Προς το περιεχόμενο

Μηνυματα που δεν παραδιδονται


kostas09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,καλημερα,χρονια πολλα,καλη χρονια:-)

 

Μηπως ξερει κανεις ποιος μπορει να ειναι ο λογος που τα μηνυματα μου δεν παραδιδονται προς συγκεκριμενο αριθμο ή αργουν να παραδοθουν?δεν παιζει θεμα φραγης,εχω προβλημα στην επικοινωνια με ενα φιλαρακι...το δικο μου το κινητο ειναι το Htc Touch Cruise '09 και του φιλου ενα παλιο Nokia.και οι δυο εχουμε καρτοκινητα Wind αν παιζει ρολο...θα παρω αυριο και τηλεφωνο στην εταιρεια αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι στα καλα του καθουμενου εχω τετοια κολληματα.

 

Ευχαριστω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα του παραδωθούν μπορεί να βρίσκεται σε περιοχή που δέν έχει σήμα. Σε περίπτωση που για κάποιο λόγο κάποιο μήνυμα δέν του παραδωθεί θα έρθει σε σένα μήνυμα αποτυχίας αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα του στελνω απο το κινητο της αδερφης μου (ξεχασα να το αναφερω) και τα λαμβανει κανονικα,επισης απανταει στο δικο μου κανονικα...γι αυτο δεν μπορω να καταλαβω τι φταει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω πάθει αλλα πολυυυυυυυ παλιότερα! Κάτι σα να είχε μπουκώσει το κινητό μου και μου ερχόντουσαν πολύ αραιά μηνύματα περίπου 1 στα 10 απο όλους όμως τους αριθμούς όχι απο ένα συγκεκριμένο. Πήρα τηλέφωνο την telestet (για να καταλάβετε για πότε μιλάμε) τους το είπα και μέσα σε 5 λεπτά παίζει να μου ήρθαν 60-70 μαζεμένα sms.

 

Σίγουρα αυτοί θα σου βρούν τη λύση κι όχι κάποιος απο εδώ μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβληματατω δικτυων ειναι....παρτους τηλ και πες τους το... απο την πρωτοχρονια εγω περιμενω ενα sms απο τον Georgeman το οποιω δεν εχει ερθει ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβληματατω δικτυων ειναι....παρτους τηλ και πες τους το...

+10 ο παραλήπτης να πάρει τηλέφωνο και να το πει.

και επιπλέον βάλει την κάρτα του σε άλλο κινητό και να περίμενει 10 λεπτάκια

 

Την περίπτωση να σε δουλέυει την έχεις σκεφτεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει λογο τοτε να απανταει οταν του στελνω απο αλλο νουμερο...πηρα στην εταιρεια και μου λενε οτι απο τη δικια μου μερια ολα ειναι ενταξει.οπως ειπε και ο isay θα του πω να παρει κι αυτος ενα τηλεφωνακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10 ο παραλήπτης να πάρει τηλέφωνο και να το πει.

και επιπλέον βάλει την κάρτα του σε άλλο κινητό και να περίμενει 10 λεπτάκια

 

Την περίπτωση να σε δουλέυει την έχεις σκεφτεί;

 

Μπααα ειναι κιαλα μηνηματα που επρεπε να εχουν ερθει και εκτος αυτου επρεπε να απαντησει...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...