Προς το περιεχόμενο

Κολυμβητηριο στην Αθήνα,που και τι μου προτεινετε;


dimitris_sabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μενω στη βουλιαγμενης,δε με πειραζει αν το κολυμβητηριο ειναι λιγακι μακρια αρκει να ειναι δημοτικο επειδη στα υπολοιπα απο οτι ξερω για να πας θα πρεπει να εισαι καλος αφου ειναι ομιλοι,ακαδημιες δηλαδη,οποτε δε ξερω τι να κανω..ειμαι 15 και αρχικα για χομπι θελω να ξεκινησω και ο,τι προκυψει...αν μπορει καποιος να με βοηθησει ας απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε με πειραζει αν δεν ειναι στη βουλιαγμενης αρκει να ειναι δημοτικο κολυμβητηριο επειδη απο οτι ξερω τα υπολοιπα ειναι ομαδες,ακαδημιες δηλαδη και για να παω θα πρεπει να ειμαι καλος πιστευω...δε ξερω αν κανω λαθος περιμενω απαντηση...παντως ειμαι 15 και θελω για χομπι να το ξεκινησω και ο,τι προκυψει μετα..εαν γνωριζει κατι καποιος περιμενω απαντηση,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Θελω να παω σε κολυμβητηριο.

Οχι τοσο για την γυμναστικη ή για να χασω βαρος (ειμαι 1.90υψος 80 κιλα) αλλα επειδη μου αρεσει πολυ η κολυμβηση.

Με ενδιαφερει η ελευθερη κολυμβηση, οχι καποιο προγραμμα συγκεκριμενο.

 

Μενω δυτικα προαστια επομενως θα με βολευε κατι προς εκεινη την πλευρα.

 

Εχω ακουσει καλα λογια για το Δημοτικο κολυμβητηριο κερατσινιου.

 

Επειδη δεν εχω ασχοληθει ποτε ξανα με τα κολυμβητηρια . Τι παιζει;

Εχουν θερμενομενες πισινες; Αν ναι εχουν καποια νορμαλ θερμοκρασια ή τουρτουριζεις ολη την ωρα;

Μπορεις να κανεις ελευθερο κολυμπη ή πρεπει να ακολουθησεις καποιο προγραμμα;

Ποσο κοστιζει καθε μηνα;

 

Αν καποιος ξερει ή εχει ακουσει σχολια καλα/κακα για τα κολυμβητηρια Νικαιας και Κερατσινιου ας ποσταρει!

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Για το κολυμβητηριο του ΤΕΦΑΑ στη Δαφνη ξερει κανεις τι παιζει? Επειδη ειμαι σχεδον διπλα θε με βολευε πολυ. Αν ειναι κανεις απο ΤΕΦΑΑ ας στειλει κανα pm thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Έχει κανείς γνώμη για το κολυμβητήριο του Παναθηναϊκού στην Λ. Αλεξάνδρας?

Από άποψη καθαριότητας/ποιότητας άθλησης.. Επειδή με βολεύει.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έκανα μια έρευνα μιας και ψάχνω και εγώ κολυμβητήριο αυτή την περίοδο. Δηστυχώς το Γουδί έχει κλείσει ποιος ξέρει για πόσο. Έχω καταλήξει στο Ο.Α.Κ.Α. Έχει πάει κανένας εκεί για να μας ενημερώσει τι παίζει?

 

Ευχαριστώ και εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια έρευνα μιας και ψάχνω και εγώ κολυμβητήριο αυτή την περίοδο. Δηστυχώς το Γουδί έχει κλείσει ποιος ξέρει για πόσο. Έχω καταλήξει στο Ο.Α.Κ.Α. Έχει πάει κανένας εκεί για να μας ενημερώσει τι παίζει?

 

Ευχαριστώ και εγώ!

To OAKA είναι μια χαρά. Τελευταία έχουν ανοίξει και το κλειστό κολυμβητήριο για το κοινό, ενώ έχει και κάτι γιόγκες-μιόγκες αν θες και κάτι διαφορετικό. Αν πας πρωί στην ανοιχτή πισίνα, είναι 2,5 ευρώ η φορά, ενώ αν πας μετά το μεσημέρι, συμφέρει να πάρεις κάρτα πολλαπλών επισκέψεων. Δυστυχώς είναι κλειστό Σάββατο απόγευμα και Κυριακή. Αν πάρεις τηλέφωνο, θα σου πουν ώρες λειτουργίας, τιμές αναλυτικά κτλ. Α, επίσης ζητάνε βεβαίωση από δερματολόγο και παθολόγο/καρδιολόγο και κάθε χρόνο πρέπει να πηγαίνεις καινούργιο χαρτί απ'τον γιατρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...