Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office Outlook - Πως μπορω να κανω μεταφορα των επαφων μου


crisselectro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την καλησπερα μου σε ολους:-D

Εχω φτιαξει στο Microsoft Office Outlook μια λιστα με επαφες και ειναι περιπου στις 250....και θελω να τις αντιγραψω σε ενα αλλο υπολογιστη που εχω , αλλα να τις αντιγραψω απ'ευθειας ολες μαζι , και οχι μια μια , για παραδειγμα να τις σωσω σε ενα stick ως ενα αρχειο και να τις φορτωσω στον αλλο υπολογιστη με το Microsoft Office Outlook ....μπορει καποιος να μου πει πως να το κανω ; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ βοηθάει;

 

Επίσης , αν θες να μεταφέρεις όλα τα δεδομένα σου από το Outlook, νομίζω πως αυτές περιέχονται στο αρχείο:

C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst

όπου C: το γράμμα του σκληρού δίσκου όπου βρίσκονται τα Documents and Settings , και username: το όνομα που χρησιμοποιείς για να μπαίνεις στα Windows.

Τα παραπάνω ισχύουν για Windows XP Home SP2 και Outlook 2003.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω φιλε μου ....μεταφερονται οι επαφες με τον τροπο που μου ειπες απο το :

C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

....μονο που δεν βρηκα το Outlook.pst

υπηρχαν 2 αρχεια το extend και το Outlook Office Data File....το extend δεν μετεφερε τιποτα , το Outlook Office Data File που το αντεγραψα στον αλλον υπολογιστη μετεφερε κανονικα ολες τις επαφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...