Προς το περιεχόμενο

Skype --> Θελω να αγορασω μοναδες για να μιλαω με Αγγλια μεσω PayPal αλλα πως?


isspro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(εαν δεν ενδιαφέρεσαι αποκλειστικά για την ανωτέρω περίπτωση,,,)

 

Με 4,5?/μήνα μπορείς (με χρήση πιστωτικής) να έχεις (σχεδόν) απεριόριστες κλήσεις για Ελλάδα κ χώρες ΕU μεταξύ των οποίων είναι κ η Αγγλία.

 

Ίσως να σε συμφέρει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(εαν δεν ενδιαφέρεσαι αποκλειστικά για την ανωτέρω περίπτωση,,,)

 

Με 4,5?/μήνα μπορείς (με χρήση πιστωτικής) να έχεις (σχεδόν) απεριόριστες κλήσεις για Ελλάδα κ χώρες ΕU μεταξύ των οποίων είναι κ η Αγγλία.

 

Ίσως να σε συμφέρει περισσότερο.

 

Για πες ολοκληρωμένα την πρότασή σου.

Εμένα προσωπικά θα με ενδιέφερε το αντίθετο ( Αγγλία - Ελλάδα μέσω internet )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εμενα Ελλαδα - Αγγλια και να παιρνω σε σταθερο κυριως [κιν ειναι δευτερευον] αλλα κατι που να συμφερει. Πηρα απο Skype ενα πακετο των ?10 [κοστισε ?11.50] και χρεωνομαι ?0.127 το λεπτο!! Δεν μου ειναι και οτι καλυτερι. Επισης η κληση χρεωνεται και ας μην το σηκωσει ο αλλος [πραγμα το οποιο δεν γνωριζα]. Κπου λεει για 0.020 λεπτα το λεπτο χρεωση με ?10 αρα 500 λεπτα ομιλιας αλλα δεν το βρηκα για να το αγορασω [χωρις να ξερω αν αυτο μου κανει για σταθερο]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνδρομή στο Skype (Subscription) και όχι το πακέτο Pay as you Go έκτος από

τα απεριόριστα τηλέφωνα που έχεις προς οτιδήποτε σταθερά, σου δίνουν και ένα

SkypeIN νούμερο. Ελληνικά δεν έχει αλλά αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει αγγλικούς

αριθμούς. Oπότε μπορείς να έχεις και "σταθερό" με το Skype με έναν αριθμό Αγγλίας

και όποιος σε παίρνει απαντάς από το Skype :) Οπότε αφού θες να μιλάς με Αγγλία μπορείς

να έχεις και αγγλικό νούμερο και να σε καλούν και σε εκείνο και θα χρεώνονται αστικό

νούμερο Αγγλίας.

 

Η συνδρομή είναι περίπου 3-4 Ευρώ το μήνα και μπορείς να την σταματήσεις όποτε θες.

 

Edit: Link:

το link που τα εξηγεί και καλύτερα είναι το http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/#europeanSubscriptionTab

όπου μάλλον σε ενδιαφέρει το 2ο πακέτο τους.

Αυτό: http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/europe/

όπου και ο online number όπως το λένε είναι δωρεάν με το subscription

http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/onlinenumber/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ χρηστο. πηρα και το πακετο των ?4.54 που λες [για 3 μηνες] και εχω πλεον αυτο + τα ?10 Skype Credit. Περιμενω να το χρησιμοποισω αυριο πλεον να δω τι θα χρεωσει. τα 10? η το πακετο το αλλο που πηρα.. για να δουμε... μετα σας ενημερωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα, αν θες να καλείς ένα συγκεκριμμένο άτομο, να του κάνεις δώρο ένα 3 skype phone. Είναι ένα κινητό με υποστήριξη skype κ φυσικα είναι δωρέαν οι κλήσεις. Μοναδική υποχρέωση ο κάτοχος του κινητού να κάνει 10 λίρες top up κάθε μήνα ή κάθε τρίμηνο (δεν θυμάμαι ακριβώς) τις οποίες μπορεί να χρησιμοποιήσι σε κλήσεις εκτός skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνδρομή στο Skype (Subscription) και όχι το πακέτο Pay as you Go έκτος από

τα απεριόριστα τηλέφωνα που έχεις προς οτιδήποτε σταθερά, σου δίνουν και ένα

SkypeIN νούμερο. Ελληνικά δεν έχει αλλά αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει αγγλικούς

αριθμούς. Oπότε μπορείς να έχεις και "σταθερό" με το Skype με έναν αριθμό Αγγλίας

και όποιος σε παίρνει απαντάς από το Skype :) Οπότε αφού θες να μιλάς με Αγγλία μπορείς

να έχεις και αγγλικό νούμερο και να σε καλούν και σε εκείνο και θα χρεώνονται αστικό

νούμερο Αγγλίας.

 

Η συνδρομή είναι περίπου 3-4 Ευρώ το μήνα και μπορείς να την σταματήσεις όποτε θες.

 

Edit: Link:

το link που τα εξηγεί και καλύτερα είναι το http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/#europeanSubscriptionTab

όπου μάλλον σε ενδιαφέρει το 2ο πακέτο τους.

Αυτό: http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/europe/

όπου και ο online number όπως το λένε είναι δωρεάν με το subscription

http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/onlinenumber/

 

Αυτό ακριβώς εννοούσα ...

thank's για τον κόπο της επεξήγησης στους φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αγορα το παραπανω πακετο αλλα για εμενα [δωρο δεν ξερω πως κανω!].

τα τηλ που καλω ειναι στο 0044870357**** [οπου 00 --> + ] και 004475524833**. το 1ο ειναι το σταθερω του πανεπιστημιου και το 2ο ειναι καρτοκινητο. στο 1ο χρεωνομαι 0.170 και στο 2ο χρεωνομαι 0.217!

 

Oπότε μπορείς να έχεις και "σταθερό" με το Skype με έναν αριθμό Αγγλίας

και όποιος σε παίρνει απαντάς από το Skype :) Οπότε αφού θες να μιλάς με Αγγλία μπορείς

να έχεις και αγγλικό νούμερο και να σε καλούν και σε εκείνο και θα χρεώνονται αστικό

νούμερο Αγγλίας.

 

για να εχω σταθερο πρεπει να αγορασω νουμερο για 1 ή 3 ή 6 ή 12 μηνες και το μηνα εχει κοντα 5?. αλλα χωρις το σταθερο δεν μπορω να εχω φθηνες χρεωσεις που δινει το πακετο που λετε [με 0.020? + φορο για 10.000 λεπτα ομιλιας]. τι να κανω? εχω παρει και με 10? και με 5?. μονο νουμερο δεν εχω. να δοκιμασω να παρω κ νουμερο για να εχω επιτελους φθηνες χρεωσεις?

 

ειναι:

 

 

How much does it cost?

 

An online number is included with our subscriptions (for subscriptions to the US and Canada an online number discount is offered).

Otherwise, itʼs ?15 for 3 months or ?50 for a full year (?17.25 and ?57.50 where VAT applies, respectively).

 

How does an online number work?

 

How an online number works You buy an online number in one of 21 locations and your friends, family or business contacts can call that number and only pay for a standard rate call (if they are in the same country as your online number) – the online number uses the internet to route the call and so saves them money. It makes absolutely no difference wherever you are, you can pick up the call at no cost to you wherever in the world you are logged into Skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...