Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο με πισίνα κ αναρίχηση στα Β. Προάστεια?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας

 

Μένω Κάτω Κηφισιά σύνορα με Λυκόβρυση και ενδιαφέρομαι για ένα γυμναστήριο που να έχει πισίνα και τοίχο αναρίχισης. Ξλερετε κανένα? Κάτι Hercules Gym που ναι στην Ελευθεριου Βενιζέλου έχουν?

 

Πείτε και γενικά απ την Αθήνα δε με πειράζει. Κάθε μερα κανω το δρομολογιο Αιγάλεο-Κηφισιά με το μετρό λογω σχολής οπότε...

 

Αν ξέρετε που να χουν μονο αναρήχηση τότε δε πειράζει θα ψάξω να βρώ κανα κολυμβητήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν έχει κανείς ιδέα ρε παιδιά :(

 

Είναι δυνατόν να μην υπάρχει γυμναστηριο με πισίνα η αναρίχηση σε όλη την Αθήνα? :(((

 

Εδώ στο Μιλάνο κ είχα βρει. Όσο για αναρίχηση, και στα Γιάννενα είχανε :(((((((((((((

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να μην υπάρχει γυμναστηριο με πισίνα η αναρίχηση σε όλη την Αθήνα? :(((

 

Εδώ στο Μιλάνο κ είχα βρει.

 

το περιεργο θα ηταν να μην εβρισκες στο Μιλανο...

 

btw αυτοι που ασχολουνται με γυμναστηρια κλπ, υποθετω οτι στη μεγαλη πλειοψηφια τους αυτη τη στιγμη βρισκονται σε διαφορα κοσμοπολητικα νησια, οποτε κανε υπομονη να επιστρεψουν αν δε βρεθει αλλος να απαντησει μεχρι τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-)

 

Το Μιλάνο είναι το μισο της Αθηνας!!!

 

Έλεως ρε παιδιά ξερω αυτο-ξεφτιλιζομαστε που αυτο-ξεφτιλιζομαστε αλλά μη το χέσουμε εντελώς. Έχει περισσότερα η Αθήνα

 

4 εμπορικά κέντρα έχουμε πλεόν και το μιλάνο έχει ένα και αυτο ειναι το μισό απ τα The Mall και ουτε μετρό πηγαίνει εκεί μονο με αυτοκινητο. Ηρεμίστε λίγο, μάθετε την "πραγματική" αξία που χουν τα πραγματά σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Holmes Place που είναι στην Αγίου Κωνσταντίνου στο Μαρούσι έχει πισίνα και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς, αλλά δεν ξέρω για αναρίχηση. Είναι πολύ ακριβό. ΠΟΛΥ ακριβό - σε σχέση με άλλα γυμναστήρια (που βέβαια δεν προσφέρουν αυτά που ζητάς) και σε σχέση με το μισθό του μέσου εργαζόμενου, αναλογικά με αυτά που προσφέρει όμως και τις τιμές που έχω δει στο εξωτερικό για αντίστοιχου είδους γυμναστήρια είναι πολύ καλό. Άσε που έχω ακούσει καλά λόγια και για τους εργαζόμενους εκεί μέσα. Googlισέ το και δες αν σου κάνει.

 

MiDi: Μπράβο στο ανοιχτό μυαλό και τα στερεότυπα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Holmes Place που είναι στην Αγίου Κωνσταντίνου στο Μαρούσι έχει πισίνα και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς, αλλά δεν ξέρω για αναρίχηση. Είναι πολύ ακριβό. ΠΟΛΥ ακριβό - σε σχέση με άλλα γυμναστήρια (που βέβαια δεν προσφέρουν αυτά που ζητάς) και σε σχέση με το μισθό του μέσου εργαζόμενου, αναλογικά με αυτά που προσφέρει όμως και τις τιμές που έχω δει στο εξωτερικό για αντίστοιχου είδους γυμναστήρια είναι πολύ καλό. Άσε που έχω ακούσει καλά λόγια και για τους εργαζόμενους εκεί μέσα. Googlισέ το και δες αν σου κάνει.

 

MiDi: Μπράβο στο ανοιχτό μυαλό και τα στερεότυπα σου...

 

εχω ακούσει και γω πολλά καλά για το Holmes, κοίταξε το..

 

ως προς τα υπόλοιπα μεσαιωνικά που γράφτηκαν, συμπαιρένω ότι στο μυαλό αυτών που τα γράψανε αν πηγαίνεις γυμναστήριο συνάγεται ότι είσαι ψώνιο. Αδυνατώ να ακολουθήσω αυτή τη λογική, γιατί νόμιζα ότι η γυμναστική βοηθάει το μυαλό (και την υγεία), και σε βοηθάει να ξεδίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MiDi: Μπράβο στο ανοιχτό μυαλό και τα στερεότυπα σου...

