Προς το περιεχόμενο

Πως βαζω τραγουδια μεσα στο ipod?


Radiatedsoul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω εδω και δυο ωρες να βαλω τραγουδια μεσα στο ipod shuffle μεσα απο το @#$$%$ itunes. Δεν μπορω με τιποτα, δε καταλαβαινω, παλια το ειχα καταφερει, αλλα τωρα δε μπορω.

 

Εχω windows 7 χ64 και κατεβασα την εκδοση itunes 64. Υπαρχει καποια ασυμβατοτητα ξερετε?

 

Δηλαδη ελεος, κανω drag drop τα τραγουδια μεσα στο ipod τιποτα, κανω autofill τιποτα, ψαχνω να βρω κανενα κουμπακι να γραφει syncronize δεν υπαρχει , βοηθειστε με αν μπορειτε γιατι πραγματικα θα το σπασω με σφυρι το ριμαδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, αλλη φορα να επερνες mp3 player που να δεχεται τραγουδια με copy-paste, οχι το ipod που σου βγαζει τη πιστη.

 

Anyway, μιας και το πηρες πλεον, δες το Winamp, αν θυμαμαι καλα εχει plugin για το ipod.

Αν εχεις και καμια εγκατασταση Linux καπου, δες και εδω http://www.freesoftwaremagazine.com/articles/managing_your_ipod_without_itunes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολύ απλό το itunes για αρχη κανε το εξεις itunes > file > ad file to library η αριστερά επάνω LIBRARY/ MUSIC/Drag and drop τα τραγούδια που θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το winamp, το μονο που κανει ειναι να παιρνει τραγουδια και playlists απο το itunes, δεν μπορει να βαλει τραγουδια μεσα στο ipod.

 

Το library μου ειναι γεματο με τραγουδια εβαλα ολα τα mp3 του σκληρου μου μεσα στο library, εφτιαξα και ενα νεο playlist και θελω να το βαλω μεσα στο ipod, πως θα το κανω? Παω στο ipod παταω το κουμπακι που γραφει "autofill" και διαλεγω το playlist που εχω φτιαξει, και δεν κανει τιποτα, δε βαζει τα τραγουδια πουθενα.

 

πιανω drag drop ενα μονο του κομματι απο την ibrary και δεν μπορει να το βαλει μεσα στο ipod, μου γραφει για τρεια λεπτα οτι κανει sycronize και το κομματι δεν εμφανιζεται μεσα στο ipod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ.

Το itunesx64 ΔΕΝ ειναι συμβατο ακομα με windows 7 x64. Προσοχη μην την πατησετε και εσεις. Πηγα σε υπολογιστη με windows xp χ86 και ολα εγιναν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχεις τικαρει το manually manage music, απο παντου μπορεις να βαλεις τραγουδια!! (εγω π.χ. σε iTouch 1st Gen) μαλιστα,πριν φυγω, συγχρονισα απο το mac, μετα απο ενα laptop, κ τωρα απ το pc του αδερφου μου.. ουδεν προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ.

Το itunesx64 ΔΕΝ ειναι συμβατο ακομα με windows 7 x64. Προσοχη μην την πατησετε και εσεις. Πηγα σε υπολογιστη με windows xp χ86 και ολα εγιναν κανονικα.

 

Εδω δουλευει κανονικα.

To εχω βαλει σε compatibility mode "windows vista" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

darklordvader77 που ειναι αυτο να το τικαρω? ψαχνω αλλα δε το βρισκω. Σιγουρα γινεται με τη νεα εκδοση itunes? Σιγουρα γινεται με το ipod suffle?

 

πατα πανω στο εικονιδιο του ipod σου στα αριστερα.. εκει στην πρωτη σελιδα "summary" κ συγκεκριμενα στο "options" τικαρε το.. για syncs ολικα εννοουσε προφανως ο απο πανω οτι δεν γινεται σε παραπανω απο 3 υπολογιστες, αλλα..who gives a sh*t? του περνας κ παλι οτι γουσταρεις..

 

α, μπορω να σου εγγυηθω για ipod touch (1st/2nd gen) ,iPhone, ipod nano

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω εδω και δυο ωρες να βαλω τραγουδια μεσα στο ipod shuffle μεσα απο το @#$$%$ itunes. Δεν μπορω με τιποτα, δε καταλαβαινω, παλια το ειχα καταφερει, αλλα τωρα δε μπορω.

 

Εχω windows 7 χ64 και κατεβασα την εκδοση itunes 64. Υπαρχει καποια ασυμβατοτητα ξερετε?

 

Δηλαδη ελεος, κανω drag drop τα τραγουδια μεσα στο ipod τιποτα, κανω autofill τιποτα, ψαχνω να βρω κανενα κουμπακι να γραφει syncronize δεν υπαρχει , βοηθειστε με αν μπορειτε γιατι πραγματικα θα το σπασω με σφυρι το ριμαδι.

 

καλα να παθεις .windows δεν ηθελες?:lol:

Που εισαι ρε Παρη.χαθηκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Γιαννη :) . Ε τι αλλο να βαλω απο windows, τα λυπαμε τα λεφτα για να γυρισω ολοκληρο το desktop σε mac.

Το ipod και το iphone τα σπανε ομως, και ενταξει βολευομαι και με τα windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...