Προς το περιεχόμενο

Κλασσικες ταινιες με XXX σκηνες...


kostetos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν καταλαβα γιατι του επιτιθεστε?? Δηλαδη τι διαφορετικο εχουν τοπικ με τις πιο σεξι ηθοποιους?? Εκει που γεμιζετε φωτο αποκαλυπτικες αλλα οχι παρανομες και που τα σχολια ορισμενον μοιαζουν σαν να εχουν γραφτει με σαλιο που χτυπουσε στο πληκτρολογιο καθως επεφτε!!

 

Τελος παντων, μπορει να μην εβαλε και τον καλυτερο τιτλο και να το παρουσιασε ελαφρα λιγουριστικα, αλλα σιγουρα υπαρχουν εδνιαφερον ερωτικες σκηνες στον mainstream κινηματογραφο, ειτε αρτιστικες, ειτε προκλητικες, με διασημους η ντεμι δαισημους. Δεν ειναι ακυρο τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνοώ τους κακοπροαίρετους από πάνω (όχι εσένα tzinos) και δηλώνω ότι το Sliver με την κύρα Σάρον και το Original Sin με την Αγγελικούλα και τον Αντωνάκη, είναι οι 2 που μου ήρθαν αμέσως στο μυαλό.

 

Θα υπάρχουν και άλλες βέβαια αλλά αυτές μου ήρθαν πρώτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εδω μεσα ειχα δει λινκ σε ενα ελληνικο σαιτ ετσι γενικων θεματων, χαβαλε....κτλπ. Εχει ενα τοπ 10 ερωτικων σκηνων απο χολιγουντ ταινιες.

 

http://kazani.gr/2007/04/12/10_top_x_movie_scenes.html

 

τωρα δεν ξερω αν ειναι against the rules το λινκ, αν ειναι να το κανω εντιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το πιπινάκι στο πρώτο βίντεο δεν πάει πίσω και αυτό.κι'ας μάς το παίζει παρθενοπιπίτσα....

 

 

τωρα δεν ξερω αν ειναι against the rules το λινκ, αν ειναι να το κανω εντιτ

 

γιατί να το κάνεις edit; δέν θεωρείται πορνό αυτό,αλλα τέχνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω γνωμες για γνωστες ταινιες με...πικαντικες σκηνες.

Αρχιζω εγω με το cold mountain...Η Nicol keatman σε σκηνες που δεν χορταινουμε να βλεπουμε..

Α να χαθεις κρυε:mad::mad:!!!

Περα απο τη πλακα---> Basic Instinct 1&2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...