Προς το περιεχόμενο

Ιδεες για textual tattoo.


stardust_lia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να κανω τατου καποια φραση,αλλα δεν μου ρχεται κατι καλο.βσκ συγκλινω σε κατι του στυλ "οτι μπορεις να ονειρευτεις μπορεις κ να πραγματοποιησεις" ή depend only on yourself ή κατι που να σημαινει οτι εσυ οριζεις την ζωη σου.και οποια καλη ιδεα σας ερθει ειναι ευπροσδεκτη.σε οποιαδηποτε γλωσσα η διαλεκτο.εκτος κινεζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αφού δε θα καταλαβαίνει κανείς... Σκέψου εσύ μία ωραία ιστορία και λέγε την όταν σε ρωτάνε, βασικά μία τελίτσα να σου κάνει λάθος ο τατουατζής, αλλάζει το νόημα...

 

 

Όλοι οι άνθρωποι γεννιούνται ελεύθεροι και ίσοι στην αξιοπρέπεια και τα δικαιώματα. Είναι προικισμένοι με λογική και συνείδηση, και οφείλουν να συμπεριφέρονται μεταξύ τους με πνεύμα αδελφοσύνης

 

 

 

Με πρόλαβε ο freebudus...

 

 

...κι αυτό που δείχνει κι αν γαμεί, με το συμπάθιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω τατου καποια φραση,αλλα δεν μου ρχεται κατι καλο.βσκ συγκλινω σε κατι του στυλ "οτι μπορεις να ονειρευτεις μπορεις κ να πραγματοποιησεις" ή depend only on yourself ή κατι που να σημαινει οτι εσυ οριζεις την ζωη σου.και οποια καλη ιδεα σας ερθει ειναι ευπροσδεκτη.σε οποιαδηποτε γλωσσα η διαλεκτο.εκτος κινεζικα.

Είμαι οπαδός του: "υπάρχει κάτι που με εκφράζει και το χτυπάω ταττού" και όχι του "θέλω να χτυπήσω ταττού, οπότε ψάχνω να δω τι θα είναι αυτό".

Χτύπα κάτι προσωπικό σου. Μ'αυτό τον τρόπο, στην ερώτηση "πώς εμπνεύσθηκες το ταττού?", θα αποφύγεις και την απάντηση: "α, μου το πρότεινε ο ινσομνιακ και ο φρηντ στο ινσόμνια!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένων των ιδεών τύπου "σκοτώνω κατσαρίδες με σφεντόνες", πιστεύω ότι μπορείτε να αποτελέσετε μέγιστους ενεπνευστές. Τρου στόρυ.

Απλά,ξέρεις. Είναι το δέρμα του. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να ήξερες αυτά που ξέρω...

 

Αυτό που πρότεινα είναι το πρώτο άρθρο από την οικουμενική διακήρυξη για τα ανθρώπινα δικαιώματα. Υπάρχει σε όλες τις γλώσσες του κόσμου. Σου κάθεται γκόμενος Τυνήσιος τσουπ του το μεταφράζεις κατευθείαν, σου κάθεται wolofian τσουπ έχεις τη μετάφραση έτοιμη. Το βαριέσαι, παραμένει στα σανσκριτικά που πόσοι τα μιλάνε πια;;; Σε όποιον σε ρωτάει θα του λες και μία διαφορετική ιστορία, εγώ θα έλεγα ότι είναι μυστική συνταγή μηλόπιτας ή ακόμα καλύτερα η ευχή παρθένας τοξοβόλου από τα ιρανικά υψίπεδα...

 

Μεταξύ μας, αν διαπίστωνα πως κοπέλα έχει σε τατουάζ το πρώτο άρθρο της διακήρυξης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων, θα ολοκλήρωνα 3 φορές πνευματικά και 1 σωματικά κάθε φορά που θα το σκεφτόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να ήξερες αυτά που ξέρω...

Αυτόν τον έχω ξαναδεί: http://coedmagazine.files.wordpress.com/2009/06/bad-tattoos-32.jpg?w=250. Τι φρίκες πρέπει να χε φάει για να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...