Θα βάλεις αγγελία "Ζητούνται άτομα για καλλιτεχνική εργασία από το σπίτι-συσκευασία μπουμπουνιέρας μπλα μπλα μπλα, ΟΛΑ ΤΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ-ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΑΣ, ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ" ή κάτι τέτοιο για να μην την ψυλλιαστούν.θα αναλάβεις τη δουλειά με τις μπουμπουνιέρες. Βασικά θα αναλάβεις όσες δουλειές με με μπουμπουνιέρες βρεις. Ας πούμε 1000 μπουμπουνιέρες. Θα τις δώσεις στους ενδιαφερόμενους και όταν τις επιστρέψουν έτοιμες θα πληρωθείς εσύ και θα πεις στους εργάτες (μέσω ταχυδρομείου μόνο ε;)) πως η εργασία δεν ήταν ικανοποιητική.

θρασόπουστας-φτωχομπινές 1-0

 

2) 2 καπνισμένες κάννες κόλπο με δονητές το βρήκα εξαιρετικό

 

3) Θα προσποιηθείς καρκίνο (αποτρίχωση στο κεφάλι, μην ξεχάσεις τα φρύδια εκεί κοιτάνε όλοι)και θα δαγκώσεις όλους τους γνωστούς με δανεικά κι αγύριστα. Όταν η εγχείρηση που θα κάνεις στο Πουκέτ πετύχει και νιώθεις καλύτερα θα τους πεις πως θες να τα επιστρέψεις και θα αρνηθούν. Εκτός κι αν το κάνεις μέσα από το καινούργιο σου αυτοκίνητο.

 

4) Αν μένεις στα Ζωνιανά ρώτα το γείτονα και θα σου πει

 

5)Αν είσαι πολιτικός μην το ψάχνεις, το έχεις βρει ήδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γνωστή που το είχε προσπαθήσει το πράγμα και απ'οτι κατάλαβα αυτές οι δουλειές δε συμφέρουν και πολύ.

Καταρχάς δε θα σου δώσουν ποτέ 1000 μπουμπουνιέρες. Πάντα θα είναι 300-400 γιατί τόσες είναι οι παραγγελίες ανά τελετή.

Δεύτερον υπολόγισε ότι το σπίτι σου θα είναι πάντα Μπ@@@λο γιατί όλα αυτά πιάνουν απίστευτο χώρο.

Τρίτον μπορεί να περάσει εβδομάδα χωρίς να σου δώσουν καθόλου δουλειά και μετά να σου φέρουν ένα τόνο πράγματα που πρέπει να βγουν σε ένα Σαββατοκύριακο.

Τέταρτον και σημαντικότερον η μεταφορά από και προς το μπουμπουνιεράδικο γίνεται από εσένα.

Αυτά τα ξέρω για τον συγκεκριμένο προμηθευτή - τώρα αλλού μπορεί να είναι και καλύτερα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια και εγώ ρώτησα και τελικά δεν ήταν τόσο απλό όσο είπα. Είναι δύσκολα απλά νομίζω ότι ίσως κάποια μητέρα ή νοικοκυρα θα την βόλευε να κάνει κάτι τέτοιο. Και θα μπορεί να είναι στο σπίτι της αλλά και να παίρνει κάποια λεφτά. Όσα και να είναι αυτά. Έτσι όπως έχουμε καταντήσει όλα χρήσιμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλημέρα!!!Αν και εχω πολυ καιρό να μπω..Πάρα πολύ καιρό!!!Επειδή διάβασα τυχαία ψάχνοντας μια τέτοια δουλειά,για το λόγο οτι έχω κάνει τέτοια δουλειά και πιστέψτε με αξίζει τον κόπο!!!!Δούλευα με τέτοιο τρόπο για περίπου 3 χρόνια...Εβγαζα λεφτα αλλά για να τα βγάλεις πρέπει να δουλέψεις..Όσο δουλέψεις,τόσα θα πάρεις...Και δούλευα πολύ...Ξέρετε τι είναι να βγάζεις 600-700 ευρώ ή και παραπάνω::πολύ...Αυτό όταν ζούσα στην Αθήνα...Τώρα πια ζω Θεσσαλονίκη,και η ανέυρεση μιας τέτοιας δουλειάς για μένα είναι δύσκολο..Δεν ξέρω που ή σε ποιον πρέπει να μιλήσω για κάτι τέτοιο...Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει:::

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στησε μια webcam και κανε live show/striptease επι πληρωμη .. Instant πληρωμες μεσω πιστωτικης / paypal .. υπαρχουν και σιτε που αναλαμβανουν να κανουν host το σοου σου ... κατι σαν παραδειγμα .. http://www.steamtv.com :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Καλησπερα..Ψαχνω δουλεια για το σπιτι για εξτρα εισοδημα που να μην εχει καμια σχεση

με ιντερνετ,πυραμιδες και τα σχετικα...Κατι σε κατασκευη αντικειμενων πχ διαβαζα για σακκουλες ή γεμισμα σε κουκλακια ή κατασκευη μπρελοκ κτλ...Αν εχει καποιος καμια ιδεα κ που μπορω να βρω πληροφοριες για κατι τετοιο θα βοηθουσε πολυ...Ευχαριστω προκαταβολικα....);););)

 

Δες αυτό το blog http://greekpowerbarclub.blogspot.com/2009/11/powerbar-club.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...