Προς το περιεχόμενο

προβλημα με whats up


tsavi1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχω whats up και τον προηγουμενο μηνα την υπηρεσια για τα 1000 λεπτα το μηνα.θα επρεπε να ανανεωσω μεχρι τις 7 Μαρτη.εγω ανανεωσα τον χρονο στις 2 Μαρτιου και αμεσως μου ηρθε μηνυμα οτι εχω 1000 λεπτα ομιλιας προς whats up.Σημερα και ενω μιλουσα με εναν φιλο που εχει whats up ενω υποτιθεται οτι μεχρι πριν 1 εβδομαδα ειχα 10 ευρω καρτα στο κινητο μου ερχεται μηνυμα οτι εχω 0 ευρω και 20 λεπτα.δηλαδη χρεωνομαι....τι γινεται????:cry::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το τηλ. εξυπηρετησης πελατων ειναι 1313

εγω το εβαλα πριν λιγο καιρο καιρο ειμαι ακομα στον 1ο μηνα αν ξερει κανεις να ενημερωσει τι γινεται. ποτε θελει ανανεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
το τηλ. εξυπηρετησης πελατων ειναι 1313

εγω το εβαλα πριν λιγο καιρο καιρο ειμαι ακομα στον 1ο μηνα αν ξερει κανεις να ενημερωσει τι γινεται. ποτε θελει ανανεωση

 

Πρεπει να ανανεωσεις τουλαχιστον μια φορα μεσα στον μηνα,πριν ληξει για να εχεις τα 1000' στον επομενο μηνα.Μπορεις ακομα και με τρια €.Εμενα ομως δν επιασε παρολο που ηρθε το μηνυμα οτι ανανεωσα σωστα και θα εχω τα 1000' στον επομενο.Ασε που δν υπαρχει εξυπηρετηση πελατων παρα μονο τηλεφωνητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ανανεωσα στις 24 και μου ηρθε sms οτι θα εχω απο την αρχη του επομενου μηνα.

 

στο 1313 αν παρεις και περιμενεις αρκετη ωρα χωρις να πατησεις τιποτα και ακουσεις οοολα τα μηνηματα καποια στιγμη λεει να πατησεις καποιο νουμερο για να μηλησεις με υπαλληλο, νομιζω το 9 δεν το λενε απο την αρχη να μην τους ενοχλουν πολυ και να μας χρεωνουν κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

ο μήνας μετριέται ημερολογιακά, δλδ ανανεώνεις π.χ. μέσα στον Οκτώβρη και θα έχεις τον επόμενο μήνα 1000 + 1000. εσείς που ανανεώσατε ενώ έχει μπει ο Μάρτιος θα έχετε τα δωρεάν λεπτά από την 1η του επόμενου μήνα...

 

p.s. κλασικά "κόλπα" (για να μην το πως αλλιώς) των εταιριών κινητής για να μας τα παίρνουν... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...