Μπραβο στο ανοιχτο μυαλο και την αισθηση του χιουμορ που διαθετεις... (σε αυτα τα πλαισια κινηθηκε το σχολιο μου, δε θα μπορουσε ναναι κακοπροαιρετο για μια κατηγορια ανθρωπων στην οποια ανηκα κι εγω, οσο ειχα ελευθερο χρονο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site που μπηκα ουτε λεει ουτε δειχνει καμμια φωτο με αναριχηση.

 

Θα πάω να το δώ να ρωτήσω και πόσο έχει (απο Σεπτέμβρη)

 

Αλλα ρε σεις είναι πολύ κυριλέζικο.

 

 

Θα μπορούσα να πάω σε ένα δημοτικό κολυμβητήριο κ να μη κανω καθολου αναρίχηση, κ μονο κολυμπι. Πάντως να παω δημοτικό κολυμβητηριο και ξεχωριστα γυμναστηριο με τις μετακινησεις στην Αθηνα και το διαθεσιμο χρονο δε πάιζει.

 

Θα πάω όμως να δω τι παίζει και σε αυτο το Holmes απο κοντά. Άμα έχει και αναρίχηση θα δω, ποσο να κανει το χρονο 500ευρω? Άμα τωρα ζητάν πανω απο 500 να παν να...

 

Υ.Γ.

Ειρηνη ειμήν παιδιά ο Tilemaxx και ο Calvin Klein ήταν οι πιο ακυροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχει και τα δύο που θες προφανώς δεν αξίζει να σου πιάσουν τον κάλο για πισίνα μόνο. Και ναι, είναι κυριλέζικο.. είπα μήπως έχει και τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site που μπηκα ουτε λεει ουτε δειχνει καμμια φωτο με αναριχηση.

 

Θα πάω να το δώ να ρωτήσω και πόσο έχει (απο Σεπτέμβρη)

 

Αλλα ρε σεις είναι πολύ κυριλέζικο.

 

 

Θα μπορούσα να πάω σε ένα δημοτικό κολυμβητήριο κ να μη κανω καθολου αναρίχηση, κ μονο κολυμπι. Πάντως να παω δημοτικό κολυμβητηριο και ξεχωριστα γυμναστηριο με τις μετακινησεις στην Αθηνα και το διαθεσιμο χρονο δε πάιζει.

 

Θα πάω όμως να δω τι παίζει και σε αυτο το Holmes απο κοντά. Άμα έχει και αναρίχηση θα δω, ποσο να κανει το χρονο 500ευρω? Άμα τωρα ζητάν πανω απο 500 να παν να...

 

Υ.Γ.

Ειρηνη ειμήν παιδιά ο Tilemaxx και ο Calvin Klein ήταν οι πιο ακυροι.

 

Μάλλον εσύ θα πάς να .... γιατί μέχρι και ένα μέτριο τζίμ στη γειτονιά μου έχει πάνω από 40/μήνα(480/χρόνο) πόσο μάλλον ένα κυριλλέ που μαζεύει αφρόκρεμα και όπως λένε τα παιδιά εδώ είναι υπετούμπανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη αλλα θεωρεις 500 ευρω το χρονο πολλα?μαλλον δεν ξερεις και πολλα απο γυμναστηρια και ειδικα κυριλε...θεσ/νικη στο γυμναστηριο γνωστου ξενοδοχειου με πισινα εχει 100 ευρω τον μηνα....τουλαχιστον θεσ/νικη οι τιμες ειναι τσιμπημενες και 500 ευρω ειναι πανω κατω η τιμη για ετησια συνδρομη καλουτσικου γυμναστηριου(χωρις πισινα, αναρριχιση...κτλ)-λογικα αναρριχηση και πισινα θα εχουν τα καλα κυριλε γυμναστηρια,αν θες και ΒΠ με 500 ευρω δεν νομιζω να βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, το Holmes είναι κάπου στα 120 ευρώ τον μήνα ή κάπου εκεί. Δεν ξέρω αν έχει πισίνα ή αναρρίχηση, δεν έχω πάει ποτέ, αυτό θυμάμαι σαν τιμή από έναν φίλο που μου το έλεγε. Γενικά είναι αρκετά κυριλάτο γυμναστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γυμναστηριο της γειτονιας μου εχει πολυ λιγοτερα απο 500 το χρονο σε (σχετικα) ΒΠ. ΠΟΛΥ λιγοτερα, αλλα πισινα δεν έχει. Ουτε αναρίχηση φυσικα. Το θεμα ειναι τι ζητας πολυ περισσοτερο απο το που το ζητας και τι target group εχει το μερος που θα πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...