Προς το περιεχόμενο

PTC sites Μια μεγαλη Απατη ???


Dafnousaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέτοια εννοείς !Υπάρχουν αξιόλογα που θα βγάλεις λεφτά,αλλά θέλει αρκετή υπομονή για να βγάλεις αξιόλογα ποσά.Καλύτερα να κάνεις άλλη δουλειά κατά την γνώμη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα!Εγω εχω ασχοληθει με τα ptc sites εδω και κανα 2μηνο.Εχω γραφτει κ εχω ψαξει τουλαχιστον 30-40 απ τα δημοφιλεστερα.Τα περισσοτερα ειναι απατες αλλα μερικα πληρωνουν σιγουρα (καποια αλλα αργουν, καποια δεν πληρωνουν καν).Το καλυτερο με διαφορα απ οτι εχω δει ειναι το Neobux. Ολα τα υπολοιπα τα παρατησα μονο με αυτο ασχολουμαι πια.Εδω και εναμησι μηνα εχω ηδη 9 referrals και σιγα σιγα ανεβαινω.Ασχολουμαι ολα κι ολα 5 λεπτα τη μερα.Πληρωνει αμεσως (σε δευτερολεπτα) και ειναι το μοναδικο τετοιο site για το οποιο δεν εχω ακουσει κανενα παραπονο!Οποιος θελει μπορει να γραφτει εδω σαν referral μου:

 

Α, ξεχασα: εχει και ελληνικο forum που προσωπικα με εχει βοηθησει παρα πολυ!!!

Αυτα!:-D

Επεξ/σία από paredwse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psarakias αυτο που κανεις απαγορευεται στο ινσομνια.

 

 

Απο τους ορους χρήσης:

 

Ιδιαίτερα, τα μέλη οφείλουν:

 

* Να μην δημοσιεύουν τα λεγόμενα «referral links» προς οποιαδήποτε ιστοσελίδα.

 

http://www.insomnia.gr/forum/announcement.php?a=24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...

Λοιπόν επειδή όσοι μιλάτε για πενταροδεκάρες και "εγγυημένα πράματα που δεν αξίζουν" προφανώς και δεν έχετε ασχοληθεί με ptc sites πάνω απο 1-2 μήνες... Και επειδή για όσους διαβάσουν το thread θα πρέπει να υπάρχει και καμιά ποιο σωστή άποψη θα πω και γω τη δική μου.. αν και είναι απ το 2009 το θέμα... Ένιγουέη, εγω λοιπον εχω καταλήξει πως καλό εισόδημα μονο μεσω neobux μπορεις να βγαλεις, χωρίς αυτο να σημαίνει πως όλα τα υπόλοιπα ptc είναι απάτες. Εγω λοιπόν σε 2 μήνες περίπου που ασχολούμαι με neobux, bg;azv pl;eon 2-4 ευρό τη μέρα που υπολογίζω σε  6 μηνες να έχουν γίνει και 20 ευρο τη μέρα.. καθόλου άσχημα για πενταροδεκάρες ε? Αυτά λοιπόν για να υπάρχουν όλες οι απόψεις για τους μελλονττικούς αναγνώστες σας! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή όσοι μιλάτε για πενταροδεκάρες και "εγγυημένα πράματα που δεν αξίζουν" προφανώς και δεν έχετε ασχοληθεί με ptc sites πάνω απο 1-2 μήνες...

 

Είναι που μερικοί από εμάς, έχουμε μια ...ακραία αρχή, σχετικά με την αξιοποίηση του χρόνου μας:

 

«Το χρόνο που πετάς στα σκουπίδια, δε θα στον δώσει πίσω κανένας και ποτέ...»

 

...1-2 μήνες, λέει! Τι τους πέρασες τους μήνες, αρχηγέ; Για τους δικούς σου δεν ξέρω, αλλά οι δικοί μου δεν είναι για πέταμα...

 

Και επειδή για όσους διαβάσουν το thread θα πρέπει να υπάρχει και καμιά ποιο σωστή άποψη θα πω και γω τη δική μου..

 

...πάνω απ' όλα, σεμνότης, μετριοφροσύνη και - φυσικά... - πίστη στη μοναδικότητα μας: «Όλα τα post λένε μπαρούφες και το καημένο το thread, αδικείται! Κάτσε να γράψω τη δική μου άποψη, ώστε να υπάρχει έστω και σ' ένα post κάτι σωστό...»

 

Καλά, είσαι μεγάλη καρδιά! Εκ μέρους του ...thread, υποβάλλω ταπεινά τα σέβη μου...

 

Εγω λοιπόν σε 2 μήνες περίπου που ασχολούμαι με neobux, bg;azv pl;eon 2-4 ευρό τη μέρα που υπολογίζω σε  6 μηνες να έχουν γίνει και 20 ευρο τη μέρα.. καθόλου άσχημα για πενταροδεκάρες ε? Αυτά λοιπόν για να υπάρχουν όλες οι απόψεις για τους μελλονττικούς αναγνώστες σας!

 

Ε, τώρα κι εσύ! Μη μας κάνεις να ζηλεύουμε! Εγώ δηλαδή, που ξεκίνησα πριν από 15 μέρες καινούργια επιχείρηση και έχω θησαυρίσει, πουλώντας χονδρικώς και λιανικώς αποξηραμένα ...φούμαρα, πρέπει να το τρίβω στη μούρη του κάθε αποτυχημένου; Μανούλα δεν τον γέννησε κι αυτόν; Αμαρτία είναι!... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...