Προς το περιεχόμενο

Default κωδικοι του wireless διαφορων router


paraskevas1908

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη το θεμα μου αρεσει αλλα οχι με την εννοια που ανοιχτηκε για αυτο το επαναφερω.εδω μπορουμε να αναφερομαστε σε κωδικους για ασυρματα δικτυα ενημερωτικου χαρακτηρα η για δικια μας χρησιμοτητα.παρακαλω να μεινει το θεμα στα ορια αλλιως θα φαει Lock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
επειδη το θεμα μου αρεσει αλλα οχι με την εννοια που ανοιχτηκε για αυτο το επαναφερω.εδω μπορουμε να αναφερομαστε σε κωδικους για ασυρματα δικτυα ενημερωτικου χαρακτηρα η για δικια μας χρησιμοτητα.παρακαλω να μεινει το θεμα στα ορια αλλιως θα φαει Lock

 

 

παιδια βοηθηστε με ! μπορειτε να μου πειτε σας παρακαλω κωδικους για ρουτερ conne-x k thomson????

 

---------- Προσθήκη στις 20:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:28 ----------

 

παιδια βοηθηστε με!! πειτε μου σας παρακλω κωδικους για ρουτερ conne-x k thomson!!! sososos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βοηθηστε με ! μπορειτε να μου πειτε σας παρακαλω κωδικους για ρουτερ conne-x k thomson????

 

---------- Προσθήκη στις 20:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:28 ----------

 

παιδια βοηθηστε με!! πειτε μου σας παρακλω κωδικους για ρουτερ conne-x k thomson!!! sososos

 

τα thomson δεν εχουν συγκεκριμενο κωδικο αλλα αλλαζει με βαση το ssid κτλ κτλ.καθε thomson εχει διαφορετικο ssid.εκτος αν βρεις καποιο generator Που με βαση το ssid βγαζει το wpa key αν δεν το αλλαξει ο αλλος.απο default Τα thomson ειναι ξεκλειδωτα.τωρα αυτα που δινει ο οτε επειδη ειναι custom me stb για το iptv δεν ξερω αν εχουν το wireless ξεκλειδωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...